HNK Hajduk Split 2026./2027.

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.197
jučer u 21:45

Kolko je golova Jean Evrar Kouassi imao kad je došao u Hajduk? Koliko je imao u prvoj sezoni u Hajduku?

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Čavo Ledeni
Čavo Ledeni
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.12.2025.
Poruka: 692
jučer u 21:51

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Kolko je golova Jean Evrar Kouassi imao kad je došao u Hajduk? Koliko je imao u prvoj sezoni u Hajduku?

Vidi cijeli citat

s koliko je godina Kouassi došao u Hajduk, kao maloljetan ili možda 18 godina je imao.

bar je u 10ak sezona prebacio fascinantnu brojku od 3 gola po sezoni.

mislim ono, krilo, Molde, jedan od jačih norveških klubova zadnjih godina, 26 mu godina, max 3 gola po sezoni izuzev jedne sezone u Vojvodini.

e sad, šta rade ta prchena krila ako ne zabijaju i ne asistiraju.

da, rade presing, stavka koja je za krilo važnija od gol kontribucija

pušač k* Marka Livaje
Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.586
jučer u 21:54

Čavo Ledeni je napisao/la:

Torca Kvarner je napisao/la:

https://www.transfermarkt.com/caleb-zady-sery/profil/spieler/617699

Ovoga bi ja doveo 

Vidi cijeli citat

jednom u životu prebacio 3 gola u sezoni.

realno profil kakav mi tražimo

Vidi cijeli citat

I ja sam se jednom u životu u istom danu dvaput napio...

stari starac
stari starac
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.02.2024.
Poruka: 228
jučer u 21:56

Emotional_touch je napisao/la:

pretkolo rappana je napisao/la:

Oprostite ako je bilo, nije mi se dalo čitat zadnjih 1017 stranica, jesu stigle pare?

Vidi cijeli citat

Stigle ,i vec su potrosene😄

Vidi cijeli citat


Na putu je nova tura

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 588
jučer u 21:57

Kako je graf krenuo pomesti će on i Vučevićeva "pojačanja"

Bilićev sin
Ruzina
Ruzina
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.06.2026.
Poruka: 42
jučer u 22:01

Ja se slazem da krila od 3 gola ne obecavaju al stvarno nzm sta neki ocekuju.

Neko krilo s vise od 10 G+A vridi sigurno place priko 500k i neke odstete ako nije slobodan, jedino da je iz neke dosta slabije lige od nase.

Nazalost u stanju smo di "moramo" ciljat i trazit ovake igrace i nadat se da ce u nas nesto pokazat.

Ili ne dovodit nikoga pa dat priliku Brajkovicu, Huramu, Loncaru...

[uredio Ruzina - 25. lipnja 2026. u 22:07]
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.791
jučer u 22:07

Ne mogu drugo je napisao/la:

sutra uvecer u ovo vrime cemo znat sve.

Vidi cijeli citat

Do tad ništa ni ne može Graf kad mu glavni skaut na hlađenju....

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.027
jučer u 22:08

Arena je napisao/la:

Ne mogu drugo je napisao/la:

sutra uvecer u ovo vrime cemo znat sve.

Vidi cijeli citat

Do tad ništa ni ne može Graf kad mu glavni skaut na hlađenju....

Vidi cijeli citat

pogodak kolega.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 588
jučer u 22:09

Ajme ovog idiota hajdučke štorije, prioriteti, gori zadnji vezni, gore krila, jeba ti ja m.... 25.06. pitaj bolje šta ti nikoličius i Vučević u 5god nisu doveli zadnjeg veznog 

Sad žuga šta dovodimo desnog beka pokraj 3 beka. O jebem ti život, govna jebena, a onda doli komentari dovode se igrači samo da se dovode, pas vam m... Gadljivo

Dovodiš igrače na vrime nakon godina i godina, ne, to ne valja,dovodimo samo da dovodimo,  triba čekat da ispadnemo iz Evrope i onda ići po zvijezde 

Bilićev sin
stari starac
stari starac
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.02.2024.
Poruka: 228
jučer u 22:11

Afera je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Alec je potpisa sa smješkom. Očito još nije vidija stadion

Vidi cijeli citat


E sad bitne teme.

Šuška se da razmatramo novog dobavljača piva ?

Navodno je na polepositionu Zagrebacka pivovara, a mozda je sve to patka da se isposluje bolji deal sa Karlovcem.

Vidi cijeli citat


Osobno, ne podnosim Karlovačku pivu. To mi je jedna od većih robija u životu ṣ̌ta je ova piva povezana sa Hajdukom pa je ponekad moram popit. Svaka druga piva je napredak

  • Najnovije
  • Najčitanije