HNK Hajduk Split 2026./2027.
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Tobol Kostanay je napisao/la:
karolpraženica je napisao/la:
Tobol Kostanay je napisao/la:
Leader je napisao/la:
Teoretski klub upadne u blokadu i sjedne na racun novac od kriptaša. Sto cemo mi vjerovnicima u redu cekanja reci, ne taj novac nije za dugove on ide na pojacanja, cekajte neki drugi novac. 😂
Vidi cijeli citat
Ja isto citam i ne vjerujem sta ljudi pisu i to isti oni koji su do jucer pljuvali Jakobusicevo dovodjenje preplacenih imena.
Cim se pojavila ideja o sponzoru koji bi "davao pare ali iskljucivo za pojacanja" ajducija je odmah opet poletila i masta o novim Markanima, Zaperima, Krovinovicima i Sarlijama.
I onda ako sponzor nakon nekog vremena digne sidro ponovo ostajes usamljen sa ekipom preplacenih igraca cije place vise ne mozes servisirati i dodatnim dugovima koje nisi "smio" placati sponzorskim novcem.
Vidi cijeli citat
Pa valjda bi i plaće tih "zviri" bile pokrivene od strane sponzora
Vidi cijeli citat
A sto kad sponzoru istekne ugovor i odluci da nece produziti? Tko ce onda servisirati ugovore koje je do jucer sponzor financirao?
Sta kad kao sto kolega pise vjerovnici pokucaju na vrata? Mi cemo im reci para ima ali nisu namijenjene vama?
Umjesto da se jednom vise uhvatimo postepenog i odrzivog slaganja kluba (sto ne iskljucuje sponzorski novac, dapace), pocevsi od saniranja duga i izgradnje kampa, ovdje se opet leti na prvi mig da bi se mogle krenuti dovoditi "zviri" i ganjati titule.
Kazu da je definicija ludosti uvijek ponavljati isto i ocekivati drukciji ishod.
Vidi cijeli citat
Onda potpišeš ugovore sa igračima unutar istog razdoblja do kojeg vridi sponzorski ugovor ili još jednostavnije potpišeš ugovor s igračem i automatski uračunaš godišnje plaće u iznos koji za njega izdvajaš. Nema gomilanja igrača bez ikakvog plana.
U našem malom mistu, živi jedan kralj...
Tobol Kostanay je napisao/la:
karolpraženica je napisao/la:
Tobol Kostanay je napisao/la:
Leader je napisao/la:
Teoretski klub upadne u blokadu i sjedne na racun novac od kriptaša. Sto cemo mi vjerovnicima u redu cekanja reci, ne taj novac nije za dugove on ide na pojacanja, cekajte neki drugi novac. 😂
Vidi cijeli citat
Ja isto citam i ne vjerujem sta ljudi pisu i to isti oni koji su do jucer pljuvali Jakobusicevo dovodjenje preplacenih imena.
Cim se pojavila ideja o sponzoru koji bi "davao pare ali iskljucivo za pojacanja" ajducija je odmah opet poletila i masta o novim Markanima, Zaperima, Krovinovicima i Sarlijama.
I onda ako sponzor nakon nekog vremena digne sidro ponovo ostajes usamljen sa ekipom preplacenih igraca cije place vise ne mozes servisirati i dodatnim dugovima koje nisi "smio" placati sponzorskim novcem.
Vidi cijeli citat
Pa valjda bi i plaće tih "zviri" bile pokrivene od strane sponzora
Vidi cijeli citat
A sto kad sponzoru istekne ugovor i odluci da nece produziti? Tko ce onda servisirati ugovore koje je do jucer sponzor financirao?
Sta kad kao sto kolega pise vjerovnici pokucaju na vrata? Mi cemo im reci para ima ali nisu namijenjene vama?
Umjesto da se jednom vise uhvatimo postepenog i odrzivog slaganja kluba (sto ne iskljucuje sponzorski novac, dapace), pocevsi od saniranja duga i izgradnje kampa, ovdje se opet leti na prvi mig da bi se mogle krenuti dovoditi "zviri" i ganjati titule.
Kazu da je definicija ludosti uvijek ponavljati isto i ocekivati drukciji ishod.
Vidi cijeli citat
Stvarno ne razumijem šta nije jasno..
Ako oni daju 10M npr, mi ćemo prodati Pukija i Sigura za 8-9M lupam i sve to dati u dugove i riješavanje minusa...
Inače ne bi mogli jer bi od toga morali trošiti i za druge stvari...
Što se tiče ovoga, šta će biti sa ugovorima igrača kad ovi odu..Ako potpišu na 4 godine, onda i ugovori tih igrača moraju biti do tad dok traju te 4 godine max..
Arena je napisao/la:
Tobol Kostanay je napisao/la:
karolpraženica je napisao/la:
Tobol Kostanay je napisao/la:
Leader je napisao/la:
Teoretski klub upadne u blokadu i sjedne na racun novac od kriptaša. Sto cemo mi vjerovnicima u redu cekanja reci, ne taj novac nije za dugove on ide na pojacanja, cekajte neki drugi novac. 😂
Vidi cijeli citat
Ja isto citam i ne vjerujem sta ljudi pisu i to isti oni koji su do jucer pljuvali Jakobusicevo dovodjenje preplacenih imena.
Cim se pojavila ideja o sponzoru koji bi "davao pare ali iskljucivo za pojacanja" ajducija je odmah opet poletila i masta o novim Markanima, Zaperima, Krovinovicima i Sarlijama.
I onda ako sponzor nakon nekog vremena digne sidro ponovo ostajes usamljen sa ekipom preplacenih igraca cije place vise ne mozes servisirati i dodatnim dugovima koje nisi "smio" placati sponzorskim novcem.
Vidi cijeli citat
Pa valjda bi i plaće tih "zviri" bile pokrivene od strane sponzora
Vidi cijeli citat
A sto kad sponzoru istekne ugovor i odluci da nece produziti? Tko ce onda servisirati ugovore koje je do jucer sponzor financirao?
Sta kad kao sto kolega pise vjerovnici pokucaju na vrata? Mi cemo im reci para ima ali nisu namijenjene vama?
Umjesto da se jednom vise uhvatimo postepenog i odrzivog slaganja kluba (sto ne iskljucuje sponzorski novac, dapace), pocevsi od saniranja duga i izgradnje kampa, ovdje se opet leti na prvi mig da bi se mogle krenuti dovoditi "zviri" i ganjati titule.
Kazu da je definicija ludosti uvijek ponavljati isto i ocekivati drukciji ishod.
Vidi cijeli citat
Stvarno ne razumijem šta nije jasno..
Ako oni daju 10M npr, mi ćemo prodati Pukija i Sigura za 8-9M lupam i sve to dati u dugove i riješavanje minusa...
Inače ne bi mogli jer bi od toga morali trošiti i za druge stvari...
Što se tiče ovoga, šta će biti sa ugovorima igrača kad ovi odu..Ako potpišu na 4 godine, onda i ugovori tih igrača moraju biti do tad dok traju te 4 godine max..
Vidi cijeli citat
Odlicna ideja. I onda odjednom nakon 4 godine nemamo vise ni para ni igraca. To je bas dugorocan i odrziv plan razvoja kluba.
Ljudi moji citate li vi sebe kako ove vase ideje nakaradno zvuce? Ovo sto vi predlazete je gore nego Luksa Jakobusic vol.2.
Edit: E da, kad sponzor udje u zadnju godinu ugovora onda smijemo potpisivati nove igrace samo jos na godinu dana. 😂 U pm koji genijalan plan. 😂
[uredio Tobol Kostanay - 24. lipnja 2026. u 14:55]
Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Tobol Kostanay je napisao/la:
karolpraženica je napisao/la:
Tobol Kostanay je napisao/la:
Leader je napisao/la:
Teoretski klub upadne u blokadu i sjedne na racun novac od kriptaša. Sto cemo mi vjerovnicima u redu cekanja reci, ne taj novac nije za dugove on ide na pojacanja, cekajte neki drugi novac. 😂
Vidi cijeli citat
Ja isto citam i ne vjerujem sta ljudi pisu i to isti oni koji su do jucer pljuvali Jakobusicevo dovodjenje preplacenih imena.
Cim se pojavila ideja o sponzoru koji bi "davao pare ali iskljucivo za pojacanja" ajducija je odmah opet poletila i masta o novim Markanima, Zaperima, Krovinovicima i Sarlijama.
I onda ako sponzor nakon nekog vremena digne sidro ponovo ostajes usamljen sa ekipom preplacenih igraca cije place vise ne mozes servisirati i dodatnim dugovima koje nisi "smio" placati sponzorskim novcem.
Vidi cijeli citat
Pa valjda bi i plaće tih "zviri" bile pokrivene od strane sponzora
Vidi cijeli citat
A sto kad sponzoru istekne ugovor i odluci da nece produziti? Tko ce onda servisirati ugovore koje je do jucer sponzor financirao?
Sta kad kao sto kolega pise vjerovnici pokucaju na vrata? Mi cemo im reci para ima ali nisu namijenjene vama?
Umjesto da se jednom vise uhvatimo postepenog i odrzivog slaganja kluba (sto ne iskljucuje sponzorski novac, dapace), pocevsi od saniranja duga i izgradnje kampa, ovdje se opet leti na prvi mig da bi se mogle krenuti dovoditi "zviri" i ganjati titule.
Kazu da je definicija ludosti uvijek ponavljati isto i ocekivati drukciji ishod.
Vidi cijeli citat
Najbolje onda odbit ponudu jer ovo što pišeš iziskuje sposobno planiranje, a to je nešto što baš i nije naš fah
Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Tobol Kostanay je napisao/la:
HiSTerija je napisao/la:
Teško zatišje na forumu, oštre se tastature za nastup zadrugara na iza pjace.
Vidi cijeli citat
Imam velika ocekivanja od tvog patreon pitanja. 😁
Vidi cijeli citat
Nisam stiga napisat ništa, tek sam maloprije vidija da je zatvoreno postavljanje pitanja, al je bilo otvoreno 2 dana pa sam pročita malo šta su ljudi pisali, ima dosta stvari. I kritičara i prvoboraca. Vidit ćemo, valjda će dat koje odgovore.
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
FranckConstanzaZolja je napisao/la:
Tobol Kostanay je napisao/la:
karolpraženica je napisao/la:
Tobol Kostanay je napisao/la:
Leader je napisao/la:
Teoretski klub upadne u blokadu i sjedne na racun novac od kriptaša. Sto cemo mi vjerovnicima u redu cekanja reci, ne taj novac nije za dugove on ide na pojacanja, cekajte neki drugi novac. 😂
Vidi cijeli citat
Ja isto citam i ne vjerujem sta ljudi pisu i to isti oni koji su do jucer pljuvali Jakobusicevo dovodjenje preplacenih imena.
Cim se pojavila ideja o sponzoru koji bi "davao pare ali iskljucivo za pojacanja" ajducija je odmah opet poletila i masta o novim Markanima, Zaperima, Krovinovicima i Sarlijama.
I onda ako sponzor nakon nekog vremena digne sidro ponovo ostajes usamljen sa ekipom preplacenih igraca cije place vise ne mozes servisirati i dodatnim dugovima koje nisi "smio" placati sponzorskim novcem.
Vidi cijeli citat
Pa valjda bi i plaće tih "zviri" bile pokrivene od strane sponzora
Vidi cijeli citat
A sto kad sponzoru istekne ugovor i odluci da nece produziti? Tko ce onda servisirati ugovore koje je do jucer sponzor financirao?
Sta kad kao sto kolega pise vjerovnici pokucaju na vrata? Mi cemo im reci para ima ali nisu namijenjene vama?
Umjesto da se jednom vise uhvatimo postepenog i odrzivog slaganja kluba (sto ne iskljucuje sponzorski novac, dapace), pocevsi od saniranja duga i izgradnje kampa, ovdje se opet leti na prvi mig da bi se mogle krenuti dovoditi "zviri" i ganjati titule.
Kazu da je definicija ludosti uvijek ponavljati isto i ocekivati drukciji ishod.
Vidi cijeli citat
Najbolje onda odbit ponudu jer ovo što pišeš iziskuje sposobno planiranje, a to je nešto što baš i nije naš fah
Vidi cijeli citat
Ako ce ponuda biti "mi vama 10 milijuna za nove Zapere i Krovinovice" onda je mozda stvarno bolje odbiti jer ce to rezultirati novom farsom gdje cemo s budzetom od 15 milijuna za place zavrsavati treci u HNL-u i ispadati od Tirane i Ruzomberoka.
Ako ce ponuda biti "mi vama 10 milijuna, a vi postavite klub na zdrave noge i izgradite dugorocan projekt" onda je to vec nesto od cega bi klub stvarno mogao imati koristi. Naravno, takav projekt mi necemo biti sposobni provesti dok su na celu piramide biciklisti.
Nego, recite vi meni, tko ce na kraju odlucivati na koje igrace ce se trositi ti Piricevi namjenski milijuni i tko ce biti odgovoran da to ne budu novi Sarlije i Krovinovici? Hoce li to biti nas sportski direktor, Piric ili netko treci? Ovaj nece uci u strukturu, ali ce se mijesati u rad sd-u? Dajte mi malo pojasnite taj genijalni plan.
Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Tobol Kostanay je napisao/la:
FranckConstanzaZolja je napisao/la:
Tobol Kostanay je napisao/la:
karolpraženica je napisao/la:
Tobol Kostanay je napisao/la:
Leader je napisao/la:
Teoretski klub upadne u blokadu i sjedne na racun novac od kriptaša. Sto cemo mi vjerovnicima u redu cekanja reci, ne taj novac nije za dugove on ide na pojacanja, cekajte neki drugi novac. 😂
Vidi cijeli citat
Ja isto citam i ne vjerujem sta ljudi pisu i to isti oni koji su do jucer pljuvali Jakobusicevo dovodjenje preplacenih imena.
Cim se pojavila ideja o sponzoru koji bi "davao pare ali iskljucivo za pojacanja" ajducija je odmah opet poletila i masta o novim Markanima, Zaperima, Krovinovicima i Sarlijama.
I onda ako sponzor nakon nekog vremena digne sidro ponovo ostajes usamljen sa ekipom preplacenih igraca cije place vise ne mozes servisirati i dodatnim dugovima koje nisi "smio" placati sponzorskim novcem.
Vidi cijeli citat
Pa valjda bi i plaće tih "zviri" bile pokrivene od strane sponzora
Vidi cijeli citat
A sto kad sponzoru istekne ugovor i odluci da nece produziti? Tko ce onda servisirati ugovore koje je do jucer sponzor financirao?
Sta kad kao sto kolega pise vjerovnici pokucaju na vrata? Mi cemo im reci para ima ali nisu namijenjene vama?
Umjesto da se jednom vise uhvatimo postepenog i odrzivog slaganja kluba (sto ne iskljucuje sponzorski novac, dapace), pocevsi od saniranja duga i izgradnje kampa, ovdje se opet leti na prvi mig da bi se mogle krenuti dovoditi "zviri" i ganjati titule.
Kazu da je definicija ludosti uvijek ponavljati isto i ocekivati drukciji ishod.
Vidi cijeli citat
Najbolje onda odbit ponudu jer ovo što pišeš iziskuje sposobno planiranje, a to je nešto što baš i nije naš fah
Vidi cijeli citat
Ako ce ponuda biti "mi vama 10 milijuna za nove Zapere i Krovinovice" onda je mozda stvarno bolje odbiti jer ce to rezultirati novom farsom gdje cemo s budzetom od 15 milijuna za place zavrsavati treci u HNL-u i ispadati od Tirane i Ruzomberoka.
Ako ce ponuda biti "mi vama 10 milijuna, a vi postavite klub na zdrave noge i izgradite dugorocan projekt" onda je to vec nesto od cega bi klub stvarno mogao imati koristi. Naravno, takav projekt mi necemo biti sposobni provesti dok su na celu piramide biciklisti.
Nego, recite vi meni, tko ce na kraju odlucivati na koje igrace ce se trositi ti Piricevi namjenski milijuni i tko ce biti odgovoran da to ne budu novi Sarlije i Krovinovici? Hoce li to biti nas sportski direktor, Piric ili netko treci? Ovaj nece uci u strukturu, ali ce se mijesati u rad sd-u? Dajte mi malo pojasnite taj genijalni plan.
Vidi cijeli citat
Ako je stvar u tome da je ponuda 2 milijuna + bonusi koji se troše namjenski na igrače i njihove plaće onda je valjda normalno da taj iznos bude na raspolaganju SD-u da ih troši kako on smatra ispravnim, a ne da Pirke uvjetuje koga se dovodi. Sve drugo ne bi bilo normalno
[uredio FranckConstanzaZolja - 24. lipnja 2026. u 15:42]
Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Tobol Kostanay je napisao/la:
FranckConstanzaZolja je napisao/la:
Tobol Kostanay je napisao/la:
karolpraženica je napisao/la:
Tobol Kostanay je napisao/la:
Leader je napisao/la:
Teoretski klub upadne u blokadu i sjedne na racun novac od kriptaša. Sto cemo mi vjerovnicima u redu cekanja reci, ne taj novac nije za dugove on ide na pojacanja, cekajte neki drugi novac. 😂
Vidi cijeli citat
Ja isto citam i ne vjerujem sta ljudi pisu i to isti oni koji su do jucer pljuvali Jakobusicevo dovodjenje preplacenih imena.
Cim se pojavila ideja o sponzoru koji bi "davao pare ali iskljucivo za pojacanja" ajducija je odmah opet poletila i masta o novim Markanima, Zaperima, Krovinovicima i Sarlijama.
I onda ako sponzor nakon nekog vremena digne sidro ponovo ostajes usamljen sa ekipom preplacenih igraca cije place vise ne mozes servisirati i dodatnim dugovima koje nisi "smio" placati sponzorskim novcem.
Vidi cijeli citat
Pa valjda bi i plaće tih "zviri" bile pokrivene od strane sponzora
Vidi cijeli citat
A sto kad sponzoru istekne ugovor i odluci da nece produziti? Tko ce onda servisirati ugovore koje je do jucer sponzor financirao?
Sta kad kao sto kolega pise vjerovnici pokucaju na vrata? Mi cemo im reci para ima ali nisu namijenjene vama?
Umjesto da se jednom vise uhvatimo postepenog i odrzivog slaganja kluba (sto ne iskljucuje sponzorski novac, dapace), pocevsi od saniranja duga i izgradnje kampa, ovdje se opet leti na prvi mig da bi se mogle krenuti dovoditi "zviri" i ganjati titule.
Kazu da je definicija ludosti uvijek ponavljati isto i ocekivati drukciji ishod.
Vidi cijeli citat
Najbolje onda odbit ponudu jer ovo što pišeš iziskuje sposobno planiranje, a to je nešto što baš i nije naš fah
Vidi cijeli citat
Ako ce ponuda biti "mi vama 10 milijuna za nove Zapere i Krovinovice" onda je mozda stvarno bolje odbiti jer ce to rezultirati novom farsom gdje cemo s budzetom od 15 milijuna za place zavrsavati treci u HNL-u i ispadati od Tirane i Ruzomberoka.
Ako ce ponuda biti "mi vama 10 milijuna, a vi postavite klub na zdrave noge i izgradite dugorocan projekt" onda je to vec nesto od cega bi klub stvarno mogao imati koristi. Naravno, takav projekt mi necemo biti sposobni provesti dok su na celu piramide biciklisti.
Nego, recite vi meni, tko ce na kraju odlucivati na koje igrace ce se trositi ti Piricevi namjenski milijuni i tko ce biti odgovoran da to ne budu novi Sarlije i Krovinovici? Hoce li to biti nas sportski direktor, Piric ili netko treci? Ovaj nece uci u strukturu, ali ce se mijesati u rad sd-u? Dajte mi malo pojasnite taj genijalni plan.
Vidi cijeli citat
Pojasni ti nama na koji nacin će se Piric miješati u izbor igrača, njihove ugovore i slično za početak. Tko će to potpisati ,po kojem ugovoru ili ti ga klauzuli?
Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
- Najnovije
- Najčitanije


Dejan Lovren napušta PAOK nakon sezone obilježene ozljedama
3 sata•Ostale lige

Nogometaši Rijeke otputovali u Kranjsku Goru gdje će odraditi dio ljetnih priprema
10 sati•SuperSport HNL

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
1 dan•Španjolski nogomet

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
1 dan•Talijanski nogomet

RB Leipzig predstavio Demichelisa kao nasljednika Wernera
1 dan•Njemački nogomet

Uspješna provjera u Nedelišću: Izabranici Siniše Oreščanina svladali rumunjskog prvoligaša uoči Eura
2 dana•Reprezentacija

Hrvoje Smolčić karijeru nastavlja u turskoj Super Ligi
2 dana•Nogometni svijet

Dejan Lovren napušta PAOK nakon sezone obilježene ozljedama
3 sata•Ostale lige

Nogometaši Rijeke otputovali u Kranjsku Goru gdje će odraditi dio ljetnih priprema
10 sati•SuperSport HNL

Bivši trener Rijeke karijeru nastavlja u Ujedinjenim Arapskim Emiratima
43 min•Nogometni svijet

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
1 dan•Talijanski nogomet

Hrvoje Smolčić karijeru nastavlja u turskoj Super Ligi
2 dana•Nogometni svijet

Uspješna provjera u Nedelišću: Izabranici Siniše Oreščanina svladali rumunjskog prvoligaša uoči Eura
2 dana•Reprezentacija

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
1 dan•Španjolski nogomet

Málaga ponovno u La Ligi, čekala je povratak osam godina
3 dana•Španjolski nogomet





