boggartman je napisao/la:
Gimli91 je napisao/la:
Ajme ovog idiota hajdučke štorije, prioriteti, gori zadnji vezni, gore krila, jeba ti ja m.... 25.06. pitaj bolje šta ti nikoličius i Vučević u 5god nisu doveli zadnjeg veznog
Sad žuga šta dovodimo desnog beka pokraj 3 beka. O jebem ti život, govna jebena, a onda doli komentari dovode se igrači samo da se dovode, pas vam m... Gadljivo
Dovodiš igrače na vrime nakon godina i godina, ne, to ne valja,dovodimo samo da dovodimo, triba čekat da ispadnemo iz Evrope i onda ići po zvijezde
Vidi cijeli citat
Šteta, slušao sam ga dosta često negdje do prije 2 godine, djelovao je kao jedan od rijetkih normalnih u medijskom prostoru oko kluba, nije donosio brze zaključke, davao igračima vremena, bio nekako realan i odmjeren, a opet se nije libio reći svoje mišljenje.
Nisam znao da je baš ovolko zaglibio ako je istina ovo što se tu piše o njemu s vremena na vrijeme.
S jedne strane ga ipak barem donekle razumijem, i ja bi rađe da smo doveli krilo i zadnjeg veznog za prva dva pojačanja, ali za nas je čudo da konačno dovodimo igrače na vrijeme i da SD očito ima neki plan unaprijed, tako da se ne mogu žalit, a i nije da nam stoper nije trebao.
Za beka ćemo vidjeti, možda je potreban ako Karačić baš ne može (mada je izgledao okej na početku prošle godine), svejedno se nadam da je tamo Hodak prvi izbor zasad.
S Karačićem je bila neka priča da stvara nered u svlačionici i da izdaje postavu protivničkim trenerima i da je zato poslan na posudbu. Sad jel to istina ili ne neznan