Dubi_bj je napisao/la:
Ne mogu drugo je napisao/la:
hostapler i lazov je jos bolji seretski performans ima kod potpisa IP. parilo je iz njegovog nastupa da ce IP ostat koliko triba i da je (nedaj boze potrebe) odsteta barem tri cetri milijuna....nek hajducija mirno spava.
ali naravno....#lakojebitgeneralposlijebitke
Vidi cijeli citat
Nije to problem što smo mi navijači brod emotivnih navijača poslije 20+ godina suše za rezultatima.
Problem su vlasnici koji upravljaju i biraju ljude da nadziru da nismo brod budala..
A ispostavilo se da je veći brod budala i NO koji je na FI i strategiji povjerovao da smo dva puta u LP i xx naslova osvojili smo toga još nismo svjesni.
Kao i nedavno na skupštini NO strategija 27-31 nismo ni svjesni koliko nas liga prvaka čeka pod NH...
Vizionari
oce li mi poslat neko taj famozni mail na pp jeben mu mater.....