HNK Hajduk Split 2026./2027.

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 2.974
17. lipnja 2026. u 14:32

Katowice su prva poljska liga, a mi smo na razini druge.

Adriano10
Adriano10
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2025.
Poruka: 567
17. lipnja 2026. u 14:32

Kakav im je GPS?

15 godina. Nismo prvaci, nismo u Europi, kampa nema, dug isti.
Stari Swat
Stari Swat
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.06.2024.
Poruka: 283
17. lipnja 2026. u 14:33

Jel ima neko neki skauting ziline. 

Nek se zavijore bandire od svile
mistik9
mistik9
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.07.2009.
Poruka: 989
17. lipnja 2026. u 14:35

nisam gleda ždrijem pa me zanima potencijalne Katowi prva u gostima ili doma? 

ex. Slavonci / DPH Zagreb 100+
MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.143
17. lipnja 2026. u 14:37

09.07. Hajduk - Žilina

16.07. Žilina - Hajduk

23.07. Hajduk - Pafos
              ili
23.07. Hajduk - Katowice

30.07. Pafos - Hajduk
            ili
30.07. Katowice - Hajduk

"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.514
17. lipnja 2026. u 14:37

Žilinu možda i prođemo al Pafos nećemo. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Adriano10
Adriano10
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2025.
Poruka: 567
17. lipnja 2026. u 14:37

Stari Swat je napisao/la:

Jel ima neko neki skauting ziline. 

Vidi cijeli citat
 


Kad nema kiše, dobar je i Miše.

15 godina. Nismo prvaci, nismo u Europi, kampa nema, dug isti.
frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.406
17. lipnja 2026. u 14:37

Najbitnije da prođete Žilinu

s@lko dinamita$
s@lko dinamita$
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 2.102
17. lipnja 2026. u 14:40

Ajde Grunfe, baci bombu da Almena ostaje još godinu dana na posudbi. Neka izgori sve.

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Mali dioničar
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 9.984
17. lipnja 2026. u 14:43

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Ajde Grunfe, baci bombu da Almena ostaje još godinu dana na posudbi. Neka izgori sve.

Vidi cijeli citat

jos dva tri takva kvalitetna kapitalca po 500k godisnje i izgorit cemo od ovrha kad pocnu sidat...

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
  • Najnovije
  • Najčitanije