GabrieleBatistuta1997 je napisao/la:
HiSTerija je napisao/la:
PetarKružić je napisao/la:
Sanse su minimalne vec protiv ziline, pafos ako se kojim cudom dogodi to necu ni spominjat, a eto ako budu te katowice oni ce nas izist sa ritmon iz prve poljske lige i bit ce to igra prvoligasa protiv drugoligasa
Vidi cijeli citat
Ako se naši zainate, padat će i veći skalpovi!
Vidi cijeli citat
Po logici ljudi ovdje je upitan opstanak i u HNLu
Vidi cijeli citat
Ma bolesno sve u pm, nije počeo ni prijelazni rok, ja sam siguran da ćemo mi u hnlu izgledati bolje nego prijašnjih godina, puno posloženije, za Evropu sumnjam iz opravdanih razloga šta svi ovdi znamo.
Ako kojim čudom uđemo u skupine KL po meni to će bit isključivo uz karakter i muda novih igrača i ogromna količina sreće gdje naši golmani sve živo brane, a mi dajemo golove s 30m i krumpire, sve nam ulazi i da neki igrači odigraju utakmice svojih života ka Ibro protiv Unireje