HNK Hajduk Split 2026./2027.

s@lko dinamita$
s@lko dinamita$
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 2.102
17. lipnja 2026. u 14:45

Ne mogu drugo je napisao/la:

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Ajde Grunfe, baci bombu da Almena ostaje još godinu dana na posudbi. Neka izgori sve.

Vidi cijeli citat

jos dva tri takva kvalitetna kapitalca po 500k godisnje i izgorit cemo od ovrha kad pocnu sidat...

Vidi cijeli citat


Neće ako rasprodaju sve što je vrijeme za rasprodati. Pukstas, Sigur, Hrgović, Brajković, Silić

majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.649
17. lipnja 2026. u 14:45

Stari Swat je napisao/la:

Jel ima neko neki skauting ziline. 

Vidi cijeli citat


Kakve informacije točno tražiš?

Već sam nešto pisao ovdje:

https://sportnet.hr/sportnetklub/nogomet-1/hnk-hajduk-split-2026-2027-363076/p8140851/#poruka8140851

 

[uredio majing - 17. lipnja 2026. u 14:45]
samohajduk.com
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.141
17. lipnja 2026. u 14:47

ne vidim kako možemo ne proc u grupe

=
isplati se pretplata

#vizionari

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Mali dioničar
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 9.984
17. lipnja 2026. u 14:47

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Ne mogu drugo je napisao/la:

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Ajde Grunfe, baci bombu da Almena ostaje još godinu dana na posudbi. Neka izgori sve.

Vidi cijeli citat

jos dva tri takva kvalitetna kapitalca po 500k godisnje i izgorit cemo od ovrha kad pocnu sidat...

Vidi cijeli citat


Neće ako rasprodaju sve što je vrijeme za rasprodati. Pukstas, Sigur, Hrgović, Brajković, Silić

Vidi cijeli citat

e, o tome priznajen nisan razmislja.

triba roknit i malog gabrica i hurema za par stoja i onda bi mozda mogli i rebu odobrovoljit.

bili bi onda bas mocni prema naprid....onako ka lani....top.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Bobby Fischer
Bobby Fischer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.11.2010.
Poruka: 1.074
17. lipnja 2026. u 14:49

Dobro majku mu hoće li kakav potpis više...

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.192
17. lipnja 2026. u 14:51

Tokom dana očekujem obavijest o korekciji cijene pretplata

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.607
17. lipnja 2026. u 14:51

Bobby Fischer je napisao/la:

Dobro majku mu hoće li kakav potpis više...

Vidi cijeli citat


Nismo mi taj klub, u nas su samo otpisi. 

Omake
Omake
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.06.2024.
Poruka: 289
17. lipnja 2026. u 14:53

Plesnite me, lagano me dere optimizam!

Mr. Q
Mr. Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2011.
Poruka: 1.674
17. lipnja 2026. u 14:55

Grafu, ako je imalo pametan, ovaj "povoljni" ždrijeb ne bi trebao baš ništa značiti u životu. Gradit kule na kredit i pojačavat se zbog ždrijeba je siguran put nizbrdo.

Korak. Po. Jebeni. Korak.

U banani smo i u banani ćemo vrlo vjerojatno ostat.
Tom50
Tom50
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.06.2025.
Poruka: 232
17. lipnja 2026. u 14:56

RealnoStanje2211 je napisao/la:

Prvu utakmicu je cilj da nas se skupi 11 da ne bude 3:0 bb. Do druge ćemo nabavit 2-3 igrača pa idemo po preokret

Vidi cijeli citat

Mislim da cemo lakse okrenut tih 3:0 bb nego da skupimo 11 

4-2-3-1 bez krila
  • Najnovije
  • Najčitanije