HNK Hajduk Split 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.494
danas u 15:11

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

karolpraženica je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Leader je napisao/la:

Teoretski klub upadne u blokadu i sjedne na racun novac od kriptaša. Sto cemo mi vjerovnicima u redu cekanja reci, ne taj novac nije za dugove on ide na pojacanja, cekajte neki drugi novac. 😂

Vidi cijeli citat


Ja isto citam i ne vjerujem sta ljudi pisu i to isti oni koji su do jucer pljuvali Jakobusicevo dovodjenje preplacenih imena.

Cim se pojavila ideja o sponzoru koji bi "davao pare ali iskljucivo za pojacanja" ajducija je odmah opet poletila i masta o novim Markanima, Zaperima, Krovinovicima i Sarlijama.

I onda ako sponzor nakon nekog vremena digne sidro ponovo ostajes usamljen sa ekipom preplacenih igraca cije place vise ne mozes servisirati i dodatnim dugovima koje nisi "smio" placati sponzorskim novcem.

Vidi cijeli citat

Pa valjda bi i plaće tih "zviri" bile pokrivene od strane sponzora

Vidi cijeli citat


A sto kad sponzoru istekne ugovor i odluci da nece produziti? Tko ce onda servisirati ugovore koje je do jucer sponzor financirao?

Sta kad kao sto kolega pise vjerovnici pokucaju na vrata? Mi cemo im reci para ima ali nisu namijenjene vama?

Umjesto da se jednom vise uhvatimo postepenog i odrzivog slaganja kluba (sto ne iskljucuje sponzorski novac, dapace), pocevsi od saniranja duga i izgradnje kampa, ovdje se opet leti na prvi mig da bi se mogle krenuti dovoditi "zviri" i ganjati titule.

Kazu da je definicija ludosti uvijek ponavljati isto i ocekivati drukciji ishod.

Vidi cijeli citat

Najbolje onda odbit ponudu jer ovo što pišeš iziskuje sposobno planiranje, a to je nešto što baš i nije naš fah

Vidi cijeli citat


Ako ce ponuda biti "mi vama 10 milijuna za nove Zapere i Krovinovice" onda je mozda stvarno bolje odbiti jer ce to rezultirati novom farsom gdje cemo s budzetom od 15 milijuna za place zavrsavati treci u HNL-u i ispadati od Tirane i Ruzomberoka.

Ako ce ponuda biti "mi vama 10 milijuna, a vi postavite klub na zdrave noge i izgradite dugorocan projekt" onda je to vec nesto od cega bi klub stvarno mogao imati koristi. Naravno, takav projekt mi necemo biti sposobni provesti dok su na celu piramide biciklisti.

Nego, recite vi meni, tko ce na kraju odlucivati na koje igrace ce se trositi ti Piricevi namjenski milijuni i tko ce biti odgovoran da to ne budu novi Sarlije i Krovinovici? Hoce li to biti nas sportski direktor, Piric ili netko treci? Ovaj nece uci u strukturu, ali ce se mijesati u rad sd-u? Dajte mi malo pojasnite taj genijalni plan.

Vidi cijeli citat

Ako je stvar u tome da je ponuda 2 milijuna + bonusi koji se troše namjenski na igrače i njihove plaće onda je valjda normalno da taj iznos bude na raspolaganju SD-u da ih troši kako on smatra ispravnim, a ne da Pirke uvjetuje koga se dogodi. Sve drugo ne bi bilo normalno

Vidi cijeli citat


I zasto smatras da cemo na taj nacin postici ista vise nego li smo postigli kad je Luksa dovodio imena koja ne treba guglati za jednako tako masne pare?

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 556
danas u 15:14

HiSTerija je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Teško zatišje na forumu, oštre se tastature za nastup zadrugara na iza pjace. 

Vidi cijeli citat

Imam velika ocekivanja od tvog patreon pitanja. 😁

Vidi cijeli citat

Nisam stiga napisat ništa, tek sam maloprije vidija da je zatvoreno postavljanje pitanja, al je bilo otvoreno 2 dana pa sam pročita malo šta su ljudi pisali, ima dosta stvari. I kritičara i prvoboraca. Vidit ćemo, valjda Šzće dat koje odgovore. 

Vidi cijeli citat

Ima bome oni jedan cilu listu pitanja, debrecenka

Bilićev sin
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.139
danas u 15:15

Tobol Kostanay je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

karolpraženica je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Leader je napisao/la:

Teoretski klub upadne u blokadu i sjedne na racun novac od kriptaša. Sto cemo mi vjerovnicima u redu cekanja reci, ne taj novac nije za dugove on ide na pojacanja, cekajte neki drugi novac. 😂

Vidi cijeli citat


Ja isto citam i ne vjerujem sta ljudi pisu i to isti oni koji su do jucer pljuvali Jakobusicevo dovodjenje preplacenih imena.

Cim se pojavila ideja o sponzoru koji bi "davao pare ali iskljucivo za pojacanja" ajducija je odmah opet poletila i masta o novim Markanima, Zaperima, Krovinovicima i Sarlijama.

I onda ako sponzor nakon nekog vremena digne sidro ponovo ostajes usamljen sa ekipom preplacenih igraca cije place vise ne mozes servisirati i dodatnim dugovima koje nisi "smio" placati sponzorskim novcem.

Vidi cijeli citat

Pa valjda bi i plaće tih "zviri" bile pokrivene od strane sponzora

Vidi cijeli citat


A sto kad sponzoru istekne ugovor i odluci da nece produziti? Tko ce onda servisirati ugovore koje je do jucer sponzor financirao?

Sta kad kao sto kolega pise vjerovnici pokucaju na vrata? Mi cemo im reci para ima ali nisu namijenjene vama?

Umjesto da se jednom vise uhvatimo postepenog i odrzivog slaganja kluba (sto ne iskljucuje sponzorski novac, dapace), pocevsi od saniranja duga i izgradnje kampa, ovdje se opet leti na prvi mig da bi se mogle krenuti dovoditi "zviri" i ganjati titule.

Kazu da je definicija ludosti uvijek ponavljati isto i ocekivati drukciji ishod.

Vidi cijeli citat

Najbolje onda odbit ponudu jer ovo što pišeš iziskuje sposobno planiranje, a to je nešto što baš i nije naš fah

Vidi cijeli citat


Ako ce ponuda biti "mi vama 10 milijuna za nove Zapere i Krovinovice" onda je mozda stvarno bolje odbiti jer ce to rezultirati novom farsom gdje cemo s budzetom od 15 milijuna za place zavrsavati treci u HNL-u i ispadati od Tirane i Ruzomberoka.

Ako ce ponuda biti "mi vama 10 milijuna, a vi postavite klub na zdrave noge i izgradite dugorocan projekt" onda je to vec nesto od cega bi klub stvarno mogao imati koristi. Naravno, takav projekt mi necemo biti sposobni provesti dok su na celu piramide biciklisti.

Nego, recite vi meni, tko ce na kraju odlucivati na koje igrace ce se trositi ti Piricevi namjenski milijuni i tko ce biti odgovoran da to ne budu novi Sarlije i Krovinovici? Hoce li to biti nas sportski direktor, Piric ili netko treci? Ovaj nece uci u strukturu, ali ce se mijesati u rad sd-u? Dajte mi malo pojasnite taj genijalni plan.

Vidi cijeli citat

Ako je stvar u tome da je ponuda 2 milijuna + bonusi koji se troše namjenski na igrače i njihove plaće onda je valjda normalno da taj iznos bude na raspolaganju SD-u da ih troši kako on smatra ispravnim, a ne da Pirke uvjetuje koga se dogodi. Sve drugo ne bi bilo normalno

Vidi cijeli citat


I zasto smatras da cemo na taj nacin postici ista vise nego li smo postigli kad je Luksa dovodio imena koja ne treba guglati za jednako tako masne pare?

Vidi cijeli citat

Zašto mislim da ćemo išta postići s time da kvalitetan SD ima solidan iznos na raspolaganje na koji se može osloniti kod planiranja prijelaznih rokova koje će dokrpat s iznosima dobivenim prodajom, a klub može druge prihode koristiti samo za pokrivanje rashoda?

Plus naravno disclaimer da ovo mi tu samo špekuliramo jer zapravo ništa ne znamo.

Pa naravno da ako a priori odlučimo da će se dovodit samo nova Brekala i novi Kalinići da će priča otić u kurac, ali ne znam zašto bi to a priori odlučili. Ne razumijem uopće u šta je ova rasprava zapravo

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
bocko11
bocko11
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 148
danas u 15:32

Vidi cijeli citat

Članak sa 100% špekulacije plus piše kako Pirić pretendira za mjesto u upravi, a ovi je u zadnje vrijeme govorio kako to uopće nije postavljen kao nikakav uvjet

Zapravo je sad najbolje vrijeme da se prestane ista citati na ovu temu i cekati sluzbene odluke

Vidi cijeli citat


Ima tu dosta zakulisnih igara sta ne izlazi u javnost. S razlogon se u pocetku pricalo o lovi za misto u upravi ili PU, a sad ide kao sponzorstvo s raznin mogucnostima. Stvorile su se 2 struje, jedna gura pirica u vidu vecih ovlasti, druga to stopira

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.551
danas u 15:35

Tobol Kostanay je napisao/la:

 

I zasto smatras da cemo na taj nacin postici ista vise nego li smo postigli kad je Luksa dovodio imena koja ne treba guglati za jednako tako masne pare?

Vidi cijeli citat

A ono, jedan puit pustit struku da radi dugoročno. Tira se Graciju i Grafa i onda postavljaju ovakva pitanja🤣

Dok se god budu tirali stručni ljudi, nema od nas ništa. Ukratko

[uredio Bellygunner - 24. lipnja 2026. u 15:35]
Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.139
danas u 15:36

bocko11 je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Članak sa 100% špekulacije plus piše kako Pirić pretendira za mjesto u upravi, a ovi je u zadnje vrijeme govorio kako to uopće nije postavljen kao nikakav uvjet

Zapravo je sad najbolje vrijeme da se prestane ista citati na ovu temu i cekati sluzbene odluke

Vidi cijeli citat


Ima tu dosta zakulisnih igara sta ne izlazi u javnost. S razlogon se u pocetku pricalo o lovi za misto u upravi ili PU, a sad ide kao sponzorstvo s raznin mogucnostima. Stvorile su se 2 struje, jedna gura pirica u vidu vecih ovlasti, druga to stopira

Vidi cijeli citat

Po ovo malo što sam mogao pročitati od Pirića i njegovih izjava i načina kako je ovome pristupio kroz medije, ako mu je cilj ispasti neki pozitivac koji je pomogao Hajduku, čini mi se ko osoba koju treba zaštititi od sebe same i bolje mu je da se ne petlja u ništa. 

Čini mi se da bi baš postao ovo čega se Tobol pribojava

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
bron-yr-aur
bron-yr-aur
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 1.665
danas u 15:37

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Pa naravno da ako a priori odlučimo da će se dovodit samo nova Brekala i novi Kalinići da će priča otić u kurac, ali ne znam zašto bi to a priori odlučili.

Vidi cijeli citat

Zato kad čovjek dođe liječiti svoj mesijanski kompleks to i radi.

Čovjek koji dolazi dovodit boNbe dolazi radit upravo to, neće on dovodit nekog Panamca kojeg treba googlat, dovodit će Brekala da ga izvede pred puni Poljud da mu se raja klanja taman prije nego ga Žilina napuni.

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.025
danas u 15:48

Ako se Pirić misli miješat u odabir igrača treba ga poslat u 3PM.

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.551
danas u 15:50

Ćelava prevara je napisao/la:

Ako se Pirić misli miješat u odabir igrača treba ga poslat u 3PM.

Vidi cijeli citat

Uspostavit sistem di se Pirić neće direktno mišat u dovođenje struke i igrača a u drugu ruku da ima uvid kako se troše njegovi novci. Hajduk je klub koji ima problema sa osnovnim stvarima pa je ovo ranije napisano teški SF za nas

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.193
danas u 15:52

bron-yr-aur je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Pa naravno da ako a priori odlučimo da će se dovodit samo nova Brekala i novi Kalinići da će priča otić u kurac, ali ne znam zašto bi to a priori odlučili.

Vidi cijeli citat

Zato kad čovjek dođe liječiti svoj mesijanski kompleks to i radi.

Čovjek koji dolazi dovodit boNbe dolazi radit upravo to, neće on dovodit nekog Panamca kojeg treba googlat, dovodit će Brekala da ga izvede pred puni Poljud da mu se raja klanja taman prije nego ga Žilina napuni.

Vidi cijeli citat

Ako mislite da postoji lista "bombi" koju je Pirić već priložija uz sponzorski ugovor koje očekuje da se dovedu onda naš SD gubi svoju funkciju i smisao i prvi će odletit. Ili će gdin Graf dobit slobodne ruke s povećanim budžetom? Vidit ćemo. Ja sam naravno za ovo drugo

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
  • Najnovije
  • Najčitanije