Hajdukovac27 je napisao/la:
FranckConstanzaZolja je napisao/la:
Ma...
još od one objave na koga se ne računa je krenulo s "to se tako ne radi"
Mada evo lažem, još s Gattusom i njegovim rijetko ispravnim potezom vezano uz onog igrača je krenulo "to se tako ne radi"
Vidi cijeli citat
Ma dobro ovaj klub je specifican.
Dosta ljudi si daju za pravo da se poseru na njega iz bilo kojeg razloga.
Što god napravi klub ne valja, ako to isto napravi neki drugi klub oni su heroji, na njih se treba ugledat.
Svjesni smo svi da se radi puno stvari loše, al da baš moras na sve skakat i srat mi ne ide u glavu.
I ja ponekad kroz sarkazam komentiram jer stvarno mi neke stvari budu totalno nejasne, al neki ko da cekaju da svu svoju frustraciju istresu po klubu.
Ajde ovdje mi je ok, anonimno je pa si ljudi daju oduška, al vece budale su koji to rade na Facu i Instagramu, ima i lažnih profila al ima i ljudi koji kostanto pisu pizdarije.
Nisu mi jasni al što ces, valjda tako mora bit.
Vidi cijeli citat
Ma meni su najdraži Miško i Rijeka
Svaka njima čast, stvarno maksimalno iskoriste svaki cent i svaki eur, ali ne mogu podnit dvostruke standarde naših navijača
Kad Hajduk proda Uremovića prije pretkola onda su to prevare, kad Hajduk objavi na koga se ne računa to je rušenje cijene igrača
Ali kad svaki predsjednik, sportski direktor, trener svih klubova i njihovi pasi znaju da je svaki igrač Rijeke u svakom trenutku na prodaju i kad se to javno komunicira i službeno i kroz izjave medijima i na raznim podcastima
Onda je Miško tata igre
[uredio FranckConstanzaZolja - 26. lipnja 2026. u 15:11]
Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.