HNK Hajduk Split 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.136
jučer u 22:02

majing je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

majing je napisao/la:

gorky16 je napisao/la:

Ne žele ispast očajni pa odmah prihvatit

Vidi cijeli citat


Smiješno je jer je istinito. 

Da su imali opcija, ili da je Tommy htio produžiti, već bi se oni čuli prije par mjeseci i pritisnuli WhiteBIT da pošalje ponudu i odvagali bi. 

Ovako što mogu? Odbiti i riskirati prijevremene izbore jer u trenutku financijske krize oni odbijaju rekordnu ponudu iz inata?

Pirke ih je stjerao u kut i neka je. Pokazao je svu njihovu nesposobnost. Nitko ne želi imat posao s Hajdukom dok ulica vodi klub, nadzire mafijaš, a na čelu formalno beskičmenjak. 

Vidi cijeli citat

nitko ne želi ali eto Whitebit želi, šta to onda govori o njima? jesu i oni beskicmenjaci ?

 

Vidi cijeli citat


Mislim da milijarder ima bolje načine za zabavu ili profitabilnije stvari za ulagat, ali je tu sad jer je mu je Pirić skrenuo pozornost na Hajduk. 

Zašto nisu beskičmenjaci? Jer su u 8 godina od nule podigli firmu u jednu od najuspješnijih i sponzoriraju Barcu i Juventus. 

Zašto Hajduk ako nitko drugi neće? Vjerojatno nekoliko razloga, mogu nabrojati dva. 
Prvi je da se želi malo dodatno zaigrati jer je u tim vodama i već je vlasnik kluba u Ukrajini. 
Drugi je radi kladionica u Hrvatskoj. One su preuzele nogomet i svaka se mora oglašavati, ali nijednoj nije isplativo povećati ulaganja kao sponzor jer neće dobiti nikakav veći povrat od toga. Tu ima priliku eskperimentirat i vidjeti može li uznemirt cijelo tržište. Ona shema s bonusima je pokazatelj da imaju nekakva očekivanja od tržišta, ne da su samo došli spržit novce. 

Tako da samo zato što većina ne zna kako nešto utržiti, ne znači da se neće netko naći s idejom. Nitko nije nijednom predsjedniku prije Lukše branio da iskoristi sav potencijal brenda koji nudi Hajduk. Trebalo je samo imati ideju. 

Vidi cijeli citat


Majing đaba dugi komentar. Činjenica je da oni žele uložiti u ovaj klub unatoč svim negativnim faktorima koje si navea . Ne nosu oni nama milodare nego imaju svoj interes i ne triba uopće daljnja polemika oko toga .

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
toniIII
toniIII
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.06.2021.
Poruka: 638
jučer u 22:08

Jonah je napisao/la:

Kad se prica o Perisicu, citam jutros:

Sin Luka je vrtić pohađao u Nizozemskoj, gdje obitelj živi zbog Perišićeva angažmana u PSV-u.

 

Perišić na odlasku iz Hajduka:

Na poziv uprave kluba i navijačkog puka, odabrao sam život bez obitelji koja živi u inozemstvu.

U želji da pomognem sam puno puta svoje zdravlje i svoju obitelj stavio u drugi plan.

 

 

Samo ga je pokvareni Hajduk odvojio od obitelji, ko sta je dva puta naglasija Duplancicu. Svugdi drugo di je igra ih je voda za sobom, ali nije doma u Split.  Bez ikakvog pretjerivanja najveci smrad koji je ikad obuka dres Hajduka.

 

 

Vidi cijeli citat

Previše je on emotivno vezan za domovinu da mu tu djeca idu u školu. 

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 561
jučer u 22:10

Kad smo kod toga govna gdje će on živit nakon karijere? U Dalmaciji ja ne vidim tu opciju, jedino negdje izolirano u elitnom nekom mjestu gdje su vile.

Je at će mu mater ljudi gdje god stigne, neznam za navijača Hajduka koje to govno opravdava, ja ga još nisam upoznao. Svima je smeće

[uredio Gimli91 - 24. lipnja 2026. u 22:11]
Bilićev sin
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.015
jučer u 22:13

slazen se s đejmijem.

interes ulaganja u hajduk ocigledno postoji cak i u uvjetima sramocenja na svim razinama. rasprava nema smisla.

to samo pokazuje i dokazuje nesposobnost vlasnika teletabisa koji su proaktivnim pristupom a ne skrivanjem poput picaka, do sada ocigledno mogli namaknit velike financijske injekcije novog kapitala i upravljackog znanja u klub.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.150
jučer u 22:13

Gimli91 je napisao/la:

Kad smo kod toga govna gdje će on živit nakon karijere? U Dalmaciji ja ne vidim tu opciju, jedino negdje izolirano u elitnom nekom mjestu gdje su vile.

Je at će mu mater ljudi gdje god stigne, neznam za navijača Hajduka koje to govno opravdava, ja ga još nisam upoznao. Svima je smeće

Vidi cijeli citat

Gimli ne pratiš igru, bacit će te Sauron u pržun na 14 dana

Već su jednom brisali upise o Perišiću

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 561
jučer u 22:16

Pardon, nisam znao za to. Ok

Eno Mate napravio analizu Belgijca, ima dobru brzinu, profil sličan prpiću, mana mu je krive procjene skoka, tu je moguće sranje.

Bit će bolji stoper od panja Šarlije, a duplo manja plaća vjerojatno 

[uredio Gimli91 - 24. lipnja 2026. u 22:19]
Bilićev sin
Marjan Šoštarić
Marjan Šoštarić
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.06.2026.
Poruka: 74
jučer u 22:17

https://www.instagram.com/forzasportsgroup/

 

Agencija Alec Van Hoorenbeecka zapratila Hajduk na Instagramu 

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.015
jučer u 22:22

Gimli91 je napisao/la:

Pardon, nisam znao za to. Ok

Eno Mate napravio analizu Belgijca, ima dobru brzinu, profil sličan prpiću, mana mu je krive procjene skoka, tu je moguće sranje.

Bit će bolji stoper od panja Šarlije, a duplo manja plaća vjerojatno 

Vidi cijeli citat

ja ne vidin tu analizu.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.472
jučer u 22:22

Ne mogu drugo je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Pardon, nisam znao za to. Ok

Eno Mate napravio analizu Belgijca, ima dobru brzinu, profil sličan prpiću, mana mu je krive procjene skoka, tu je moguće sranje.

Bit će bolji stoper od panja Šarlije, a duplo manja plaća vjerojatno 

Vidi cijeli citat

ja ne vidin tu analizu.

Vidi cijeli citat

Plati pa se rugaj. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.673
jučer u 22:23

Ne mogu drugo je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Pardon, nisam znao za to. Ok

Eno Mate napravio analizu Belgijca, ima dobru brzinu, profil sličan prpiću, mana mu je krive procjene skoka, tu je moguće sranje.

Bit će bolji stoper od panja Šarlije, a duplo manja plaća vjerojatno 

Vidi cijeli citat

ja ne vidin tu analizu.

Vidi cijeli citat


Vjerojatno je na Patreon stranici i tek će u javnost kad igrač službeno potpiše.

samohajduk.com
  • Najnovije
  • Najčitanije