HNK Hajduk Split 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.299
jučer u 19:57

Mali Huram izgleda odlično!

Slabo ga se spominje ovod. 

Edita: možda jer je stranac pa nije toliko interesantan

[uredio Dugarry u skoku - 24. lipnja 2026. u 19:58]
Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.084
jučer u 19:59

Očito nisu zadovoljni Pirketovom ponudom pa su ipak odlučili pustiti hajlajtse utakmice i prodati dio igrača koji je jučer savladao makedonskog predstavnika koji je prošle sezone prošao ligašku fazu Kroasan lige!

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
u3pm
u3pm
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.06.2020.
Poruka: 2.983
jučer u 20:07

Hysen Memolla je napisao/la:

Dugarry u skoku je napisao/la:

Isplati li se pogledat Iza pjace?

Vidi cijeli citat


Zamisli da ova gospoda 




Intervjuira ovog gospodina

Vidi cijeli citat

Odlična baza, ali moram stat u obranu ove gospođe, pardon, Jure koji je ipak prenio pitanja javnosti bez uvijanja. To što su odgovori takvi kakvi jesu, nije njegova krivica. Da ih je moga malo nagazit i je. 

Po pitanju ustaških povika onaj livo je preuzeo HDZ-ovu retoriku o protivljenju svim totalitarizmima, ono najvažnije iz ostatka sažeto zvuči ovako- je malo smo se zajebali više puta ali virujte nam još ovaj mandat i vidit ćete pozitivne promjene. 

Za izbor NO ste dali rok za prijavu od tjedan dana i samo je jedna lista bila- a je drugi puta ćemo pametnije. Između redaka - nije nam se dalo fingirat pošteni natječaj pa smo zabrzali... 

 

virnihajduku
virnihajduku
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.06.2025.
Poruka: 167
jučer u 20:21

Mislite li da bi se do petka mogla saznati odluka službenog Hajduka u vezi sponzorstva?

gorky16
gorky16
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.07.2021.
Poruka: 3.151
jučer u 20:24

Ne žele ispast očajni pa odmah prihvatit

majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.673
jučer u 20:29

gorky16 je napisao/la:

Ne žele ispast očajni pa odmah prihvatit

Vidi cijeli citat


Smiješno je jer je istinito. 

Da su imali opcija, ili da je Tommy htio produžiti, već bi se oni čuli prije par mjeseci i pritisnuli WhiteBIT da pošalje ponudu i odvagali bi. 

Ovako što mogu? Odbiti i riskirati prijevremene izbore jer u trenutku financijske krize oni odbijaju rekordnu ponudu iz inata?

Pirke ih je stjerao u kut i neka je. Pokazao je svu njihovu nesposobnost. Nitko ne želi imat posao s Hajdukom dok ulica vodi klub, nadzire mafijaš, a na čelu formalno beskičmenjak. 

samohajduk.com
samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 297
jučer u 20:30

Jel ovaj Tobol trola ili je čovjek ozbiljan?Bombardira svojim, kako da ih nazovem.....upisima, pa ozbiljno pitam.

samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 297
jučer u 20:31

majing je napisao/la:

gorky16 je napisao/la:

Ne žele ispast očajni pa odmah prihvatit

Vidi cijeli citat


Smiješno je jer je istinito. 

Da su imali opcija, ili da je Tommy htio produžiti, već bi se oni čuli prije par mjeseci i pritisnuli WhiteBIT da pošalje ponudu i odvagali bi. 

Ovako što mogu? Odbiti i riskirati prijevremene izbore jer u trenutku financijske krize oni odbijaju rekordnu ponudu iz inata?

Pirke ih je stjerao u kut i neka je. Pokazao je svu njihovu nesposobnost. Nitko ne želi imat posao s Hajdukom dok ulica vodi klub, nadzire mafijaš, a na čelu formalno beskičmenjak. 

Vidi cijeli citat

Nit ulica vodi klub, nit nadzire ikakav mafijaš ,a to o beskičmenjaku je podložno interpretaciji pa ne znam.

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.137
jučer u 20:36

majing je napisao/la:

gorky16 je napisao/la:

Ne žele ispast očajni pa odmah prihvatit

Vidi cijeli citat


Smiješno je jer je istinito. 

Da su imali opcija, ili da je Tommy htio produžiti, već bi se oni čuli prije par mjeseci i pritisnuli WhiteBIT da pošalje ponudu i odvagali bi. 

Ovako što mogu? Odbiti i riskirati prijevremene izbore jer u trenutku financijske krize oni odbijaju rekordnu ponudu iz inata?

Pirke ih je stjerao u kut i neka je. Pokazao je svu njihovu nesposobnost. Nitko ne želi imat posao s Hajdukom dok ulica vodi klub, nadzire mafijaš, a na čelu formalno beskičmenjak. 

Vidi cijeli citat

nitko ne želi ali eto Whitebit želi, šta to onda govori o njima? jesu i oni beskicmenjaci ?

 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Torca Kvarner
Torca Kvarner
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2014.
Poruka: 5.270
jučer u 20:48

majing je napisao/la:

gorky16 je napisao/la:

Ne žele ispast očajni pa odmah prihvatit

Vidi cijeli citat


Smiješno je jer je istinito. 

Da su imali opcija, ili da je Tommy htio produžiti, već bi se oni čuli prije par mjeseci i pritisnuli WhiteBIT da pošalje ponudu i odvagali bi. 

Ovako što mogu? Odbiti i riskirati prijevremene izbore jer u trenutku financijske krize oni odbijaju rekordnu ponudu iz inata?

Pirke ih je stjerao u kut i neka je. Pokazao je svu njihovu nesposobnost. Nitko ne želi imat posao s Hajdukom dok ulica vodi klub, nadzire mafijaš, a na čelu formalno beskičmenjak. 

Vidi cijeli citat


Minus zbog toga što si napisao da nadzire mafijaš.

Što treba biti u glavi da ne shvaćaš osnovnu stvar, a to je da i mafijaši trebaju odvjetnika. I imaju pravo na njega po zakonu, a čovjeku je to posao.

Onda je i odvjetnik ubojice ubojica, ili!?

Drugo ti je dobro napisano, ali zbog ovoga pada sve. Glupost.

  • Najnovije
  • Najčitanije