HNK Hajduk Split 2026./2027.

boggartman
boggartman
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.07.2024.
Poruka: 667
jučer u 22:18

Gimli91 je napisao/la:

Ajme ovog idiota hajdučke štorije, prioriteti, gori zadnji vezni, gore krila, jeba ti ja m.... 25.06. pitaj bolje šta ti nikoličius i Vučević u 5god nisu doveli zadnjeg veznog 

Sad žuga šta dovodimo desnog beka pokraj 3 beka. O jebem ti život, govna jebena, a onda doli komentari dovode se igrači samo da se dovode, pas vam m... Gadljivo

Dovodiš igrače na vrime nakon godina i godina, ne, to ne valja,dovodimo samo da dovodimo,  triba čekat da ispadnemo iz Evrope i onda ići po zvijezde 

Vidi cijeli citat

Šteta, slušao sam ga dosta često negdje do prije 2 godine, djelovao je kao jedan od rijetkih normalnih u medijskom prostoru oko kluba, nije donosio brze zaključke, davao igračima vremena, bio nekako realan i odmjeren, a opet se nije libio reći svoje mišljenje.

Nisam znao da je baš ovolko zaglibio ako je istina ovo što se tu piše o njemu s vremena na vrijeme.

S jedne strane ga ipak barem donekle razumijem, i ja bi rađe da smo doveli krilo i zadnjeg veznog za prva dva pojačanja, ali za nas je čudo da konačno dovodimo igrače na vrijeme i da SD očito ima neki plan unaprijed, tako da se ne mogu žalit, a i nije da nam stoper nije trebao.

Za beka ćemo vidjeti, možda je potreban ako Karačić baš ne može (mada je izgledao okej na početku prošle godine), svejedno se nadam da je tamo Hodak prvi izbor zasad.

Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
Novaljac
Novaljac
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.07.2025.
Poruka: 25
jučer u 22:20

boggartman je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Ajme ovog idiota hajdučke štorije, prioriteti, gori zadnji vezni, gore krila, jeba ti ja m.... 25.06. pitaj bolje šta ti nikoličius i Vučević u 5god nisu doveli zadnjeg veznog 

Sad žuga šta dovodimo desnog beka pokraj 3 beka. O jebem ti život, govna jebena, a onda doli komentari dovode se igrači samo da se dovode, pas vam m... Gadljivo

Dovodiš igrače na vrime nakon godina i godina, ne, to ne valja,dovodimo samo da dovodimo,  triba čekat da ispadnemo iz Evrope i onda ići po zvijezde 

Vidi cijeli citat

Šteta, slušao sam ga dosta često negdje do prije 2 godine, djelovao je kao jedan od rijetkih normalnih u medijskom prostoru oko kluba, nije donosio brze zaključke, davao igračima vremena, bio nekako realan i odmjeren, a opet se nije libio reći svoje mišljenje.

Nisam znao da je baš ovolko zaglibio ako je istina ovo što se tu piše o njemu s vremena na vrijeme.

S jedne strane ga ipak barem donekle razumijem, i ja bi rađe da smo doveli krilo i zadnjeg veznog za prva dva pojačanja, ali za nas je čudo da konačno dovodimo igrače na vrijeme i da SD očito ima neki plan unaprijed, tako da se ne mogu žalit, a i nije da nam stoper nije trebao.

Za beka ćemo vidjeti, možda je potreban ako Karačić baš ne može (mada je izgledao okej na početku prošle godine), svejedno se nadam da je tamo Hodak prvi izbor zasad.

Vidi cijeli citat

S Karačićem je bila neka priča da stvara nered u svlačionici i da izdaje postavu protivničkim trenerima i da je zato poslan na posudbu. Sad jel to istina ili ne neznan

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 593
jučer u 22:21

Ma Bogga nama će doći zadnji vezni i krilo kroz par dana vjerojatno, sere bezveze, da je dva dana prije Žiline razumio bi. 5god nije se dovelo šesticu sere Poljaku za zadnjeg veznog i krila danas 25.06 

 

Bilićev sin
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.792
jučer u 22:21

Novaljac je napisao/la:

boggartman je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Ajme ovog idiota hajdučke štorije, prioriteti, gori zadnji vezni, gore krila, jeba ti ja m.... 25.06. pitaj bolje šta ti nikoličius i Vučević u 5god nisu doveli zadnjeg veznog 

Sad žuga šta dovodimo desnog beka pokraj 3 beka. O jebem ti život, govna jebena, a onda doli komentari dovode se igrači samo da se dovode, pas vam m... Gadljivo

Dovodiš igrače na vrime nakon godina i godina, ne, to ne valja,dovodimo samo da dovodimo,  triba čekat da ispadnemo iz Evrope i onda ići po zvijezde 

Vidi cijeli citat

Šteta, slušao sam ga dosta često negdje do prije 2 godine, djelovao je kao jedan od rijetkih normalnih u medijskom prostoru oko kluba, nije donosio brze zaključke, davao igračima vremena, bio nekako realan i odmjeren, a opet se nije libio reći svoje mišljenje.

Nisam znao da je baš ovolko zaglibio ako je istina ovo što se tu piše o njemu s vremena na vrijeme.

S jedne strane ga ipak barem donekle razumijem, i ja bi rađe da smo doveli krilo i zadnjeg veznog za prva dva pojačanja, ali za nas je čudo da konačno dovodimo igrače na vrijeme i da SD očito ima neki plan unaprijed, tako da se ne mogu žalit, a i nije da nam stoper nije trebao.

Za beka ćemo vidjeti, možda je potreban ako Karačić baš ne može (mada je izgledao okej na početku prošle godine), svejedno se nadam da je tamo Hodak prvi izbor zasad.

Vidi cijeli citat

S Karačićem je bila neka priča da stvara nered u svlačionici i da izdaje postavu protivničkim trenerima i da je zato poslan na posudbu. Sad jel to istina ili ne neznan

Vidi cijeli citat

I ni u Osijeku nije igrao...

stari starac
stari starac
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.02.2024.
Poruka: 229
jučer u 22:23

FraneZeravica je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

FraneZeravica je napisao/la:

anetisi je napisao/la:

Frano nam gađa mete ko Cernogorazz

Evo i telesport navodi iduće:

"Hajduk će uskoro dovesti novog igrača. Mathieu Acapandié, desni bočni francuskog Nantesa pred potpisom je ugovora i postat će pojačanje Bijelih na dosta ranjivoj poziciji desnog bočnog."

Vidi cijeli citat


Graf mi ispunjava želje

Vidi cijeli citat

Poželi zadnjeg veznog, ali sve mi se čini da tu ni ti ni 1000 zlatnih ribica ne bi pomoglo, očito smo jedini klub na svitu koji nije u stanju riješit tu poziciju. 

Vidi cijeli citat

 

Da bar dođe zadnji vezni...

Vidi cijeli citat


I da bude dobar. Brz, naravno

stari starac
stari starac
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.02.2024.
Poruka: 229
jučer u 22:31

podstrana je napisao/la:

Jedan offtopic 😎
Gdje i kad se igra u subotu protiv LNZ Čerkasi? Taj dan sam u Domžalama pa se razmišljam otići pogledati najdraži klub

Vidi cijeli citat


Ovo off topic ne može bit nikako.

Ovo je za svaku pohvalu.

ŠubiDubi
ŠubiDubi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.06.2023.
Poruka: 1.927
jučer u 22:31

Arena je napisao/la:

Novaljac je napisao/la:

boggartman je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Ajme ovog idiota hajdučke štorije, prioriteti, gori zadnji vezni, gore krila, jeba ti ja m.... 25.06. pitaj bolje šta ti nikoličius i Vučević u 5god nisu doveli zadnjeg veznog 

Sad žuga šta dovodimo desnog beka pokraj 3 beka. O jebem ti život, govna jebena, a onda doli komentari dovode se igrači samo da se dovode, pas vam m... Gadljivo

Dovodiš igrače na vrime nakon godina i godina, ne, to ne valja,dovodimo samo da dovodimo,  triba čekat da ispadnemo iz Evrope i onda ići po zvijezde 

Vidi cijeli citat

Šteta, slušao sam ga dosta često negdje do prije 2 godine, djelovao je kao jedan od rijetkih normalnih u medijskom prostoru oko kluba, nije donosio brze zaključke, davao igračima vremena, bio nekako realan i odmjeren, a opet se nije libio reći svoje mišljenje.

Nisam znao da je baš ovolko zaglibio ako je istina ovo što se tu piše o njemu s vremena na vrijeme.

S jedne strane ga ipak barem donekle razumijem, i ja bi rađe da smo doveli krilo i zadnjeg veznog za prva dva pojačanja, ali za nas je čudo da konačno dovodimo igrače na vrijeme i da SD očito ima neki plan unaprijed, tako da se ne mogu žalit, a i nije da nam stoper nije trebao.

Za beka ćemo vidjeti, možda je potreban ako Karačić baš ne može (mada je izgledao okej na početku prošle godine), svejedno se nadam da je tamo Hodak prvi izbor zasad.

Vidi cijeli citat

S Karačićem je bila neka priča da stvara nered u svlačionici i da izdaje postavu protivničkim trenerima i da je zato poslan na posudbu. Sad jel to istina ili ne neznan

Vidi cijeli citat

I ni u Osijeku nije igrao...

Vidi cijeli citat


Biće da je i u Osijeku druka sastav kad su skoro ispali iz lige.. :))

Unikat86
Unikat86
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.01.2012.
Poruka: 2.583
jučer u 22:33

Gimli91 je napisao/la:

Ma Bogga nama će doći zadnji vezni i krilo kroz par dana vjerojatno, sere bezveze, da je dva dana prije Žiline razumio bi. 5god nije se dovelo šesticu sere Poljaku za zadnjeg veznog i krila danas 25.06 

 

Vidi cijeli citat


Uzjeba si se bezveze.

Covik svakodnevno uredno isprati svako manje ili vece dogadanje vezano za Hajduk sa otprilike videon do dva u prosjeku.

Jedino sta i moze u ovome trenu "zakljuciti" i iz toga napraviti materijal je da jos uvik nismo doveli tamo di smo tanki., sta se opet moze prominiti za dan - dva, a onda ce on napraviti novi video i "zakljuciti" kako smo doveli tamo di smo tanki...

Jbga, frajer ide na kvantitet i to je skroz legitimno. Ne triba ga zvati debilon radi toga i iditi se zbog istoga

[uredio Unikat86 - 25. lipnja 2026. u 23:31]
stari starac
stari starac
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.02.2024.
Poruka: 229
jučer u 22:34

Bila bandira je napisao/la:

AnB89 je napisao/la:

 

Po FM-u ima centaršut, agresivan i dobar u duelima, brzina neki prosjek za beka

Vidi cijeli citat


Suhoparne brojke ne znače ništa, zanima nas usporedba sa Sigurom ili Juranovićem

Vidi cijeli citat


Da je 50% Juranovića iz najboljih dana (2022.) pojačanje je

stari starac
stari starac
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.02.2024.
Poruka: 229
jučer u 22:39

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Florence23 je napisao/la:

Jel iko zna što je sa Ensaron Mušićen? Jel i dalje to u igri ili je propala priča?

Vidi cijeli citat

Zaboravio sam skroz da su se spominjali i taj Mušić i Topalović

Vidi cijeli citat


Zvonareka si isto smetnija sa uma