HNK Hajduk Split 2026./2027.

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.457
17. lipnja 2026. u 19:44

A mislin potiraju li sad opet SD-a i trenera 3 dana prije početka sezone onda neka ne ulažu ništa, pun mi je kurac takvih poteza. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Izbornik Denaa
Izbornik Denaa
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.09.2016.
Poruka: 1.304
17. lipnja 2026. u 19:47

nek potiraju zadrugare, nemoraju lipe dat, sasvim dovoljno bi napravili

važnije je bit prisutan kad žena zatrudni, nego kad se porađa
robinho_
robinho_
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.09.2007.
Poruka: 2.728
17. lipnja 2026. u 19:53

Što se tiče WhiteBita, oni daju Juventusu 5 a Barci 10m godišnje, a tu se piše da bi nama davali 10m? Lol

 

Prije da će to biti kao japanke i jogurti neki njihovi fan tokeni koje sad imaju svi veći euro klubovi, pa bi klubu išlo pola centa ko onaj Luk oil na pun rezervar od 200 eura...smijurija

[uredio robinho_ - 17. lipnja 2026. u 19:54]
joSO valčiĆ superstar..Ja sam rođen na jugu Hrvatske,u dolini pokraj plavog mora,budili me žabe i komari,milovali neretvanski vali..
Viktor Paco
Viktor Paco
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.09.2019.
Poruka: 859
17. lipnja 2026. u 19:58

Ćelava prevara je napisao/la:

U Pafosu su Ivušić i Šarlija bili starteri. Tu je znači sve jasno.

Vidi cijeli citat


A Tata Jairo otpisan u nas njima je bija glavni igrac.

Nostradamaud
Nostradamaud
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.07.2018.
Poruka: 3.294
17. lipnja 2026. u 19:58

robinho_ je napisao/la:

Što se tiče WhiteBita, oni daju Juventusu 5 a Barci 10m godišnje, a tu se piše da bi nama davali 10m? Lol

 

Prije da će to biti kao japanke i jogurti neki njihovi fan tokeni koje sad imaju svi veći euro klubovi, pa bi klubu išlo pola centa ko onaj Luk oil na pun rezervar od 200 eura...smijurija

Vidi cijeli citat


Neće nam dati 10 po sezoni, dat će nam i više 

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.126
17. lipnja 2026. u 20:06

Bilich je tvrd orah ,navodno će odbiti prvu ponudu.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.768
17. lipnja 2026. u 20:08

Jameson je napisao/la:

Bilich je tvrd orah ,navodno će odbiti prvu ponudu.

Vidi cijeli citat

Ne bi oni nudili 50, da nemaju i 100...

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.126
17. lipnja 2026. u 20:09

HiSTerija je napisao/la:

A mislin potiraju li sad opet SD-a i trenera 3 dana prije početka sezone onda neka ne ulažu ništa, pun mi je kurac takvih poteza. 

Vidi cijeli citat


nadan se da se zajebavaš jer ovo je malo.extremniji primjer paranoje 😁

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 534
17. lipnja 2026. u 20:11

zajebanciju, crni humor i cinizam na stranu, šta će iz toga svega bit? dat će im se mjesto predsjednika no, člana no ili člana uprave? da li ćemo zbilja smijenit predsjednika zbog velikog sponzora? jel može drugi sponzor onda  birat trenera?

zašto jednostavno ne kupe dionce kad imaju love ka blata? Ima li bi veći legimitet. 

 

Bilićev sin
Izbornik Denaa
Izbornik Denaa
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.09.2016.
Poruka: 1.304
17. lipnja 2026. u 20:15

od koga da ih kupe?

važnije je bit prisutan kad žena zatrudni, nego kad se porađa
  • Najnovije
  • Najčitanije