HNK Hajduk Split 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
virnihajduku
virnihajduku
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.06.2025.
Poruka: 164
danas u 12:28

Icebreaker je napisao/la:

Ne vidim problem u ovom sponzorskom aranžmanu. Nema promjena u vlasničkoj ni upravljačkoj strukturi, dakle oni žele biti glavni sponzor kluba. Whitebit je tvrtka koja se bavi financijskim uslugama, i već ima presedan da surađuju s jednim od najvećih svjetskih klubova u Barceloni. Ako su dobri za njih, što ne bi bili dobri za Hajduk? Za usporedbu, Dinamov glavni sponzor je kladionica od koje uprihoduje kakvih milijun eura otprilike. 

Vidi cijeli citat


Nemam niti ja protiv tog sponzorstva jer to samo i je sponzorstvo

Isto tako nitko se nije bunio kada je Bandić davao dinamu 40 milijuna kuna godišnje, a tu cifru nisu zajedno imali svi prvoligaši zajedno

bron-yr-aur
bron-yr-aur
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 1.664
danas u 12:30

ne mora sanirati dugove, al mora graditi za budućnost.

Velikog mesiju koji troši 15 milijuna godišnje, dovodi boNbe i gasi drugu ekipu smo već imali.

Ekipa želi biznismena, a veseli se peraču novca br.2...

Wickerman11
Wickerman11
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 8
danas u 12:31

Shogun je napisao/la:

Wickerman11 je napisao/la:

Dubi_bj je napisao/la:

Wickerman11 je napisao/la:

Dubi_bj je napisao/la:

Sve dam samo uspješnu vlasničku strukturu ne dam.

Jer kombo udruge NH  plus politike je dobitna kombinacija za sva vremena i dugotrajnu stagnaciju i neuspjeh.

Nedao bog se otvoriti tržištu i ovim ljudima i idejama,jer bolje ostat začahurenu i posvađan sa svim a posljednjično i sa sam sa sobom.

Svi drugi su krivi samo smo mi pošteni i dobro radimo a uspjeh nam je odmah iza ugla/tunela.

Vidi cijeli citat

Osijek se otvorio tržištu, novim ljudima i idejama

Vidi cijeli citat

I dobio novi stadion i najbolji kamp u RH.

A mi nemamo za travnjak na pomoćnom terenu.

Vidi cijeli citat

I umalo ispao iz lige

Vidi cijeli citat

Eto, ako dođe lova i mi cemo skoro ispasti🙈

Vidi cijeli citat

Ma daj lovu, al ovaj prica o privatizaciji

jugoplastika
jugoplastika
Mali dioničar
Pristupio: 14.04.2009.
Poruka: 7.807
danas u 12:42

Slijedom brojnih upita navijača, javnosti i medija vezano za temu stadiona i nogometnog kampa Hajduka, u nastavku donosimo konkretne i jasne odgovore ⤵️

 

Do sada je na oštećenim dijelovima krovišta novim lexan pločama pokriveno više od 50 % predviđenog dijela krovišta. Budući da radove mogu izvoditi samo ovlašteni alpinisti, proces traje duže nego što je planirano, kako zbog vremenskih neprilika proteklih mjeseci tako i zbog nedostupnosti većeg broja alpinista koji bi to mogli napraviti u kraćem roku.

 

Na sektoru jugozapad postavljene su skele, a do prve europske utakmice očekujemo da će biti postavljena većina ploča na zapadnoj tribini. Ostatak lexan ploča na krovištu stadiona trebao bi biti postavljen do kraja srpnja.

 

Pitanje infrastrukturne budućnosti za Klub je strateški i razvojni prioritet najviše važnosti i na tome predano radimo. Hajduk treba novi moderni nogometni stadion koji može odgovoriti suvremenim potrebama i Klubu donijeti dodatan iskorak. Poljud je naš dom gotovo 50 godina i svi smo emocionalno vezani uz njega, ali moramo gledati u budućnost i interes Kluba staviti na prvo mjesto. Jednako kao i sigurnost gledatelja.

 

Baš zato smo angažirali stručnjake pod vodstvom Prof. emeritusa Ante Mihanovića koji su proveli ispitivanje trenutnog stanja stadiona. Rezultati su dostavljeni na uvid radnoj skupini pri Ministarstvu prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine, uz kompletnu dosadašnju dokumentaciju vezanu uz stadion Poljud. Osim tehničke dokumentacije, članovi radne skupine dobili su uvid u stanje stadiona iz prve ruke i sigurni smo kako sada imaju dovoljno materijala i saznanja prema kojima mogu donijeti odluku, temeljenu na stručnim i znanstvenim činjenicama.

 

Nogometni kamp Hajduka trenutno je prioritet broj jedan, što smo više puta jasno komunicirali i sa suvlasnikom Kluba. Isto tako jasno je komunicirano kako je osnovni preduvjet za pokretanje projekta izmjena i prilagodba površine prema Zakonu o prostornom uređenju. Prema najavama ministra Branka Bačića, država je svoj dio posla trebala obaviti do ljeta kako bi Grad Split do kraja godine pokrenuo donošenje urbanističkog projekta. Ipak, taj proces će trajati duže nego što je prvotno komunicirano od strane ministarstva. 

 

U međuvremenu je Klub odlučio angažirati tvrtku za savjetovanje i koordinaciju na projektu izgradnje kampa u Stobreč, kako bismo s konkretnim aktivnostima mogli krenuti nakon što se osiguraju svi prostorno-planski preduvjeti. 

 

Članove i navijače pozivamo da nam budu podrška kako bismo zajedno ostvarili ciljeve koji su od presudne važnosti za infrastrukturnu budućnost Hajduka ❤️💙

Čestitam!
Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.207
danas u 13:00

Samo da notiramo, a možda je već bilo i stavljeno. Mario Despotović je novi trener austrijskog Rieda.

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.133
danas u 13:01

Whitebit diže ukupne prihode kluba 10+

Ni centa ti prihodi ne moraju ići na dugove ,akademiju, infrastrukturu...

Piric je bia jasan odnosno više puta je naglasia šta on želi da bi na kraju poentira kako ni on ni Whitebit nisu stvorili dugove. 

Sve to za Hajduk ne znači ništa loše, dapače.

Klub sve svoje poslovne (komercijalne ) prihode može onda još više usmjeriti na saniranja dugova ,akademiju pa i dio na infrastrukturu. 

Nisam neki pravni stručnjak ali virujem da će ugovor imati klauzule po pitanju namjenskih trošenja prihoda od strane Whitebita posebno kroz nagrade I bonuse koji im dodatno daju mogućnost još većeg ulaganja u klub odnosno (kako oni to artikuliraju) na prijelazni rokove, ugovore, odštete igrača a sve u svrhu jačanja prve ekipe.

U prijevodu, ni Piric ni nitko iz Whitebita ne bi bili dio upravljačke strukture ali bi indirektno imali utjecaj na smjer kojim klub ide .

Hajduku bi u svakom slučaju bilo bitno olakšano poslovanje po pitanju saniranja dugova ali i kreditnog rejtinga.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.579
danas u 13:02

Wickerman11 je napisao/la:

Dubi_bj je napisao/la:

Wickerman11 je napisao/la:

Dubi_bj je napisao/la:

Sve dam samo uspješnu vlasničku strukturu ne dam.

Jer kombo udruge NH  plus politike je dobitna kombinacija za sva vremena i dugotrajnu stagnaciju i neuspjeh.

Nedao bog se otvoriti tržištu i ovim ljudima i idejama,jer bolje ostat začahurenu i posvađan sa svim a posljednjično i sa sam sa sobom.

Svi drugi su krivi samo smo mi pošteni i dobro radimo a uspjeh nam je odmah iza ugla/tunela.

Vidi cijeli citat

Osijek se otvorio tržištu, novim ljudima i idejama

Vidi cijeli citat

I dobio novi stadion i najbolji kamp u RH.

A mi nemamo za travnjak na pomoćnom terenu.

Vidi cijeli citat

I umalo ispao iz lige

Vidi cijeli citat

A mi umalo postali prvaci,ušli u EU skupine,dobili kamp,terene,i stadion..

Sve umalo pod udrugom i gradom Splitom..

 

GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.404
danas u 13:02

Cri.Lu99 je napisao/la:

Samo da notiramo, a možda je već bilo i stavljeno. Mario Despotović je novi trener austrijskog Rieda.

Vidi cijeli citat

od njega i Sixa sam puno vise ocekivao, radili su odlican posao u Hajduku 

GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.404
danas u 13:04

Jameson je napisao/la:

Whitebit diže ukupne prihode kluba 10+

Ni centa ti prihodi ne moraju ići na dugove ,akademiju, infrastrukturu...

Piric je bia jasan odnosno više puta je naglasia šta on želi da bi na kraju poentira kako ni on ni Whitebit nisu stvorili dugove. 

Sve to za Hajduk ne znači ništa loše, dapače.

Klub sve svoje poslovne (komercijalne ) prihode može onda još više usmjeriti na saniranja dugova ,akademiju pa i dio na infrastrukturu. 

Nisam neki pravni stručnjak ali virujem da će ugovor imati klauzule po pitanju namjenskih trošenja prihoda od strane Whitebita posebno kroz nagrade I bonuse koji im dodatno daju mogućnost još većeg ulaganja u klub odnosno (kako oni to artikuliraju) na prijelazni rokove, ugovore, odštete igrača a sve u svrhu jačanja prve ekipe.

U prijevodu, ni Piric ni nitko iz Whitebita ne bi bili dio upravljačke strukture ali bi indirektno imali utjecaj na smjer kojim klub ide .

Hajduku bi u svakom slučaju bilo bitno olakšano poslovanje po pitanju saniranja dugova ali i kreditnog rejtinga.

Vidi cijeli citat

da netko donese 5-10m u klub i kaze te pare smijete trositi samo na Livajin espresso, ja ne bi imao nista protiv. Ako tih 5-10m ide na prvu momcad, onda to sto kazes ti mozes potrositi transfer Pukija na dugove.

Fićo04
Fićo04
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2024.
Poruka: 426
danas u 13:11

Što je ovo neka skrivena kamera? Klub ima jedan račun i na njega ide sav novac. 

Ako imaš na njemu samo "Pirićev novac", a ovrši te recimo Elez jer mu nisi isplatio 3 plaće, uzet će ti "Pirićev novac". 

Ovo mene podsjeća na sponzorstvo Andabaka kad je kupovao Sačere, Kranjčare i slične pa su bili njegovi, a u Hajduku su samo igrali.

  • Najnovije
  • Najčitanije