HNK Hajduk Split 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
NevjerniMitoma
NevjerniMitoma
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.06.2024.
Poruka: 487
jučer u 17:59

Mate obradio Aleca Van Hoorenbecka ako koga zanima, ukratko misli da je najbolji defenzivac od svih stopera sto imamo(ne znam jel racunao tu jos Sarliju obzirom da je otpisan), dobar na lopti, ima brzinu, profilno ga usporedio sa Prpicem. Minusi iskace iz linija i ulazi u 50-50 duele, ne radi onu klasicnu korekciju kao Mckenna ili Uremovic, veliki minus igra glavom, sto je cudno malo za tu visinu al kaze da je tu dosta los. Bolji graf za usporedbu je onaj iz Twente jer je tu kontekst slicniji onom u Hajduku s vise posjeda nego ovo sto je imao u Heraclesu, uglavnom misli da ima razloga za optimizam po tome kako je dosad izgledao. 

boggartman
boggartman
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.07.2024.
Poruka: 661
jučer u 18:03

Ja bi za početak da Nizozemac potpiše, jer smo vidjeli da je i onaj Kouka izgledao skoro pa riješeno i na kraju ništa.

A osim toga, veliko sranje je to da i dalje nemamo novo krilo (a trebat će nam bar dva) i novu šesticu. Da smo ozbiljni doveli bi dvije šestice, ali očito je problem dovest jednu.

Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.156
jučer u 18:04

Veliki je problem ikoga dovesti prije nego počne prijelazni rok ili prije nego igračima isteknu trenutni ugovori

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 514
jučer u 18:16

Ne znam koji su razlozi za Rebićev odlazak, ali još jednom velika šteta. I bila bi skroz druga situacija u odnosu na prošlu sezonu, niti je ima susprenzije za odradit, niti bi bio van forme, odma bi ga ima dostupnog. Sad opet iz početka se nekim novim, nova prilagodba, a ko zna i kad će taj novi doć.

[uredio Jonah - 24. lipnja 2026. u 18:16]
Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.299
jučer u 18:36

Isplati li se pogledat Iza pjace?

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 134
jučer u 18:38

Dugarry u skoku je napisao/la:

Isplati li se pogledat Iza pjace?

Vidi cijeli citat


Samo komentare. Laprdanje i demagogija čitav podcast

majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.673
jučer u 18:43

Jonah je napisao/la:

Ne znam koji su razlozi za Rebićev odlazak, ali još jednom velika šteta. I bila bi skroz druga situacija u odnosu na prošlu sezonu, niti je ima susprenzije za odradit, niti bi bio van forme, odma bi ga ima dostupnog. Sad opet iz početka se nekim novim, nova prilagodba, a ko zna i kad će taj novi doć.

Vidi cijeli citat


Metodom eliminacije se da zaključiti da mu se nije dalo igrati za Garciju. 

Čim sam to tako privatio, nije mi bilo toliko žao što je otišao. Ljutio sam se na Hajduk jer sam mislio da se cigane, ali mislim da se Rebiću ponudio isti iznos za nastavak, ali mu se naprosto nije ostajalo. 

I to je u redu. Nije da je bio najbolji pojedinac bez kojeg se ne može da je to toliko ogroman udarac. Imao bi redovito najviše izgubljenih posjeda na utakmici. Često bi dodavao napamet, iza leđa i bilo mi ga je na trenutke pun k. Ali i dalje sam sam mu bio advokat da ostane barem godinu dana radi onoga što je donosio u zadnjoj trećini. Njegovim odlaskom nešto si izgubio, ali nešto ćeš i dobiti u vidu discipliranijeg krila, jer manje izgubljenih lopti znači više prilika. Jučerašnja predstava Hurama je ostavila dobar osjećaj za budućnost. 

Ono što mislim je da je Rebić očekivao da će on i Livaja moći igrati kako žele i da nikad neće biti izmjenjeni. I ako to ne može, onda ne uživa u nogometu, tako da može ne-uživati u nekom drugom klubu za puno veću plaću. I to treba poštivati, imao je dobru karijeru iza sebe, veću nego većina Hrv igrača. Možda WhiteBIT-ovi novci nešto promijene, pa Pirić "doplati razliku za koju bi igrao za Garciju", ali ne treba to očekivati. Već je otišao, i to poglavlje valja zatvorit. 

[uredio majing - 24. lipnja 2026. u 18:45]
samohajduk.com
Hysen Memolla
Hysen Memolla
Moderator
Pristupio: 04.05.2020.
Poruka: 9.637
jučer u 18:45

Dugarry u skoku je napisao/la:

Isplati li se pogledat Iza pjace?

Vidi cijeli citat


Zamisli da ova gospoda 




Intervjuira ovog gospodina

Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? PRAVDA ZA MILANKA
AnB89
AnB89
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 02.06.2021.
Poruka: 70
jučer u 19:17

Žilina izgubila prijateljsku s kijevskim Dinamom 2:0

MMST
MMST
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.07.2025.
Poruka: 170
jučer u 19:27

AnB89 je napisao/la:

Žilina izgubila prijateljsku s kijevskim Dinamom 2:0

Vidi cijeli citat


ma to im taktika da se opustimo 

  • Najnovije
  • Najčitanije