Ćelava prevara je napisao/la:
Dobili 1-0.
Jalovo prema naprijed. Livaja nevidljiv osim 2 odigravanja u širinu, Brajković dobio par lopti s kojima nije ništa konkretno napravio, Šego jednom prošao po krilu i jednom odlično proigrao Bambu. Bamba je upropastio jednu dobru šansu i par puta je dobro prošao u 16, ali onda pas nikome.
Obrana dobra u branjenju, ali pola utakmice teška muka u izlasku iz pressinga. Dobro se izlazilo u prvoj četvrtini s Belgijancem i Pingvinom, te u četvrtoj protiv ukrajinskih rezervi.
Vezni red više pomaže obrani nego prošle sezone i djeluje malo dinamičnije. Falilo je okomitih rješenja za što je možda dijelom kriva i prednja linija.
Nisam zadovoljan utakmicom, al ovi Ukrajinci djeluju bolji od zadnje 2 ekipe koje su nas izbacile iz Europe.
Igrač utakmice na kraju čak Silić.