HNK Hajduk Split 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.936
jučer u 14:43

HiSTerija je napisao/la:

Teško zatišje na forumu, oštre se tastature za nastup zadrugara na iza pjace. 

Vidi cijeli citat

a to ćete raspraviti na temi koja je tome namijenjena

karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.193
jučer u 14:47

Tobol Kostanay je napisao/la:

karolpraženica je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Leader je napisao/la:

Teoretski klub upadne u blokadu i sjedne na racun novac od kriptaša. Sto cemo mi vjerovnicima u redu cekanja reci, ne taj novac nije za dugove on ide na pojacanja, cekajte neki drugi novac. 😂

Vidi cijeli citat


Ja isto citam i ne vjerujem sta ljudi pisu i to isti oni koji su do jucer pljuvali Jakobusicevo dovodjenje preplacenih imena.

Cim se pojavila ideja o sponzoru koji bi "davao pare ali iskljucivo za pojacanja" ajducija je odmah opet poletila i masta o novim Markanima, Zaperima, Krovinovicima i Sarlijama.

I onda ako sponzor nakon nekog vremena digne sidro ponovo ostajes usamljen sa ekipom preplacenih igraca cije place vise ne mozes servisirati i dodatnim dugovima koje nisi "smio" placati sponzorskim novcem.

Vidi cijeli citat

Pa valjda bi i plaće tih "zviri" bile pokrivene od strane sponzora

Vidi cijeli citat


A sto kad sponzoru istekne ugovor i odluci da nece produziti? Tko ce onda servisirati ugovore koje je do jucer sponzor financirao?

Sta kad kao sto kolega pise vjerovnici pokucaju na vrata? Mi cemo im reci para ima ali nisu namijenjene vama?

Umjesto da se jednom vise uhvatimo postepenog i odrzivog slaganja kluba (sto ne iskljucuje sponzorski novac, dapace), pocevsi od saniranja duga i izgradnje kampa, ovdje se opet leti na prvi mig da bi se mogle krenuti dovoditi "zviri" i ganjati titule.

Kazu da je definicija ludosti uvijek ponavljati isto i ocekivati drukciji ishod.

Vidi cijeli citat

Onda potpišeš ugovore sa igračima unutar istog razdoblja do kojeg vridi sponzorski ugovor ili još jednostavnije potpišeš ugovor s igračem i automatski uračunaš godišnje plaće u iznos koji za njega izdvajaš. Nema gomilanja igrača bez ikakvog plana. 

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.782
jučer u 14:49

Tobol Kostanay je napisao/la:

karolpraženica je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Leader je napisao/la:

Teoretski klub upadne u blokadu i sjedne na racun novac od kriptaša. Sto cemo mi vjerovnicima u redu cekanja reci, ne taj novac nije za dugove on ide na pojacanja, cekajte neki drugi novac. 😂

Vidi cijeli citat


Ja isto citam i ne vjerujem sta ljudi pisu i to isti oni koji su do jucer pljuvali Jakobusicevo dovodjenje preplacenih imena.

Cim se pojavila ideja o sponzoru koji bi "davao pare ali iskljucivo za pojacanja" ajducija je odmah opet poletila i masta o novim Markanima, Zaperima, Krovinovicima i Sarlijama.

I onda ako sponzor nakon nekog vremena digne sidro ponovo ostajes usamljen sa ekipom preplacenih igraca cije place vise ne mozes servisirati i dodatnim dugovima koje nisi "smio" placati sponzorskim novcem.

Vidi cijeli citat

Pa valjda bi i plaće tih "zviri" bile pokrivene od strane sponzora

Vidi cijeli citat


A sto kad sponzoru istekne ugovor i odluci da nece produziti? Tko ce onda servisirati ugovore koje je do jucer sponzor financirao?

Sta kad kao sto kolega pise vjerovnici pokucaju na vrata? Mi cemo im reci para ima ali nisu namijenjene vama?

Umjesto da se jednom vise uhvatimo postepenog i odrzivog slaganja kluba (sto ne iskljucuje sponzorski novac, dapace), pocevsi od saniranja duga i izgradnje kampa, ovdje se opet leti na prvi mig da bi se mogle krenuti dovoditi "zviri" i ganjati titule.

Kazu da je definicija ludosti uvijek ponavljati isto i ocekivati drukciji ishod.

Vidi cijeli citat

Stvarno ne razumijem šta nije jasno..

Ako oni daju 10M npr, mi ćemo prodati Pukija i Sigura za 8-9M lupam i sve to dati u dugove i riješavanje minusa...

Inače ne bi mogli jer bi od toga morali trošiti i za druge stvari...

Što se tiče ovoga, šta će biti sa ugovorima igrača kad ovi odu..Ako potpišu na 4 godine, onda i ugovori tih igrača moraju biti do tad dok traju te 4 godine max..

Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.495
jučer u 14:53

Arena je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

karolpraženica je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Leader je napisao/la:

Teoretski klub upadne u blokadu i sjedne na racun novac od kriptaša. Sto cemo mi vjerovnicima u redu cekanja reci, ne taj novac nije za dugove on ide na pojacanja, cekajte neki drugi novac. 😂

Vidi cijeli citat


Ja isto citam i ne vjerujem sta ljudi pisu i to isti oni koji su do jucer pljuvali Jakobusicevo dovodjenje preplacenih imena.

Cim se pojavila ideja o sponzoru koji bi "davao pare ali iskljucivo za pojacanja" ajducija je odmah opet poletila i masta o novim Markanima, Zaperima, Krovinovicima i Sarlijama.

I onda ako sponzor nakon nekog vremena digne sidro ponovo ostajes usamljen sa ekipom preplacenih igraca cije place vise ne mozes servisirati i dodatnim dugovima koje nisi "smio" placati sponzorskim novcem.

Vidi cijeli citat

Pa valjda bi i plaće tih "zviri" bile pokrivene od strane sponzora

Vidi cijeli citat


A sto kad sponzoru istekne ugovor i odluci da nece produziti? Tko ce onda servisirati ugovore koje je do jucer sponzor financirao?

Sta kad kao sto kolega pise vjerovnici pokucaju na vrata? Mi cemo im reci para ima ali nisu namijenjene vama?

Umjesto da se jednom vise uhvatimo postepenog i odrzivog slaganja kluba (sto ne iskljucuje sponzorski novac, dapace), pocevsi od saniranja duga i izgradnje kampa, ovdje se opet leti na prvi mig da bi se mogle krenuti dovoditi "zviri" i ganjati titule.

Kazu da je definicija ludosti uvijek ponavljati isto i ocekivati drukciji ishod.

Vidi cijeli citat

Stvarno ne razumijem šta nije jasno..

Ako oni daju 10M npr, mi ćemo prodati Pukija i Sigura za 8-9M lupam i sve to dati u dugove i riješavanje minusa...

Inače ne bi mogli jer bi od toga morali trošiti i za druge stvari...

Što se tiče ovoga, šta će biti sa ugovorima igrača kad ovi odu..Ako potpišu na 4 godine, onda i ugovori tih igrača moraju biti do tad dok traju te 4 godine max..

Vidi cijeli citat


Odlicna ideja. I onda odjednom nakon 4 godine nemamo vise ni para ni igraca. To je bas dugorocan i odrziv plan razvoja kluba.

Ljudi moji citate li vi sebe kako ove vase ideje nakaradno zvuce? Ovo sto vi predlazete je gore nego Luksa Jakobusic vol.2.

Edit: E da, kad sponzor udje u zadnju godinu ugovora onda smijemo potpisivati nove igrace samo jos na godinu dana. 😂 U pm koji genijalan plan. 😂

[uredio Tobol Kostanay - 24. lipnja 2026. u 14:55]
Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.156
jučer u 14:57

Tobol Kostanay je napisao/la:

karolpraženica je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Leader je napisao/la:

Teoretski klub upadne u blokadu i sjedne na racun novac od kriptaša. Sto cemo mi vjerovnicima u redu cekanja reci, ne taj novac nije za dugove on ide na pojacanja, cekajte neki drugi novac. 😂

Vidi cijeli citat


Ja isto citam i ne vjerujem sta ljudi pisu i to isti oni koji su do jucer pljuvali Jakobusicevo dovodjenje preplacenih imena.

Cim se pojavila ideja o sponzoru koji bi "davao pare ali iskljucivo za pojacanja" ajducija je odmah opet poletila i masta o novim Markanima, Zaperima, Krovinovicima i Sarlijama.

I onda ako sponzor nakon nekog vremena digne sidro ponovo ostajes usamljen sa ekipom preplacenih igraca cije place vise ne mozes servisirati i dodatnim dugovima koje nisi "smio" placati sponzorskim novcem.

Vidi cijeli citat

Pa valjda bi i plaće tih "zviri" bile pokrivene od strane sponzora

Vidi cijeli citat


A sto kad sponzoru istekne ugovor i odluci da nece produziti? Tko ce onda servisirati ugovore koje je do jucer sponzor financirao?

Sta kad kao sto kolega pise vjerovnici pokucaju na vrata? Mi cemo im reci para ima ali nisu namijenjene vama?

Umjesto da se jednom vise uhvatimo postepenog i odrzivog slaganja kluba (sto ne iskljucuje sponzorski novac, dapace), pocevsi od saniranja duga i izgradnje kampa, ovdje se opet leti na prvi mig da bi se mogle krenuti dovoditi "zviri" i ganjati titule.

Kazu da je definicija ludosti uvijek ponavljati isto i ocekivati drukciji ishod.

Vidi cijeli citat

Najbolje onda odbit ponudu jer ovo što pišeš iziskuje sposobno planiranje, a to je nešto što baš i nije naš fah

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.472
jučer u 14:59

Tobol Kostanay je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Teško zatišje na forumu, oštre se tastature za nastup zadrugara na iza pjace. 

Vidi cijeli citat

Imam velika ocekivanja od tvog patreon pitanja. 😁

Vidi cijeli citat

Nisam stiga napisat ništa, tek sam maloprije vidija da je zatvoreno postavljanje pitanja, al je bilo otvoreno 2 dana pa sam pročita malo šta su ljudi pisali, ima dosta stvari. I kritičara i prvoboraca. Vidit ćemo, valjda će dat koje odgovore. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.495
jučer u 15:04

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

karolpraženica je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Leader je napisao/la:

Teoretski klub upadne u blokadu i sjedne na racun novac od kriptaša. Sto cemo mi vjerovnicima u redu cekanja reci, ne taj novac nije za dugove on ide na pojacanja, cekajte neki drugi novac. 😂

Vidi cijeli citat


Ja isto citam i ne vjerujem sta ljudi pisu i to isti oni koji su do jucer pljuvali Jakobusicevo dovodjenje preplacenih imena.

Cim se pojavila ideja o sponzoru koji bi "davao pare ali iskljucivo za pojacanja" ajducija je odmah opet poletila i masta o novim Markanima, Zaperima, Krovinovicima i Sarlijama.

I onda ako sponzor nakon nekog vremena digne sidro ponovo ostajes usamljen sa ekipom preplacenih igraca cije place vise ne mozes servisirati i dodatnim dugovima koje nisi "smio" placati sponzorskim novcem.

Vidi cijeli citat

Pa valjda bi i plaće tih "zviri" bile pokrivene od strane sponzora

Vidi cijeli citat


A sto kad sponzoru istekne ugovor i odluci da nece produziti? Tko ce onda servisirati ugovore koje je do jucer sponzor financirao?

Sta kad kao sto kolega pise vjerovnici pokucaju na vrata? Mi cemo im reci para ima ali nisu namijenjene vama?

Umjesto da se jednom vise uhvatimo postepenog i odrzivog slaganja kluba (sto ne iskljucuje sponzorski novac, dapace), pocevsi od saniranja duga i izgradnje kampa, ovdje se opet leti na prvi mig da bi se mogle krenuti dovoditi "zviri" i ganjati titule.

Kazu da je definicija ludosti uvijek ponavljati isto i ocekivati drukciji ishod.

Vidi cijeli citat

Najbolje onda odbit ponudu jer ovo što pišeš iziskuje sposobno planiranje, a to je nešto što baš i nije naš fah

Vidi cijeli citat


Ako ce ponuda biti "mi vama 10 milijuna za nove Zapere i Krovinovice" onda je mozda stvarno bolje odbiti jer ce to rezultirati novom farsom gdje cemo s budzetom od 15 milijuna za place zavrsavati treci u HNL-u i ispadati od Tirane i Ruzomberoka.

Ako ce ponuda biti "mi vama 10 milijuna, a vi postavite klub na zdrave noge i izgradite dugorocan projekt" onda je to vec nesto od cega bi klub stvarno mogao imati koristi. Naravno, takav projekt mi necemo biti sposobni provesti dok su na celu piramide biciklisti.

Nego, recite vi meni, tko ce na kraju odlucivati na koje igrace ce se trositi ti Piricevi namjenski milijuni i tko ce biti odgovoran da to ne budu novi Sarlije i Krovinovici? Hoce li to biti nas sportski direktor, Piric ili netko treci? Ovaj nece uci u strukturu, ali ce se mijesati u rad sd-u? Dajte mi malo pojasnite taj genijalni plan.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Robert De niro
Robert De niro
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.07.2021.
Poruka: 2.687
jučer u 15:07

HiSTerija je napisao/la:

Teško zatišje na forumu, oštre se tastature za nastup zadrugara na iza pjace. 

Vidi cijeli citat

Ja san na sjevernokorejskon youtube kanalu blokiran al uzet cu kokice slusat dvosatno titranje i slatke laži

ZELJAN UTAKMICA SRIDOM 🎶🏟️
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.156
jučer u 15:08

Tobol Kostanay je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

karolpraženica je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Leader je napisao/la:

Teoretski klub upadne u blokadu i sjedne na racun novac od kriptaša. Sto cemo mi vjerovnicima u redu cekanja reci, ne taj novac nije za dugove on ide na pojacanja, cekajte neki drugi novac. 😂

Vidi cijeli citat


Ja isto citam i ne vjerujem sta ljudi pisu i to isti oni koji su do jucer pljuvali Jakobusicevo dovodjenje preplacenih imena.

Cim se pojavila ideja o sponzoru koji bi "davao pare ali iskljucivo za pojacanja" ajducija je odmah opet poletila i masta o novim Markanima, Zaperima, Krovinovicima i Sarlijama.

I onda ako sponzor nakon nekog vremena digne sidro ponovo ostajes usamljen sa ekipom preplacenih igraca cije place vise ne mozes servisirati i dodatnim dugovima koje nisi "smio" placati sponzorskim novcem.

Vidi cijeli citat

Pa valjda bi i plaće tih "zviri" bile pokrivene od strane sponzora

Vidi cijeli citat


A sto kad sponzoru istekne ugovor i odluci da nece produziti? Tko ce onda servisirati ugovore koje je do jucer sponzor financirao?

Sta kad kao sto kolega pise vjerovnici pokucaju na vrata? Mi cemo im reci para ima ali nisu namijenjene vama?

Umjesto da se jednom vise uhvatimo postepenog i odrzivog slaganja kluba (sto ne iskljucuje sponzorski novac, dapace), pocevsi od saniranja duga i izgradnje kampa, ovdje se opet leti na prvi mig da bi se mogle krenuti dovoditi "zviri" i ganjati titule.

Kazu da je definicija ludosti uvijek ponavljati isto i ocekivati drukciji ishod.

Vidi cijeli citat

Najbolje onda odbit ponudu jer ovo što pišeš iziskuje sposobno planiranje, a to je nešto što baš i nije naš fah

Vidi cijeli citat


Ako ce ponuda biti "mi vama 10 milijuna za nove Zapere i Krovinovice" onda je mozda stvarno bolje odbiti jer ce to rezultirati novom farsom gdje cemo s budzetom od 15 milijuna za place zavrsavati treci u HNL-u i ispadati od Tirane i Ruzomberoka.

Ako ce ponuda biti "mi vama 10 milijuna, a vi postavite klub na zdrave noge i izgradite dugorocan projekt" onda je to vec nesto od cega bi klub stvarno mogao imati koristi. Naravno, takav projekt mi necemo biti sposobni provesti dok su na celu piramide biciklisti.

Nego, recite vi meni, tko ce na kraju odlucivati na koje igrace ce se trositi ti Piricevi namjenski milijuni i tko ce biti odgovoran da to ne budu novi Sarlije i Krovinovici? Hoce li to biti nas sportski direktor, Piric ili netko treci? Ovaj nece uci u strukturu, ali ce se mijesati u rad sd-u? Dajte mi malo pojasnite taj genijalni plan.

Vidi cijeli citat

Ako je stvar u tome da je ponuda 2 milijuna + bonusi koji se troše namjenski na igrače i njihove plaće onda je valjda normalno da taj iznos bude na raspolaganju SD-u da ih troši kako on smatra ispravnim, a ne da Pirke uvjetuje koga se dovodi. Sve drugo ne bi bilo normalno

[uredio FranckConstanzaZolja - 24. lipnja 2026. u 15:42]
Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.136
jučer u 15:09

Tobol Kostanay je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

karolpraženica je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Leader je napisao/la:

Teoretski klub upadne u blokadu i sjedne na racun novac od kriptaša. Sto cemo mi vjerovnicima u redu cekanja reci, ne taj novac nije za dugove on ide na pojacanja, cekajte neki drugi novac. 😂

Vidi cijeli citat


Ja isto citam i ne vjerujem sta ljudi pisu i to isti oni koji su do jucer pljuvali Jakobusicevo dovodjenje preplacenih imena.

Cim se pojavila ideja o sponzoru koji bi "davao pare ali iskljucivo za pojacanja" ajducija je odmah opet poletila i masta o novim Markanima, Zaperima, Krovinovicima i Sarlijama.

I onda ako sponzor nakon nekog vremena digne sidro ponovo ostajes usamljen sa ekipom preplacenih igraca cije place vise ne mozes servisirati i dodatnim dugovima koje nisi "smio" placati sponzorskim novcem.

Vidi cijeli citat

Pa valjda bi i plaće tih "zviri" bile pokrivene od strane sponzora

Vidi cijeli citat


A sto kad sponzoru istekne ugovor i odluci da nece produziti? Tko ce onda servisirati ugovore koje je do jucer sponzor financirao?

Sta kad kao sto kolega pise vjerovnici pokucaju na vrata? Mi cemo im reci para ima ali nisu namijenjene vama?

Umjesto da se jednom vise uhvatimo postepenog i odrzivog slaganja kluba (sto ne iskljucuje sponzorski novac, dapace), pocevsi od saniranja duga i izgradnje kampa, ovdje se opet leti na prvi mig da bi se mogle krenuti dovoditi "zviri" i ganjati titule.

Kazu da je definicija ludosti uvijek ponavljati isto i ocekivati drukciji ishod.

Vidi cijeli citat

Najbolje onda odbit ponudu jer ovo što pišeš iziskuje sposobno planiranje, a to je nešto što baš i nije naš fah

Vidi cijeli citat


Ako ce ponuda biti "mi vama 10 milijuna za nove Zapere i Krovinovice" onda je mozda stvarno bolje odbiti jer ce to rezultirati novom farsom gdje cemo s budzetom od 15 milijuna za place zavrsavati treci u HNL-u i ispadati od Tirane i Ruzomberoka.

Ako ce ponuda biti "mi vama 10 milijuna, a vi postavite klub na zdrave noge i izgradite dugorocan projekt" onda je to vec nesto od cega bi klub stvarno mogao imati koristi. Naravno, takav projekt mi necemo biti sposobni provesti dok su na celu piramide biciklisti.

Nego, recite vi meni, tko ce na kraju odlucivati na koje igrace ce se trositi ti Piricevi namjenski milijuni i tko ce biti odgovoran da to ne budu novi Sarlije i Krovinovici? Hoce li to biti nas sportski direktor, Piric ili netko treci? Ovaj nece uci u strukturu, ali ce se mijesati u rad sd-u? Dajte mi malo pojasnite taj genijalni plan.

Vidi cijeli citat


Pojasni ti nama na koji nacin će se Piric miješati u izbor igrača, njihove ugovore i slično za početak.  Tko će to potpisati ,po kojem ugovoru ili ti ga klauzuli? 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
  • Najnovije
  • Najčitanije