HNK Hajduk Split 2026./2027.

anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.103
jučer u 20:36

Lakat broja 91 je napisao/la:

Čavo Ledeni je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Da bar dođe zadnji vezni...

Vidi cijeli citat

Daj neku sliku koga bi tia..

Vidi cijeli citat

Evo hint koga bi Frane Žeravica

Vidi cijeli citat

Jel ovo Kalik?

Vidi cijeli citat


Zazivate dolazak Ivana Bašića, a ni ne znate kako čovjek izgleda... Sramite se, i vi sebe nazivate navijačima Hajduka!

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Florence23
Florence23
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.06.2022.
Poruka: 186
jučer u 20:36

Novaljac je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Uglavnom desni bek, taj Mate, je praktički potvrđen, a praktički je potvrđeno da će doć i krilo jedino pišu da će možda biti netko drugi prije onog Dalisona

Ima li još nešto? 

Vidi cijeli citat

Bogati 5 dana je do 7. miseca mi vec donili 3 igraca...kad se to zadnji put dogodilo

Vidi cijeli citat

Graf obećava😁

Dao sam ti dušu, srce sam ti dao...💙
karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.199
jučer u 20:37

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Novaljac je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Uglavnom desni bek, taj Mate, je praktički potvrđen, a praktički je potvrđeno da će doć i krilo jedino pišu da će možda biti netko drugi prije onog Dalisona

Ima li još nešto? 

Vidi cijeli citat

Bogati 5 dana je do 7. miseca mi vec donili 3 igraca...kad se to zadnji put dogodilo

Vidi cijeli citat

4 čak, Brutti, Šutalo, Alec i Acapandie

S tim da je eto i peti očito sasvim blizu

Vidi cijeli citat

Triba malo usporit, nismo navikli na ovo 🙂

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
Gordan13
Gordan13
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.04.2025.
Poruka: 179
jučer u 20:40

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Uglavnom desni bek, taj Mate, je praktički potvrđen, a praktički je potvrđeno da će doć i krilo jedino pišu da će možda biti netko drugi prije onog Dalisona

Ima li još nešto? 

Vidi cijeli citat

Htio bi da početkom sljedećeg tjedna dođe neko krilo, već se tu spominjalo dosta imena Llabres, Zayd, Almeida, Sousa valjda će bit nešto konkretno ubrzo

Florence23
Florence23
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.06.2022.
Poruka: 186
jučer u 20:41

Jel iko zna što je sa Ensaron Mušićen? Jel i dalje to u igri ili je propala priča?

Dao sam ti dušu, srce sam ti dao...💙
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.027
jučer u 20:41

sutra uvecer u ovo vrime cemo znat sve.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Gordan13
Gordan13
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.04.2025.
Poruka: 179
jučer u 20:43

Florence23 je napisao/la:

Jel iko zna što je sa Ensaron Mušićen? Jel i dalje to u igri ili je propala priča?

Vidi cijeli citat

Propala priča nažalost rečeno je već prije par dana, a znao sam jer ima je ugovor do 2027 sa Rapidom, neće ga tek tako pustit

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.201
jučer u 20:43

Florence23 je napisao/la:

Jel iko zna što je sa Ensaron Mušićen? Jel i dalje to u igri ili je propala priča?

Vidi cijeli citat

Zaboravio sam skroz da su se spominjali i taj Mušić i Topalović

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Adriano10
Adriano10
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2025.
Poruka: 569
jučer u 20:48

Nadam se da je za ovog desnog beka dogovoren slobodan otkaz nakon šest mjeseci. 

Šta smo iz akademije prodali, više nećemo.

15 godina. Nismo prvaci, nismo u Europi, kampa nema, dug isti.
Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.121
jučer u 20:48

Kaze Alec da je stadion prekrasan, da mu se svidja sunce i plaza.

Ovaj je mjesecima bio u gepeku negdje u Belgiji pa je sve krasno.

Vidjet cemo kako ce pjevati kad more ohladi, zapuse prva bura i leksan krene nekontrolirano letjeti po Spinutu

Revolucija i giljotina !