Bilic je 2 godine vodija klub ka najveca p...a, samo s ciljem da prezivi. Svi drugi su vodili klub vise od njega i Torcida i NH i NO... Sad ce pokusat napravit ono sta je triba napravit kad je dosa, ono sta zaziva 90% razumnih navijaca i simpatizera.
Ovo je vise poruka u kojem smjeru ce klub ic, a Bilic vise nema iluzija da moze prezivit na ovakav nacin pa ide all in s onim sta misli da je dobro za klub, al nikad nije ima snage i muda sprovest.
On jedino moze prezivit kroz fresh start, a ovo o fair playu i PR-u su pizdarije.
Uostalom, recimo Sarliji je ponuđen novi ugovor na tri godine koji on nije prihvatija (stari 1god = 100 > novi 3god = 150).
Graf nema previse sentimenta, on ce napravit ono sta je lani mislija Vitali (i Bilic) ali je stopirala Torcida i NH s Vucevicem.
Livaja je odbija novi ugovor, nije zadovoljan uvjetima.