HNK Hajduk Split 2026./2027.

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 515
17. lipnja 2026. u 15:10

A baš afera, a jebote izbacivali nas žnj ekipe i sad isključivo se može nastaviti sramoćenje u Evropi, nikakvi drukčiji ishod ne može biti

Bilićev sin
GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.383
17. lipnja 2026. u 15:10

Afera je napisao/la:

rossa19 je napisao/la:

Dobro jeste vi normalni? Nema nas za na 2 branke bacit, idu ca jos i Pukstas i Sigur samo da bi se zatvorili dugovi, a vi gledate na koga idemo u europi, onoj istoj europi di nas izbacuju albanci, maltežani, slovaci i kazastanci svake godine

Vidi cijeli citat


E sori, oprosti što te vrijeđamo, sad cemo ugasit klub da si ti nama sritan i zadovoljan. 

Vidi cijeli citat

Cudi me da jos nisam procitao na forumu da treba ugasiti musku momcad i prebaciti zene na Poljud, pa da cujemo i himnu lige prvaka ( prvakinja ) 

Duje1967
Duje1967
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.02.2026.
Poruka: 29
17. lipnja 2026. u 15:14

Bit će uspjeh protiv ziline skupiti prvih 11 i koju zamjenu.ja ne bi pušta krovinovica u zagoru iz unesica dok ne odigramo sa slovacima. 

Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.608
17. lipnja 2026. u 15:15

Gimli91 je napisao/la:

A baš afera, a jebote izbacivali nas žnj ekipe i sad isključivo se može nastaviti sramoćenje u Evropi, nikakvi drukčiji ishod ne može biti

Vidi cijeli citat


Tko napise nesto pozitivno o klubu, forum ga spali na lomači, tko živi u nekoj nadi i optimizmu  proglašen vješticom i zapale ga na lomači. 

O cemu cu ja sad trkeljat ako necu o kalkulacijima za proc neki k u europi, jesmo loši, jesmo, al brte ...

rossa19
rossa19
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.08.2017.
Poruka: 1.581
17. lipnja 2026. u 15:15

Afera je napisao/la:

rossa19 je napisao/la:

Dobro jeste vi normalni? Nema nas za na 2 branke bacit, idu ca jos i Pukstas i Sigur samo da bi se zatvorili dugovi, a vi gledate na koga idemo u europi, onoj istoj europi di nas izbacuju albanci, maltežani, slovaci i kazastanci svake godine

Vidi cijeli citat


E sori, oprosti što te vrijeđamo, sad cemo ugasit klub da si ti nama sritan i zadovoljan. 

Vidi cijeli citat

Samo pišem da se ne triba zalicat ko svake godine... pisen tu od 2017., dovoljno puta san i sam ispa blesav u ovakvim situacijama pa zato. Kad zatvorimo dugove, dovedemo 4-5 igrača i budemo imali bar donekle konkurentan kadar onda možemo pričat o bilo kakvim utakmicama

[uredio rossa19 - 17. lipnja 2026. u 15:15]
HŽV
Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 504
17. lipnja 2026. u 15:15

Mr. Q je napisao/la:

Grafu, ako je imalo pametan, ovaj "povoljni" ždrijeb ne bi trebao baš ništa značiti u životu. Gradit kule na kredit i pojačavat se zbog ždrijeba je siguran put nizbrdo.

Korak. Po. Jebeni. Korak.

Vidi cijeli citat

Ima nešto između kredita i ne sramoćenja, nije sve u novcima, nešto je i u sposobnosti. Kakvi smo trenutno je za teško sramoćenje. 

Posal mu je da kopa i traži, puno klubova u ligi pogode igrače bez da lipe ulože, samo mi ne možemo. 

Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.762
17. lipnja 2026. u 15:16

Ćelava prevara je napisao/la:

Katowice su prva poljska liga, a mi smo na razini druge.

Vidi cijeli citat

Žilina to prolazi

AnB89
AnB89
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 02.06.2021.
Poruka: 69
17. lipnja 2026. u 15:16

Di su Pirke i Vovo, jel ih ko vidija?

 

majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.653
17. lipnja 2026. u 15:21

Pokušavaju poslat mail s ponudom s megajahte, ali nema signala

samohajduk.com
sfkop1983
sfkop1983
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.12.2025.
Poruka: 104
17. lipnja 2026. u 15:24

Znači po ždrijebu ispadanje do kraja miseca. 

  • Najnovije
  • Najčitanije