HNK Hajduk Split 2026./2027.

Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.161
jučer u 23:11

Nadam se da nije istina.

wizardwedry
wizardwedry
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.07.2024.
Poruka: 72
jučer u 23:12

Kako su gadljivi komentari na fb i instagramu..

Nismo ni zasluzili bolje kakvi su nam navijaci

GOSPE SVETA SAČUVAJ NAS MUKA - BUDI S NAMA MOLI ZA HAJDUKA
qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.264
jučer u 23:16

Evo iz FM-a. Po njima ispada da je imao cca 250k €.

 

 

 

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.151
jučer u 23:18

Gordan13 je napisao/la:

🚨 EXCLUSIVE: Hajduk Split are interested in signing #Rijeka midfielder Dejan #Petrović.

 

The 27-year-old defensive #midfielder is on #Hajduk’s radar as his contract with Rijeka is set to expire, making him an attractive market opportunity.

Vidi cijeli citat


srpski trol sa twitera 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 593
jučer u 23:20

momak je bio igrač jednog twentea i imao plaću 300 iljada eura, pas te jebo u nas kalik ima 350.

🤮🤮🤮

 

Bilićev sin
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.680
jučer u 23:29

Gordan13 je napisao/la:

🚨 EXCLUSIVE: Hajduk Split are interested in signing #Rijeka midfielder Dejan #Petrović.

 

The 27-year-old defensive #midfielder is on #Hajduk’s radar as his contract with Rijeka is set to expire, making him an attractive market opportunity.

Vidi cijeli citat


 

Taj je već eksluzivno pisao interesu Hajduka za Caleba Zadyja. 

Nijednom se više igrač nije spomenuo ni u jednom drugom izvoru, tako da komotno prekrižite taj izvor svi vi koji također stišćete F5 po cijele dane

samohajduk.com
Unikat86
Unikat86
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.01.2012.
Poruka: 2.583
jučer u 23:33

Gimli91 je napisao/la:

momak je bio igrač jednog twentea i imao plaću 300 iljada eura, pas te jebo u nas kalik ima 350.

🤮🤮🤮

 

Vidi cijeli citat


Nije ga tribalo guglati i ima je lipu tetovazu. Po defaultu je upa u 300k platni razred 

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.495
jučer u 23:37

wizardwedry je napisao/la:

Kako su gadljivi komentari na fb i instagramu..

Nismo ni zasluzili bolje kakvi su nam navijaci

Vidi cijeli citat

Ja san se isto nervira prije oko toga, al u zadnje vrime san počea ulazit u profile od tih ljudi šta rigaju žuč po komentarima i kad san počea gledat te face prošlo me, malo je reć živopisni likovi bez brige među ušima. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
whiteboy
whiteboy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.589
danas u 00:00

wizardwedry je napisao/la:

Kako su gadljivi komentari na fb i instagramu..

Nismo ni zasluzili bolje kakvi su nam navijaci

Vidi cijeli citat

Od svih problema Hajduka retardiranost hajdučije je negdi na desetom mistu.

To mi je nekako ko da san šokiran bijeson radnika škvera koji nisu oduševljeni novim obećanjima svog vlasnika poznatog po lažima i prevari.

[uredio whiteboy - 26. lipnja 2026. u 00:01]
galinjo
galinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 3.710
danas u 00:15

Arena je napisao/la:

gorky16 je napisao/la:

Sve se suze liju za Rebićem.

Nebi da je zabio 15 golova i 15 asista i ima 20-ak godina.

Cilu karijeru igra na silu i fizikalije, ali i tome je došao kraj

 

Vidi cijeli citat

Nema to veze, čuli su da je bio nekad igrač i poznato je ime i sad godinama budu tu pisali kao da je odigrao ne znam šta jer je u njihovim glavama on nešto extra

Vidi cijeli citat


Je, nekad... Isto je izabran u momčad sezone završene prije mjesec dana.

Fascinira me zapravo nešto drugo, ne omalovažavanje Rebića, jer su ga omalovažavali mnogi i ranije. A on je igrao ono što svi zajedno u današnjem Hajduku nisu, a teško i da hoće, jer Fiorentina, Eintracht, Milan su klubovi koje će malo tko u svojoj karijeri proći. On ih je prošao i to prilično uspješno. Ali nije bitan u cijeloj priči Ante.

Fascinira me očaranost svih vas svim novim SD-ovima koji dođu i krenu raditi ovdje. Ne smije se ništa reći jer su svi na početku "nepogriješivi" i svaki potez se odobrava. Krenuvši od Nikoličiusa, preko velikog francuza Vitalija, do Vučevića koji je bio u velikoj Barci. A onda svi nakon par mjeseci postanu štrace. I to od onih koji nisu dali na njih riječ reći. Nikad se neću složiti s tim narativom, niti takvim razmišljanjem. Rebić nije nekad bio igrač, on je i sad za razinu HNL-a igračina što je i dokazao kad je izabran u prvih 11 lige. Toliko pošten odnos prema radu, prema terenu, prema navijačima, uvijek bnespoštadna trka, defanzivna igra, dueli... ALi eto ne valja sad. Nek nam valjaju silni stranci koji su isisali stostuko više od Ante za jedno veliko ništa.

 

Da mi je jednom vidjeti racionalno razmišljanje ovdje, bez depresivno maničnih ispada, bez nepotrebnog veličanja i omalovažavanja, bez stalnih "zaštićivanja" onih koji su trenutno tu i koji su nepogrešivi..I ptvorenog pljuvanja onih koji su tek otišli.. Nevjerovatno.