HNK Hajduk Split 2026./2027.

anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.106
danas u 15:08

Stari Swat je napisao/la:

Ja sam nešto načuo da će tomi ostat sponzor Hajduka, ali ako će ovi bit glavni sponzor onda mi to malo nije jasno kako će to funkcionirat obzirom na misto na dresu

Vidi cijeli citat


Imat ćemo dresove ko Hartberg s 1000 reklama

The new kits of the austrian club TSV Hartberg : r/soccercirclejerk

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.161
danas u 15:09

Stari Swat je napisao/la:

Ja sam nešto načuo da će tomi ostat sponzor Hajduka, ali ako će ovi bit glavni sponzor onda mi to malo nije jasno kako će to funkcionirat obzirom na misto na dresu

Vidi cijeli citat


Tommy seli na drugu poziciju momentalno čim se ugovor potpiše. Ostaje na prsima jedino na robnim zalihama koje vjv idu na akcijsku cijenu.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.232
danas u 15:10

Hajdukovac27 je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Ma...

još od one objave na koga se ne računa je krenulo s "to se tako ne radi"

Mada evo lažem, još s Gattusom i njegovim rijetko ispravnim potezom vezano uz onog igrača je krenulo "to se tako ne radi"

Vidi cijeli citat


Ma dobro ovaj klub je specifican.

Dosta ljudi si daju za pravo da se poseru na njega iz bilo kojeg razloga.

Što god napravi klub ne valja, ako to isto napravi neki drugi klub oni su heroji, na njih se treba ugledat.

Svjesni smo svi da se radi puno stvari loše, al da baš moras na sve skakat i srat mi ne ide u glavu.

I ja ponekad kroz sarkazam komentiram jer stvarno mi neke stvari budu totalno nejasne, al neki ko da cekaju da svu svoju frustraciju istresu po klubu.

Ajde ovdje mi je ok, anonimno je pa si ljudi daju oduška, al vece budale su koji to rade na Facu i Instagramu, ima i lažnih profila al ima i ljudi koji kostanto pisu pizdarije.

Nisu mi jasni al što ces, valjda tako mora bit.

Vidi cijeli citat

Ma meni su najdraži Miško i Rijeka

Svaka njima čast, stvarno maksimalno iskoriste svaki cent i svaki eur, ali ne mogu podnit dvostruke standarde naših navijača

Kad Hajduk proda Uremovića prije pretkola onda su to prevare, kad Hajduk objavi na koga se ne računa to je rušenje cijene igrača

Ali kad svaki predsjednik, sportski direktor, trener svih klubova i njihovi pasi znaju da je svaki igrač Rijeke u svakom trenutku na prodaju i kad se to javno komunicira i službeno i kroz izjave medijima i na raznim podcastima

Onda je Miško tata igre 

[uredio FranckConstanzaZolja - 26. lipnja 2026. u 15:11]
Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Marjan Šoštarić
Marjan Šoštarić
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.06.2026.
Poruka: 81
danas u 15:16

Stari Swat je napisao/la:

Ja sam nešto načuo da će tomi ostat sponzor Hajduka, ali ako će ovi bit glavni sponzor onda mi to malo nije jasno kako će to funkcionirat obzirom na misto na dresu

Vidi cijeli citat

Ide Tommy u Dugopolje

jajan o'nil
jajan o'nil
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.01.2025.
Poruka: 261
danas u 15:17

[uredio jajan o'nil - 26. lipnja 2026. u 15:18]
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.172
danas u 15:27

Plavo Bili je napisao/la:

Prihvaćena ponuda White bit-a.. 100% provjereno.. Ugovor ide od 01.07

 

Stize zadnji vezni. Trenutno neznam ime

Vidi cijeli citat


a da probamo prodavat insajdere

kad zafali mulaca za prodaju

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
bocko11
bocko11
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 151
danas u 15:28

MakiST1950 je napisao/la:

Ja samo čekam da nam dođe još Robert Gusić na temu pa da izgori sve 

Vidi cijeli citat

 

Di ti je OPG? Molin puni naziv te ikone 😂

boggartman
boggartman
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.07.2024.
Poruka: 670
danas u 15:28

Jameson je napisao/la:

Stari Swat je napisao/la:

Ja sam nešto načuo da će tomi ostat sponzor Hajduka, ali ako će ovi bit glavni sponzor onda mi to malo nije jasno kako će to funkcionirat obzirom na misto na dresu

Vidi cijeli citat


Tommy seli na drugu poziciju momentalno čim se ugovor potpiše. Ostaje na prsima jedino na robnim zalihama koje vjv idu na akcijsku cijenu.

Vidi cijeli citat

Neloše, ali vjerujem da s obzirom da gubi glavni reklamni prostor ipak malo smanjuje iznos... Svejedno, nije za zanemarit. Ne razumijem se ja u to, ali drago mi je da smo barem proaktivni oko sponzora ako ništa drugo, razumijem dovoljno da znam da nije loše.

Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.168
danas u 16:04

Nekog direktora ne možeš pohvaliti niti za što, jednoga možeš pohvaliti da je za škart znao uhvatiti solidan novac za naše pojmove, a Grafa, kakvi god bili novopridošli, treba pohvaliti da dovodi igrače na vrijeme i time mokri po riječima svih prethodnika i poznate hajdučke "ne može se".

Zbilja mi nije jasno što igrač od 21 godinu s iskustvom Lige petice dolazi u Hajduk na 26. lipnja, s igračeve strane gledišta, jer ponuda sigurno ne bi manjkalo.

Hajduku sam već sugerirao da se na tržištu prezentira kao platforma za razvoj mladih igrača, jer klub ovakvog imena i tradicije je uvijek pod okom najvećih riba u bazenu.

Neka dođu takvi kao Acapandie, Šutalo, Brruti proliti bazen znoja u dresu Hajduka, pa ako jesu za išta, ići će dalje na obostrano zadovoljstvo.

 

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.232
danas u 16:09

Bila bandira je napisao/la:

Nekog direktora ne možeš pohvaliti niti za što, jednoga možeš pohvaliti da je za škart znao uhvatiti solidan novac za naše pojmove, a Grafa, kakvi god bili novopridošli, treba pohvaliti da dovodi igrače na vrijeme i time mokri po riječima svih prethodnika i poznate hajdučke "ne može se".

Zbilja mi nije jasno što igrač od 21 godinu s iskustvom Lige petice dolazi u Hajduk na 26. lipnja, s igračeve strane gledišta, jer ponuda sigurno ne bi manjkalo.

Hajduku sam već sugerirao da se na tržištu prezentira kao platforma za razvoj mladih igrača, jer klub ovakvog imena i tradicije je uvijek pod okom najvećih riba u bazenu.

Neka dođu takvi kao Acapandie, Šutalo, Brruti proliti bazen znoja u dresu Hajduka, pa ako jesu za išta, ići će dalje na obostrano zadovoljstvo.

 

Vidi cijeli citat

Šta ćeš kad "platforma za razvoj mladih igrača" ne generira euforiju kao bonbe i imena koja se ne trebaju guglat

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
  • Najnovije
  • Najčitanije