HNK Hajduk Split 2026./2027.

tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
25. svibnja 2026. u 23:32

ne znam po kojoj logici zazivat i Rebića i Almenu

rebić ima ono šta almena nema (golove protiv malih ekipa)

almena ima ono šta rebić nema (mozak)

to šta nas oduševi to kad igrač ispuni ELEMENTARNE zahtjeve modernog baluna (vrati se nazad u obranu) ne znači da taj igrač u tim godinama mirita ikakav ugovor koji je za hnl razinu opet top

just play fucking football
bron-yr-aur
bron-yr-aur
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 1.676
25. svibnja 2026. u 23:33

vrijeđanje igrača ih neće niti pokrenut niti prodat.

S druge strane, podržavam "kritiziranje" onih što dovode igrače koje ne treba googlat, ali kad ih dovedu onda vidiš da ih je možda ipak trebalo googlat.

tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
25. svibnja 2026. u 23:40

Kinez-i-olog je napisao/la:

kolega, cemu komplicirat

u Hajduku je hijerarhija odlučivanja ovakva:

 

Vidi cijeli citat


ne razumin, ja san konta da ste tili jednog gazdu

just play fucking football
Bunker na Subicevcu
Bunker na Subicevcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.03.2023.
Poruka: 1.226
26. svibnja 2026. u 00:00

Najveci problem kluba vezan za Livaju trenutno je sta ima jos godinu ugovora. Da istice ovo ljeto dosta sam uvjeren da mu trenutna garnitura ne bi davala novi. Ovako, milijun i pol za isplatit ga da ode nemamo, nitko ga nece kupit niti mu dat novce koje ima tu. Njemu je dobro i jebe mu se. A hajduk je ionako zadnji i najmanje bitan u cijeloj ovoj prici pa ce tako imat vjerojatno najskupljeg igraca u ligi koji mu ne treba i ne uklapa se u trenerove planove. Dapace, taj najskuplji igrac lige ce vjerojatno prvi busit trenera i negodovat. Kako je Tudor rekao na onoj legendarnoj presici nakon Karagandyja, sve velike legende, veliki hajdukovci stalo im je. A stalo im je samo do njih samih i njihove guzice. 

U hrvatskom jezikoslovlju nema atributa koji može označit veličinu Hajduka. Hajduk je, ne samo vječan, neuništiv!
Pape&Dida
Pape&Dida
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.03.2026.
Poruka: 634
26. svibnja 2026. u 00:33

Ovaj Tonko je imao nekad dobre upise, pad u kvaliteti upisa kao Livajin pad u nogometnoj izvedbi u  odnosu na prijašnje sezone

Zanimljivi su ovi kojima je Brajkovic peto krilo a Rebić treće, jer oni jako zele jak Hajduk,samo što realnost nije briga za njihove zelje, a realnost je da bolje od njih nećemo naći, nemamo za kopačke a ne za krila...

 

[uredio Pape&Dida - 26. svibnja 2026. u 00:33]
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.173
26. svibnja 2026. u 06:22

Sintagma moderni balun u kojem više trčanja donosi bolji rezultat, kojeg zagovara forum struka, pada u vodu kad pogledaš koja je na tablici Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Atalanta itd.

Forum struka opet jaše i blamira se iz dana u dan.

Drže se leđa treneru koji nije pokazao ništa i nije donio ništa, ali stručnjaci još vjeruju da on negdje ima skriptu kako igrat moderni balun 😂😂😂😂😂😂

Istovremeno se tjera igrač koji sam nosi rezultat, igrao on sa Krovinovićem i Marešićem ili samnom i Tonkom, isto mu dođe uz obrazloženje kako ne trči, a naprotiv pretrčani kilometri su mu sasvim ok.

Ali što reći, na zimu je Marešić "najbolji stoper lige", a sada kada se s tom izjavom tresnulo u pod, sad treba pronaći nešto drugo.

Jedva čekam da Livaja ode iz Hajduka pa svaki tjedan gledat koprcanje onih koji ga tjeraju i kako mijenjaju stav od "nepokretna krava" do Livaja oprosti nam i vrati se za koliko god novaca želiš.

[uredio Bila bandira - 26. svibnja 2026. u 06:23]
leonida.trolstoy
leonida.trolstoy
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.02.2026.
Poruka: 300
26. svibnja 2026. u 06:50

Bila bandira je napisao/la:

Sintagma moderni balun ...

(...)

Jedva čekam da Livaja ode iz Hajduka pa svaki tjedan gledat koprcanje onih koji ga tjeraju i kako mijenjaju stav od "nepokretna krava" do Livaja oprosti nam i vrati se za koliko god novaca želiš.

Vidi cijeli citat

nisam školovala, ali siguran sam da bi ovaj ovakav livaja još gore izgledo na terenu kad bi mu doveli zbilja dobre, agilne i kompetentne igrače u vezu. ti i takvi bi ga prvi poslali u tri krasna..

 

anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.107
26. svibnja 2026. u 07:01

Bila bandira je napisao/la:

Sintagma moderni balun u kojem više trčanja donosi bolji rezultat, kojeg zagovara forum struka, pada u vodu kad pogledaš koja je na tablici Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Atalanta itd.

Forum struka opet jaše i blamira se iz dana u dan.

Drže se leđa treneru koji nije pokazao ništa i nije donio ništa, ali stručnjaci još vjeruju da on negdje ima skriptu kako igrat moderni balun 😂😂😂😂😂😂

Istovremeno se tjera igrač koji sam nosi rezultat, igrao on sa Krovinovićem i Marešićem ili samnom i Tonkom, isto mu dođe uz obrazloženje kako ne trči, a naprotiv pretrčani kilometri su mu sasvim ok.

Ali što reći, na zimu je Marešić "najbolji stoper lige", a sada kada se s tom izjavom tresnulo u pod, sad treba pronaći nešto drugo.

Jedva čekam da Livaja ode iz Hajduka pa svaki tjedan gledat koprcanje onih koji ga tjeraju i kako mijenjaju stav od "nepokretna krava" do Livaja oprosti nam i vrati se za koliko god novaca želiš.

Vidi cijeli citat


Ono kad se kurčiš znanjem i prosipaš pamet, a ne razlikuješ intenzitet trčanja i količinu trčanja i izdvajaš 3 ekipe pod jednim zajedničkim nazivnikom, a sve ostale izbacuješ iz iste jednadžbe.

 

Nego, da te pitam, čisto realno, koje je tvoje objašnjenje činjenice da je Livaja toliko pao u statistici golova i asistencija s obzirom na to da je Hajduk stvorio više velikih šansi ove sezone nego ovih prošlih? Kako je to moguće da igra koja bi po svojim pokazateljima trebala pomoći Livaji i učiniti ga još boljim kroz stvaranje velikih prilika ne odgovara Livaji i nije donijela nikakav statistički napredak navedenog igrača (ma jebeš napredak, da je barem na 80% onog od prijašnjih sezona)?

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.173
26. svibnja 2026. u 07:28

Ma meni je svejedno, igrao Livaja ili ne, ja sam nekada gorio za Hajduk i to me jako skupo koštalo u životu, kako sam nekada slavio titile, sada mi je jednako zabavno gledati 10 sportskih direktora koji nemaju pojma o nogometu, 20 neuspješnih trenera i preko 100 000 navijača, simpatizera i članova koji misle da se o nogometu može naučiti u podcastima i frazama količina i obujam trčanja...

Kada iscrpiš svu ljubav prema nečemu što ti je nekad bilo prva stvar u životu, onda se prebaciš u ovaj mod kad je bal nek je maskembal i uživam gledati koliko se iz godine u godinu koprcaju u vlastitom neznanju, a misle da su najpametniji.

Kako kaže Stavros "pa se koprca prca ju, pa se koprca prca ju, a meni lipo, a meni lipo" 😂😂😂😂

tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
26. svibnja 2026. u 07:59

tonko je napisao/la:

ne znam po kojoj logici zazivat i Rebića i Almenu

rebić ima ono šta almena nema (golove protiv malih ekipa)

almena ima ono šta rebić nema (mozak)

to šta nas oduševi to kad igrač ispuni ELEMENTARNE zahtjeve modernog baluna (vrati se nazad u obranu) ne znači da taj igrač u tim godinama mirita ikakav ugovor koji je za hnl razinu opet top

Vidi cijeli citat

just play fucking football
  • Najnovije
  • Najčitanije