Ne mogu drugo je napisao/la:
Afera je napisao/la:
Gimli91 je napisao/la:
A baš afera, a jebote izbacivali nas žnj ekipe i sad isključivo se može nastaviti sramoćenje u Evropi, nikakvi drukčiji ishod ne može biti
Vidi cijeli citat
Tko napise nesto pozitivno o klubu, forum ga spali na lomači, tko živi u nekoj nadi i optimizmu proglašen vješticom i zapale ga na lomači.
O cemu cu ja sad trkeljat ako necu o kalkulacijima za proc neki k u europi, jesmo loši, jesmo, al brte ...
Vidi cijeli citat
stanje na temi je ocajno depresivno.
jucer kolega Leader objavi debelo najpozitivniju vijest zadnjih miseci koja, ako je tocna, nas udaljava od stecaja i automatskih raskida ugovora s igracima i dobije jedva tri plusa. nevjerojatno.
Kad se navikneš na batine,šamar se čini kao poljubac..