mk10 je napisao/la:
Pisete gluposti, dvojica od ove trojice su nosila kapetansku traku, Krovinovic ima skoro 200 nastupa, ovo se ne radi. Neka razina valjda postoji, bez obzira sto smo ocekivali vise na terenu.
I Rebica se isto uvalilo, mogu covjeku ponuditi da igra za sok i sendvic opet ce ispast negativac. Za Alemenu isto debilno, ne oglasavas na sva zvona kako teku pregovori s nekim i pogotovo ne kakva ti je financijska situacija, ovo je razina wapp poruka koju kruze, ne kluba koji zeli biti ozbiljan. Jeftini poeni, opet.
Vidi cijeli citat
Šta to znači da je neko nosio kapetansku traku? Pa najveći luzeri i najveće štetočine su je nosile zadnjih godina, ne pantin poštenog i korektnog kapetana u svoje svime gledanja Hajduka.
Nadan se da Rebić ostaje, ali po tebi je u redu je da on uvali javno klub, a nije u redu kad klub objavi da mu je ugovor ponuđen?
[uredio Jonah - 28. svibnja 2026. u 12:49]