HNK Hajduk Split 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.673
jučer u 21:16

Jameson je napisao/la:

majing je napisao/la:

gorky16 je napisao/la:

Ne žele ispast očajni pa odmah prihvatit

Vidi cijeli citat


Smiješno je jer je istinito. 

Da su imali opcija, ili da je Tommy htio produžiti, već bi se oni čuli prije par mjeseci i pritisnuli WhiteBIT da pošalje ponudu i odvagali bi. 

Ovako što mogu? Odbiti i riskirati prijevremene izbore jer u trenutku financijske krize oni odbijaju rekordnu ponudu iz inata?

Pirke ih je stjerao u kut i neka je. Pokazao je svu njihovu nesposobnost. Nitko ne želi imat posao s Hajdukom dok ulica vodi klub, nadzire mafijaš, a na čelu formalno beskičmenjak. 

Vidi cijeli citat

nitko ne želi ali eto Whitebit želi, šta to onda govori o njima? jesu i oni beskicmenjaci ?

 

Vidi cijeli citat


Mislim da milijarder ima bolje načine za zabavu ili profitabilnije stvari za ulagat, ali je tu sad jer je mu je Pirić skrenuo pozornost na Hajduk. 

Zašto nisu beskičmenjaci? Jer su u 8 godina od nule podigli firmu u jednu od najuspješnijih i sponzoriraju Barcu i Juventus. 

Zašto Hajduk ako nitko drugi neće? Vjerojatno nekoliko razloga, mogu nabrojati dva. 
Prvi je da se želi malo dodatno zaigrati jer je u tim vodama i već je vlasnik kluba u Ukrajini. 
Drugi je radi kladionica u Hrvatskoj. One su preuzele nogomet i svaka se mora oglašavati, ali nijednoj nije isplativo povećati ulaganja kao sponzor jer neće dobiti nikakav veći povrat od toga. Tu ima priliku eskperimentirat i vidjeti može li uznemirt cijelo tržište. Ona shema s bonusima je pokazatelj da imaju nekakva očekivanja od tržišta, ne da su samo došli spržit novce. 

Tako da samo zato što većina ne zna kako nešto utržiti, ne znači da se neće netko naći s idejom. Nitko nije nijednom predsjedniku prije Lukše branio da iskoristi sav potencijal brenda koji nudi Hajduk. Trebalo je samo imati ideju. 

samohajduk.com
FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 134
jučer u 21:17

Valjalo bi da BiH ispadne večeras da dovedemo  Ivana Bašića odmah iz aviona

[uredio FraneZeravica - 24. lipnja 2026. u 21:17]
MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.156
jučer u 21:19

https://www.paokfc.gr/en/news/20250702-enimerosi-gia-to-neo-athlitiko-kentro-tou-paok/

Paok gradi novi trening centar i onda su stavili vremensku crtu koliko im je trebalo do početka gradnje i što su sve do tada trebali napraviti.

Dok iz Hajduka nisu sposobni promjeniti travu na pomoćnom terenu.

[uredio MKND - 24. lipnja 2026. u 21:25]
"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 514
jučer u 21:22

FraneZeravica je napisao/la:

Valjalo bi da BiH ispadne večeras da dovedemo  Ivana Bašića odmah iz aviona

Vidi cijeli citat

Jedva ceka u Hajduk od svih ponuda koje se sad sigurno imat. 

FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 134
jučer u 21:25

Jonah je napisao/la:

FraneZeravica je napisao/la:

Valjalo bi da BiH ispadne večeras da dovedemo  Ivana Bašića odmah iz aviona

Vidi cijeli citat

Jedva ceka u Hajduk od svih ponuda koje se sad sigurno imat. 

Vidi cijeli citat


A znam jebi ga. Jedino možda ako je s Pirićem rođak pa imoćanska veza proradi

[uredio FraneZeravica - 24. lipnja 2026. u 21:25]
Mr. Q
Mr. Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2011.
Poruka: 1.675
jučer u 21:29

Samo da na ovoj stranici s velikim poštovanjem pozdravim cijenjenog gospodina Vedrana "Hajduk s Perišićem nije imao strpljenja" Ješea i poželim mu da se napuši debelog mesnatog kurca. 

U banani smo i u banani ćemo vrlo vjerojatno ostat.
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 561
jučer u 21:35

Mr. Q je napisao/la:

Samo da na ovoj stranici s velikim poštovanjem pozdravim cijenjenog gospodina Vedrana "Hajduk s Perišićem nije imao strpljenja" Ješea i poželim mu da se napuši debelog mesnatog kurca. 

Vidi cijeli citat

Kad je to izjavio smeće? Hajduk nije ima strpljenja, pa bogte je... Lik doša na toplice u hajduk, lako za hajduk, cila jebena liga mu je čuvala noge, niko nije išao u grublji start na njega cilu polusezonu. 

Odakle ih HRT izvlači majko moja

Bilićev sin
Slomljanović Đons
Slomljanović Đons
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.12.2024.
Poruka: 44
jučer u 21:51

Da biste imali Čišćje krvi, možda biste dalje napredovali, a ne biti trećesvjetske lige...

Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 514
jučer u 21:55

Kad se prica o Perisicu, citam jutros:

Sin Luka je vrtić pohađao u Nizozemskoj, gdje obitelj živi zbog Perišićeva angažmana u PSV-u.

 

Perišić na odlasku iz Hajduka:

Na poziv uprave kluba i navijačkog puka, odabrao sam život bez obitelji koja živi u inozemstvu.

U želji da pomognem sam puno puta svoje zdravlje i svoju obitelj stavio u drugi plan.

 

 

Samo ga je pokvareni Hajduk odvojio od obitelji, ko sta je dva puta naglasija Duplancicu. Svugdi drugo di je igra ih je voda za sobom, ali nije doma u Split.  Bez ikakvog pretjerivanja najveci smrad koji je ikad obuka dres Hajduka.

 

 

[uredio Jonah - 24. lipnja 2026. u 21:58]
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.974
jučer u 21:56

Mr. Q je napisao/la:

Samo da na ovoj stranici s velikim poštovanjem pozdravim cijenjenog gospodina Vedrana "Hajduk s Perišićem nije imao strpljenja" Ješea i poželim mu da se napuši debelog mesnatog kurca. 

Vidi cijeli citat


Kad se sjetim onog tik-tok videa protiv zmijavaca koji je nestao sa interneta ajme.

Stvarno si ljudi daju za prava rec svakakvih gluposti.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
  • Najnovije
  • Najčitanije