HNK Hajduk Split 2026./2027.

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Mali dioničar
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 9.994
17. lipnja 2026. u 15:24

Afera je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

A baš afera, a jebote izbacivali nas žnj ekipe i sad isključivo se može nastaviti sramoćenje u Evropi, nikakvi drukčiji ishod ne može biti

Vidi cijeli citat


Tko napise nesto pozitivno o klubu, forum ga spali na lomači, tko živi u nekoj nadi i optimizmu  proglašen vješticom i zapale ga na lomači. 

O cemu cu ja sad trkeljat ako necu o kalkulacijima za proc neki k u europi, jesmo loši, jesmo, al brte ...

Vidi cijeli citat

stanje na temi je ocajno depresivno.

jucer kolega Leader objavi debelo najpozitivniju vijest zadnjih miseci koja, ako je tocna, nas udaljava od stecaja i automatskih raskida ugovora s igracima  i dobije jedva tri plusa. nevjerojatno.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Jackman1996
Jackman1996
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.03.2023.
Poruka: 1.721
17. lipnja 2026. u 15:28

u bokte, jesmo, katastrofa smo, ali ne triba se već predati prije nego što počne prva utakmica s Žilinom na Poljudu, ima neke šanse da mi to nekako prođemo

Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.295
17. lipnja 2026. u 15:29

Razlika prethodnih sezona i ove je u tome što smo prije mislilo da smo dobri pa bi ispali smiješni, sada mislimo da smo smiješni pa možda ispadnemo dobri.

#samoeuropa

#vanizhnla

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.314
17. lipnja 2026. u 15:31

majing je napisao/la:

Pokušavaju poslat mail s ponudom s megajahte, ali nema signala

Vidi cijeli citat

da nisu i oni na neki katamaran naletili

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 2.981
17. lipnja 2026. u 15:31

frane matosic je napisao/la:

Neznam kakvi su nam protivnici u europi, al svi se ja mislim vesele kad nas izvuku 

 

Vidi cijeli citat

S obzirom na ponudu, mislim da se u Pafosu ne vesele.

wizardwedry
wizardwedry
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.07.2024.
Poruka: 71
17. lipnja 2026. u 15:32

Di je Nosov i ponuda????

GOSPE SVETA SAČUVAJ NAS MUKA - BUDI S NAMA MOLI ZA HAJDUKA
Jackman1996
Jackman1996
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.03.2023.
Poruka: 1.721
17. lipnja 2026. u 15:32
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.098
17. lipnja 2026. u 15:41

Bobby Fischer je napisao/la:

Dobro majku mu hoće li kakav potpis više...

Vidi cijeli citat

Al je prijelazni rok poceo?

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.570
17. lipnja 2026. u 15:44

Afera je napisao/la:

rossa19 je napisao/la:

Dobro jeste vi normalni? Nema nas za na 2 branke bacit, idu ca jos i Pukstas i Sigur samo da bi se zatvorili dugovi, a vi gledate na koga idemo u europi, onoj istoj europi di nas izbacuju albanci, maltežani, slovaci i kazastanci svake godine

Vidi cijeli citat


E sori, oprosti što te vrijeđamo, sad cemo ugasit klub da si ti nama sritan i zadovoljan. 

Vidi cijeli citat

To bi bilo lakše nego ga uredit i stvoriti jak i normalan klub.

 

Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.570
17. lipnja 2026. u 15:47

Ne mogu drugo je napisao/la:

Afera je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

A baš afera, a jebote izbacivali nas žnj ekipe i sad isključivo se može nastaviti sramoćenje u Evropi, nikakvi drukčiji ishod ne može biti

Vidi cijeli citat


Tko napise nesto pozitivno o klubu, forum ga spali na lomači, tko živi u nekoj nadi i optimizmu  proglašen vješticom i zapale ga na lomači. 

O cemu cu ja sad trkeljat ako necu o kalkulacijima za proc neki k u europi, jesmo loši, jesmo, al brte ...

Vidi cijeli citat

stanje na temi je ocajno depresivno.

jucer kolega Leader objavi debelo najpozitivniju vijest zadnjih miseci koja, ako je tocna, nas udaljava od stecaja i automatskih raskida ugovora s igracima  i dobije jedva tri plusa. nevjerojatno.

Vidi cijeli citat

Kad se navikneš na batine,šamar se čini kao poljubac..

  • Najnovije
  • Najčitanije