Arena je napisao/la:
gorky16 je napisao/la:
Sve se suze liju za Rebićem.
Nebi da je zabio 15 golova i 15 asista i ima 20-ak godina.
Cilu karijeru igra na silu i fizikalije, ali i tome je došao kraj
Vidi cijeli citat
Nema to veze, čuli su da je bio nekad igrač i poznato je ime i sad godinama budu tu pisali kao da je odigrao ne znam šta jer je u njihovim glavama on nešto extra
Vidi cijeli citat
Je, nekad... Isto je izabran u momčad sezone završene prije mjesec dana.
Fascinira me zapravo nešto drugo, ne omalovažavanje Rebića, jer su ga omalovažavali mnogi i ranije. A on je igrao ono što svi zajedno u današnjem Hajduku nisu, a teško i da hoće, jer Fiorentina, Eintracht, Milan su klubovi koje će malo tko u svojoj karijeri proći. On ih je prošao i to prilično uspješno. Ali nije bitan u cijeloj priči Ante.
Fascinira me očaranost svih vas svim novim SD-ovima koji dođu i krenu raditi ovdje. Ne smije se ništa reći jer su svi na početku "nepogriješivi" i svaki potez se odobrava. Krenuvši od Nikoličiusa, preko velikog francuza Vitalija, do Vučevića koji je bio u velikoj Barci. A onda svi nakon par mjeseci postanu štrace. I to od onih koji nisu dali na njih riječ reći. Nikad se neću složiti s tim narativom, niti takvim razmišljanjem. Rebić nije nekad bio igrač, on je i sad za razinu HNL-a igračina što je i dokazao kad je izabran u prvih 11 lige. Toliko pošten odnos prema radu, prema terenu, prema navijačima, uvijek bnespoštadna trka, defanzivna igra, dueli... ALi eto ne valja sad. Nek nam valjaju silni stranci koji su isisali stostuko više od Ante za jedno veliko ništa.
Da mi je jednom vidjeti racionalno razmišljanje ovdje, bez depresivno maničnih ispada, bez nepotrebnog veličanja i omalovažavanja, bez stalnih "zaštićivanja" onih koji su trenutno tu i koji su nepogrešivi..I ptvorenog pljuvanja onih koji su tek otišli.. Nevjerovatno.