HNK Hajduk Split 2026./2027.

Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.183
danas u 14:11

Barceinas bia u Splita sad im je kapetan nista nije pokaza ni on ni Aruyo nisu se aklimatizirali kako triba jos upali u najgore vrime pa im nisu dali šanse a sinoć je isto odličan bio čim se vratio u Panamu iz Splita igrao je konstanto u reprezentaciji 

[uredio Split1912 - 24. lipnja 2026. u 14:11]
spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.199
danas u 14:12

Jameson je napisao/la:

Jurica Radic čita forum

Piric vraća Rebica😁 a ovome se više ni ne igra balun .

Vidi cijeli citat

Di si to vidia

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.464
danas u 14:19

Umea me ovi WhiteBit, neka više donesu odluku kakvu god, samo da više završi sapunica. Samo ostaje da vidimo oće li se uzet na kraju. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.493
danas u 14:19

Leader je napisao/la:

Teoretski klub upadne u blokadu i sjedne na racun novac od kriptaša. Sto cemo mi vjerovnicima u redu cekanja reci, ne taj novac nije za dugove on ide na pojacanja, cekajte neki drugi novac. 😂

Vidi cijeli citat


Ja isto citam i ne vjerujem sta ljudi pisu i to isti oni koji su do jucer pljuvali Jakobusicevo dovodjenje preplacenih imena.

Cim se pojavila ideja o sponzoru koji bi "davao pare ali iskljucivo za pojacanja" ajducija je odmah opet poletila i masta o novim Markanima, Zaperima, Krovinovicima i Sarlijama.

I onda ako sponzor nakon nekog vremena digne sidro ponovo ostajes usamljen sa ekipom preplacenih igraca cije place vise ne mozes servisirati i dodatnim dugovima koje nisi "smio" placati sponzorskim novcem.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.781
danas u 14:33

WallDeNino je napisao/la:

Christian Martinez iz Paname me sinoć oduševio.

Pravi zadnji vezni,borben,nema izgubljene lopte za njega,muda do poda,ima ga po cijelom terenu.

Takva 6-ica nam treba iako je sinoć igrao više desno

Vidi cijeli citat

Bio mi je najbolji igrač na terenu, uz Baturinu, pogledam ocjene, najlošiji, a Modrić najbolji, haha...

Ne znam kako igra u jebenom Izraelu i to pri dnu kace...

Baš me oduševio energijom, brzinom, moći...

Plaću vjerujem da ima manju nego naši igrači...

[uredio Arena - 24. lipnja 2026. u 14:36]
karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.192
danas u 14:34

Tobol Kostanay je napisao/la:

Leader je napisao/la:

Teoretski klub upadne u blokadu i sjedne na racun novac od kriptaša. Sto cemo mi vjerovnicima u redu cekanja reci, ne taj novac nije za dugove on ide na pojacanja, cekajte neki drugi novac. 😂

Vidi cijeli citat


Ja isto citam i ne vjerujem sta ljudi pisu i to isti oni koji su do jucer pljuvali Jakobusicevo dovodjenje preplacenih imena.

Cim se pojavila ideja o sponzoru koji bi "davao pare ali iskljucivo za pojacanja" ajducija je odmah opet poletila i masta o novim Markanima, Zaperima, Krovinovicima i Sarlijama.

I onda ako sponzor nakon nekog vremena digne sidro ponovo ostajes usamljen sa ekipom preplacenih igraca cije place vise ne mozes servisirati i dodatnim dugovima koje nisi "smio" placati sponzorskim novcem.

Vidi cijeli citat

Pa valjda bi i plaće tih "zviri" bile pokrivene od strane sponzora

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.133
danas u 14:40

Ko odlučuje koji će igrači doc i pod kakvim ugovorima ? 

Hajduk ima SDa a ima i NO..  Ako Piric ili Nosov (Nosov ipak ne moze) jednog dana uđe u upravljačku strukturu onda možemo o ugovorima koji ostaju na teret kluba. 

Osim toga ,financiranje večeg djela ili u potpunosti prijelaznih rokova klubu momentalno omogućava saniranje svojih dugova.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.464
danas u 14:40

Teško zatišje na forumu, oštre se tastature za nastup zadrugara na iza pjace. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.493
danas u 14:42

karolpraženica je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Leader je napisao/la:

Teoretski klub upadne u blokadu i sjedne na racun novac od kriptaša. Sto cemo mi vjerovnicima u redu cekanja reci, ne taj novac nije za dugove on ide na pojacanja, cekajte neki drugi novac. 😂

Vidi cijeli citat


Ja isto citam i ne vjerujem sta ljudi pisu i to isti oni koji su do jucer pljuvali Jakobusicevo dovodjenje preplacenih imena.

Cim se pojavila ideja o sponzoru koji bi "davao pare ali iskljucivo za pojacanja" ajducija je odmah opet poletila i masta o novim Markanima, Zaperima, Krovinovicima i Sarlijama.

I onda ako sponzor nakon nekog vremena digne sidro ponovo ostajes usamljen sa ekipom preplacenih igraca cije place vise ne mozes servisirati i dodatnim dugovima koje nisi "smio" placati sponzorskim novcem.

Vidi cijeli citat

Pa valjda bi i plaće tih "zviri" bile pokrivene od strane sponzora

Vidi cijeli citat


A sto kad sponzoru istekne ugovor i odluci da nece produziti? Tko ce onda servisirati ugovore koje je do jucer sponzor financirao?

Sta kad kao sto kolega pise vjerovnici pokucaju na vrata? Mi cemo im reci para ima ali nisu namijenjene vama?

Umjesto da se jednom vise uhvatimo postepenog i odrzivog slaganja kluba (sto ne iskljucuje sponzorski novac, dapace), pocevsi od saniranja duga i izgradnje kampa, ovdje se opet leti na prvi mig da bi se mogle krenuti dovoditi "zviri" i ganjati titule.

Kazu da je definicija ludosti uvijek ponavljati isto i ocekivati drukciji ishod.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.493
danas u 14:42

HiSTerija je napisao/la:

Teško zatišje na forumu, oštre se tastature za nastup zadrugara na iza pjace. 

Vidi cijeli citat


Imam velika ocekivanja od tvog patreon pitanja. 😁

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
  • Najnovije
  • Najčitanije