HNK Hajduk Split 2026./2027.

Ivan0601
Ivan0601
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.06.2022.
Poruka: 415
danas u 20:49

Vidi čuda 33-godišnjak koji ne radi na sebi se ne može nosit s fizički jakim ekipama.

Općenito loša utakmica s naše strane ali očekivana, fizički zaostajemo 2 klase za ovima.

Do Žiline treba doći bar jedno krilo, ali imamo razloga biti optimističniji nego dosad.

Vidi se da se radi na prekidima više nego dosad, od mene veliki plus.

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.178
danas u 20:51

Ćelava prevara je napisao/la:

Dobili 1-0.

Jalovo prema naprijed. Livaja nevidljiv osim 2 odigravanja u širinu, Brajković dobio par lopti s kojima nije ništa konkretno napravio, Šego jednom prošao po krilu i jednom odlično proigrao Bambu. Bamba je upropastio jednu dobru šansu i par puta je dobro prošao u 16, ali onda pas nikome.

Obrana dobra u branjenju, ali pola utakmice teška muka u izlasku iz pressinga. Dobro se izlazilo u prvoj četvrtini s Belgijancem i Pingvinom, te u četvrtoj protiv ukrajinskih rezervi.

Vezni red više pomaže obrani nego prošle sezone i djeluje malo dinamičnije. Falilo je okomitih rješenja za što je možda dijelom kriva i prednja linija.

Nisam zadovoljan utakmicom, al ovi Ukrajinci djeluju bolji od zadnje 2 ekipe koje su nas izbacile iz Europe.

Igrač utakmice na kraju čak Silić.

Vidi cijeli citat


pomalo, triba sacekat da se zainati

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 165
danas u 20:53

Mr Graf if you're reading this, please sell Livaja to Avelino. 

Veliki Reset
Veliki Reset
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.01.2026.
Poruka: 191
danas u 20:56

Triba vidit u zadnjoj pripremnoj dva junaka iz Cordobe (šteta da nema među njima imena Federico ili Garcia) i onda možda još jedan napadač/krilo. Pukštasa zadržat do najmanje trećeg pretkola (onaj tko se misli sarkastično podsmjehivat po pitanju prospekta ispadanja već u drugom pretkolu nek zadrži za sebe), a Sigura pokušat iskoristit koliko se može od ispadanja Kanade do kraja transfer roka. (((Broj deset))) bi trebao na klupu.

Mrijeti ti ćeš, kada počneš sam U ideale svoje sumnjati.
Breks
Breks
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 20.05.2024.
Poruka: 2
danas u 20:58

Pirić neće odma postat presidente al' će kroz godinu dana instalirat sebe ili nekog potrčka na misto presidentea. Sad će dobit misto u NO il tako nešto.

Eto tako.

Hvala Rabi i Buriću na dovođenju Pirića. Svi se nadamo sa je ovo smrt zadrugae koja ne zaslužuje ništa više od jednog člana NO. 

Nek me Vrane opovrgne ako san u krivu.

ZDS i HŽV

 

[uredio Breks - 27. lipnja 2026. u 21:00]
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.180
danas u 20:58

ja ne bi Selahija dovodija

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 165
danas u 20:59

Jameson je napisao/la:

ja ne bi Selahija dovodija

Vidi cijeli citat


Ja bi ga htio, al neće funkcionirati 

Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 4.011
danas u 21:01

Jameson je napisao/la:

ja ne bi Selahija dovodija

Vidi cijeli citat


Ne bi ni ja.

Odjebo nqs par puta

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.178
danas u 21:03

mae, sta ce nam neko ko je dokazana kvaliteta za HNl

kome je GG vec bija trener

i koji nam donosi tocno ono šta nam fali 

koji ce nam k

logicno

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.180
danas u 21:07

Hajdukovac27 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

ja ne bi Selahija dovodija

Vidi cijeli citat


Ne bi ni ja.

Odjebo nqs par puta

Vidi cijeli citat


kad je naša klub onda je pocea sa proserima  "ne znam zašto sam uopće gleda ponude drugih hr klubova " i slično, takav karakter nam ne triba a još dodatno je baš tu Rijeku zavlačia preko menađera u 2 navrata 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
  • Najnovije
  • Najčitanije