HNK Hajduk Split 2026./2027.

Ivan0601
Ivan0601
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.06.2022.
Poruka: 414
25. svibnja 2026. u 12:27

RealnoStanje2211 je napisao/la:

PetarKružić je napisao/la:

Jel se odustalo od zvonareka? 

Vidi cijeli citat

Da, pribacili su se na Segečića, na Pirićevu inicijativu

Vidi cijeli citat

inace ljetos se ozbiljno pregovaralo sa segecicem i otpalo je jer nismo imali lipe, inace vjerujem da bi ovdje zavrsio prije nego u championshipu. dobro za njega ispalo

 

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.161
25. svibnja 2026. u 12:30

Maresica i Huga bi ostavia sve dok je Garcia trener. To su jako korisni igrači kad imamo veći volumen posjeda .

Kontra uvjetno rečeno jačih ekipa ili ekipa sa brzim tranzicijama ,jačim tempom, obavezno klupa ,nemaju šta tražit u prvom sastavu jer oba su obrambeno kriminialni.

Hugu je postavljanje i čitanje igre top ali brzina i agility to ne prate.

Maresic niti ima skok ,niti postavljanje ,niti brzinu, niti agility čak niti skok i jadna nam majka ako nam on vodi obranu u Europi. Tip je alibi stoper koji vadi rješenja na brza krila tako šta traži kontakt vec na centru jer branjenje prostora mu ne odgovara. Imate lipa 2 primjera nedavno kontra lokomotive ,sad možemo zamisliti kako bi to izgledalo kontra jačih ekipa. Njemu je forte igra na balun a ne obrana i to se iz aviona vadi . Jedan Dialo za njega je u neg tranziciji Tito.

Mi sad ovde izmišljamo toplu vodu ,pričamo o bokovima i sesticama koje trebaju kompenzirat nedostatke obrambenog stopera?

Tom logikom možemo i za Livaju tražit osmice ,šestice i krila koja će pokrivati njegove nedostatke i kompenzirat povratnu trku itd...

Stoperu je prvo i najosjovnije da je obrambeno jak a sve ostalo je bonus. 

Hajduku treba ozbiljan stoper ,bez Sarlije i dvojica .

Mi plivamo ka ribe od kad je otisa jedan Mlaciic koji je btw balavac al opet obrambeno za ove Ramos . Neko je to vidija na vrime ,kod Marešića do 26g još nitko nije ,barem ne na papiru .Slučajno?

Ne kažem da je Maresic sad skovaca niti imam neki atack na njega ,ne .. on u onim stvarima koji je najbolji u ligi naravno da ima prostora ali najviše u onim malim utakmicama di obrana nije na iskušenjima i di je naš posjed iznad prosjeka, za ostalo ne može bit startni stoper .

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Makoto Nagano
Makoto Nagano
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.07.2025.
Poruka: 209
25. svibnja 2026. u 12:32

leonida.trolstoy je napisao/la:

marešiću treba dovesti brzog i visokog partnera, recimo:

Luca Sirch

Calvin Brackelmann

Lukas Willen

(i već spomenuti) Maywell Gyamfi

Vidi cijeli citat

Većina ovih igrača koje postaš u zadnje vrime ima dosta zajedničkog.

- fiksacija na drugu Bundes (osin ovog Willena)

- niko u ciloj njihovoj karijeri nije isplatia niti 100k odštete za njih, klubove uvik nalaze po isteku ugovora

- svima ističe ugovor i očito ga klub u kojen su ne namjerava produžit, pa se postavlja pitanje znaju li oni nešto šta mi (odnosno ti) ne znamo?

Ne znan ni jesi li ih gleda pa možeš dat neki utemeljeniji sud o njima (a pretpostavljan da nisi s obziron da ti mišljenje o igračima složi chatgpt), ali ovo sve djeluje prosječno do ispodprosječno, a vrlo lako moguće i ne puno jeftinije od onoga šta je cirkuliralo kroz klub zadnjih 3-4 godine.

CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 372
25. svibnja 2026. u 12:34

Jameson je napisao/la:

Maresica i Huga bi ostavia sve dok je Garcia trener. To su jako korisni igrači kad imamo veći volumen posjeda .

Kontra uvjetno rečeno jačih ekipa ili ekipa sa brzim tranzicijama ,jačim tempom, obavezno klupa ,nemaju šta tražit u prvom sastavu jer oba su obrambeno kriminialni.

Hugu je postavljanje i čitanje igre top ali brzina i agility to ne prate.

Maresic niti ima skok ,niti postavljanje ,niti brzinu, niti agility čak niti skok i jadna nam majka ako nam on vodi obranu u Europi. Tip je alibi stoper koji vadi rješenja na brza krila tako šta traži kontakt vec na centru jer branjenje prostora mu ne odgovara. Imate lipa 2 primjera nedavno kontra lokomotive ,sad možemo zamisliti kako bi to izgledalo kontra jačih ekipa. Njemu je forte igra na balun a ne obrana i to se iz aviona vadi . Jedan Dialo za njega je u neg tranziciji Tito.

Mi sad ovde izmišljamo toplu vodu ,pričamo o bokovima i sesticama koje trebaju kompenzirat nedostatke obrambenog stopera?

Tom logikom možemo i za Livaju tražit osmice ,šestice i krila koja će pokrivati njegove nedostatke i kompenzirat povratnu trku itd...

Stoperu je prvo i najosjovnije da je obrambeno jak a sve ostalo je bonus. 

Hajduku treba ozbiljan stoper ,bez Sarlije i dvojica .

Mi plivamo ka ribe od kad je otisa jedan Mlaciic koji je btw balavac al opet obrambeno za ove Ramos . Neko je to vidija na vrime ,kod Marešića do 26g još nitko nije ,barem ne na papiru .Slučajno?

Ne kažem da je Maresic sad skovaca niti imam neki atack na njega ,ne .. on u onim stvarima koji je najbolji u ligi naravno da ima prostora ali najviše u onim malim utakmicama di obrana nije na iskušenjima i di je naš posjed iznad prosjeka, za ostalo ne može bit startni stoper .

Vidi cijeli citat

Samo je pitanje za koliko para.

x-man:)
x-man:)
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.11.2011.
Poruka: 835
25. svibnja 2026. u 12:35

Jameson je napisao/la:

Maresica i Huga bi ostavia sve dok je Garcia trener. To su jako korisni igrači kad imamo veći volumen posjeda .

 

Vidi cijeli citat


Misliš da će ih netko htjeti potpisati u listopadu van prijelaznog roka?

Adriano10
Adriano10
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2025.
Poruka: 569
25. svibnja 2026. u 12:38

Jameson je napisao/la:

Maresica i Huga bi ostavia sve dok je Garcia trener. To su jako korisni igrači kad imamo veći volumen posjeda .

Kontra uvjetno rečeno jačih ekipa ili ekipa sa brzim tranzicijama ,jačim tempom, obavezno klupa ,nemaju šta tražit u prvom sastavu jer oba su obrambeno kriminialni.

Hugu je postavljanje i čitanje igre top ali brzina i agility to ne prate.

Maresic niti ima skok ,niti postavljanje ,niti brzinu, niti agility čak niti skok i jadna nam majka ako nam on vodi obranu u Europi. Tip je alibi stoper koji vadi rješenja na brza krila tako šta traži kontakt vec na centru jer branjenje prostora mu ne odgovara. Imate lipa 2 primjera nedavno kontra lokomotive ,sad možemo zamisliti kako bi to izgledalo kontra jačih ekipa. Njemu je forte igra na balun a ne obrana i to se iz aviona vadi . Jedan Dialo za njega je u neg tranziciji Tito.

Mi sad ovde izmišljamo toplu vodu ,pričamo o bokovima i sesticama koje trebaju kompenzirat nedostatke obrambenog stopera?

Tom logikom možemo i za Livaju tražit osmice ,šestice i krila koja će pokrivati njegove nedostatke i kompenzirat povratnu trku itd...

Stoperu je prvo i najosjovnije da je obrambeno jak a sve ostalo je bonus. 

Hajduku treba ozbiljan stoper ,bez Sarlije i dvojica .

Mi plivamo ka ribe od kad je otisa jedan Mlaciic koji je btw balavac al opet obrambeno za ove Ramos . Neko je to vidija na vrime ,kod Marešića do 26g još nitko nije ,barem ne na papiru .Slučajno?

Ne kažem da je Maresic sad skovaca niti imam neki atack na njega ,ne .. on u onim stvarima koji je najbolji u ligi naravno da ima prostora ali najviše u onim malim utakmicama di obrana nije na iskušenjima i di je naš posjed iznad prosjeka, za ostalo ne može bit startni stoper .

Vidi cijeli citat

Sve si točno napisa osim prvog retka.

[uredio Adriano10 - 25. svibnja 2026. u 12:38]
15 godina. Nismo prvaci, nismo u Europi, kampa nema, dug isti.
Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 518
25. svibnja 2026. u 12:38

Marešić je igra kod svih trenera u Istri, a nisu ih malo prominili. Sad ispada da je toliko nekvalitetan da jedino pod Garcijom smi bit na terenu. I to je upitno kod mnogih. 

[uredio Jonah - 25. svibnja 2026. u 12:38]
RealnoStanje2211
RealnoStanje2211
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2025.
Poruka: 564
25. svibnja 2026. u 12:38

Ivan0601 je napisao/la:

RealnoStanje2211 je napisao/la:

PetarKružić je napisao/la:

Jel se odustalo od zvonareka? 

Vidi cijeli citat

Da, pribacili su se na Segečića, na Pirićevu inicijativu

Vidi cijeli citat

inace ljetos se ozbiljno pregovaralo sa segecicem i otpalo je jer nismo imali lipe, inace vjerujem da bi ovdje zavrsio prije nego u championshipu. dobro za njega ispalo

 

Vidi cijeli citat

Zamisli koliko je tek Kvaratskheliji dobro ispalo. Umisto da danas sa Zmijavcima ganja opstanak, lipo igra u Parizu

#PodrškaGarciji - Navijan srcen, gledan glavon. Pišen kako objektivno vidin stvari, nekad u manjini, nekad u većini - HŽV
tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
25. svibnja 2026. u 12:39

Jonah je napisao/la:

Marešić je igra kod svih trenera u Istri, a nisu ih malo prominili. Sad ispada da je toliko nekvalitetan da jedino pod Garcijom smi bit na terenu. I to je upitno kod mnogih. 

Vidi cijeli citat

tako je to kad ljudima podcasti kroje mišljenje

just play fucking football
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.682
25. svibnja 2026. u 12:44

Jameson je napisao/la:

Maresica i Huga bi ostavia sve dok je Garcia trener. To su jako korisni igrači kad imamo veći volumen posjeda .

Kontra uvjetno rečeno jačih ekipa ili ekipa sa brzim tranzicijama ,jačim tempom, obavezno klupa ,nemaju šta tražit u prvom sastavu jer oba su obrambeno kriminialni.

Hugu je postavljanje i čitanje igre top ali brzina i agility to ne prate.

Maresic niti ima skok ,niti postavljanje ,niti brzinu, niti agility čak niti skok i jadna nam majka ako nam on vodi obranu u Europi. Tip je alibi stoper koji vadi rješenja na brza krila tako šta traži kontakt vec na centru jer branjenje prostora mu ne odgovara. Imate lipa 2 primjera nedavno kontra lokomotive ,sad možemo zamisliti kako bi to izgledalo kontra jačih ekipa. Njemu je forte igra na balun a ne obrana i to se iz aviona vadi . Jedan Dialo za njega je u neg tranziciji Tito.

Mi sad ovde izmišljamo toplu vodu ,pričamo o bokovima i sesticama koje trebaju kompenzirat nedostatke obrambenog stopera?

Tom logikom možemo i za Livaju tražit osmice ,šestice i krila koja će pokrivati njegove nedostatke i kompenzirat povratnu trku itd...

Stoperu je prvo i najosjovnije da je obrambeno jak a sve ostalo je bonus. 

Hajduku treba ozbiljan stoper ,bez Sarlije i dvojica .

Mi plivamo ka ribe od kad je otisa jedan Mlaciic koji je btw balavac al opet obrambeno za ove Ramos . Neko je to vidija na vrime ,kod Marešića do 26g još nitko nije ,barem ne na papiru .Slučajno?

Ne kažem da je Maresic sad skovaca niti imam neki atack na njega ,ne .. on u onim stvarima koji je najbolji u ligi naravno da ima prostora ali najviše u onim malim utakmicama di obrana nije na iskušenjima i di je naš posjed iznad prosjeka, za ostalo ne može bit startni stoper .

Vidi cijeli citat


Hugo će nam biti koristan samo ako izvučemo Benficu u 2. pretkolu, ako nam zalutala LP stigne u dvorište. Tu parkiraš bus i tu ti je koristan Hugo na malom prostoru radi čitanja igre. 

Protiv Islanđana i Moldavaca je dovoljno imati Marešića i Pajaza za 90% stvari što Hugo nudi. Za tih preostalih 10% se nebi fokusirao, nego doveo pravu šesticu, makar Radoševića da dobiješ stabilnost na svim poljima. 

[uredio majing - 25. svibnja 2026. u 12:45]
samohajduk.com
  • Najnovije
  • Najčitanije