Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 20.203
22. lipnja 2021. u 09:54

produžena u maloj je napisao/la:

Ja sam zadovoljan, pogotovo ako će igrati za 80-100k po sezoni. Vukovića vidim kao 3. veznog igrača u rotaciji.

pojačanje, pojačanje, J. Vuković, Čubelić, Atanasov

Eh sad, koliko smo blizu ovome, vidjet ćemo uskoro.

Čubelić je momak 2003 godište.

Najbolji HR mladi igrač Luka Ivanušec je njegovih godina igra u Lokomotive 22 utakmice 1482 minute. sezonu nakon toga 21 utakmicu 1862 minute. Sezonu iza 31 utakmicu i 2771 minutu(6 golova i 5 asistencija).

Lovro Majer. 16/17 23 utakmice 3 gola i 11 asista u 1583 minute. 17/18 2615 minuta, 30 utakmmica 11 golova i 5 asistencija.

To su radila 2 igrača vrhunske kvalitete njegovih godina.

Ajmo vidit šta je radio Mario Čuić sa 18 godina. Priključen prvoj ekipi. u 10 utakmica postiga 2 gola i odigra 457 minuta. U ovoj sezoni za prvu ekipu odigra 241 minuta u HNLu. Sva sreća za momka da ga se poslalo u B ekipu da malo skupi minutaže.

Držat Čubelića i Čuića ove sezone na klupi je za pokidat sve licence trenerima i zapalit ih na lomaču. Ili ih gurni u prvih 11 i daj im minutažu i ne očekuj više od 4-5 mista ili im daj da igraju godinu dana. Na tim pozicijama rađe onda drži lošijeg Skorupa koji nikad neće bit igrač nego da njih upropaštavamo.

edit:ova 2 sam uzea ka primjer di kad se probudiš, popišaš i posereš, opereš oči i bez pregovora zaradiš minimum 20mil€

[uredio horog DP - 22. lipnja 2021. u 09:55]
Od ovoliko Krke, nakaze jedne, nakaze, nakaze! Ćaća mi se doli guši, sve je napravija za ovu državu. Oni ni prstom da maknu! Ni prstom! (...) Nakaze jedne"
frane matosic
Mali dioničar
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 5.650

Galileo Maravić je napisao/la:

Audi

Sta se cudite jebeni sehic je voza novog bmwa a po igri nezasluzuje staru corsu....brbicu tupino hvala ti jos jednom

otišao i sredio zube. 😂

'Oćeš mi to nešto brko? Nemo'š to naučit, taki se moraš rodit! #mišnatipkovnici Verbea ligant homines, taurorum cornua funes! "ajde glupane kakav faul, on je pre jak samo ti to ne razumis" Napašćemo i dogodine dok ga ne osvojimo!

frane matosic je napisao/la:

Ljudi nekad shvate rijeci predoslovno jer su histericni i idu iz jedne krajnosti u drugu pa ja tu nemogu nista...pod tim sam mislija da odlucuju oce li mulac igrat ili bit na tribinama

Čovjek je stavio izvod iz pravilnika u kojem lijepo stoji koliki

postotak utakmica mora odigrati ako je zdrav.

Jebi ga u ovom slučaju smo s ukidanjem B ekipe sebi pucali

u nogu jer smo ih mogli peglati od nemila do nedraga s

odigranim minutama u drugoj ekipi. Sve ispunjavaš, a jebeš

ga ko sansku kozu.

Hajduk će ukidanjem b ekipe uštedit milju ipo eura godišnje, par najboljih juniora će dobit šansu u prvoj, drugi će na posudbama osjetit kako je borit se s konkurencijom. Da je Hajduku cilj razjebat nekome karijeru, onda bi ukidanje bekavaca stvarno bio pucanj u nogu. Ako nešto nisam propustio, mislim da bi čelni ljudi trebali brinuti za dobrobit kluba a ne tjeranje neke pravice.

Vuković u Hajduku stvarno nije bio ništa ekstra, doduše nije bio ni ekstra loš. Mislim da te igranje protiv jačih igrača i ekipa stvarno učini boljim igračem. Benfica, Porto, Sporting, Braga to sigurno jesu, i ne samo to, već su i ostali portugalski prvoligaši ipak malo iznad HNL ostatka klubova.

Protiv Tobola bi sigurno prije gurnuo Vukovića u igru nego Skorupa. Najlakše je bilo ostavit Skorupa ili nekog juniora pa imati alibi u slučaju ispadanja

whiteboy
whiteboy
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.230
22. lipnja 2021. u 10:18

Mislin da je većina navijačkog puka očekivala puno drugačiji hodogram transfer aktivnosti, kao prvo dolaze igrači za prvu, a onda popune. Ispada da je stav uprave totalno drugačiji, ide se na rješavanje gorućih ugovora (Edo, Neja), a za zvučnije transfere ako će ih bit očito nakon 30.6. i službenog isteka ugovora.

Šta se tiče Vukovića već san pisa da mi za startera nije, ako je za rotaciju to pozdravljam jer čisto na račun iskustva može uć i odradit rolu bez mladenačkih greški.

22. lipnja 2021. u 10:20

pogleda malo ovog Vukovića u Portugalu, ne vidim ja da je tu išta lošije od Stanka pogotovo na poziciji DMa

Osim toga, Vuković i Stanko se bolje snalaze u različitim ulogama, ovaj je baš klasični DM osigurač, dosta brži i tehnički bolji dok je Stanko bolji kad je malo naprid i kad ima još 2 vezna uz sebe.

Vuković definitivno ima brži i bolji pas i dugi balun šta će kod šveda bit jako bitno za taj visoki ritam i brzu tranziciju.

Dakle, drve i kamenje i to po našem igraču i to samo zbog toga šta su ovce čitale Bradariće, Krovinoviče i slične a momak je zapravo u par deka sa onim kojeg smo upravo prodali.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik.. Hajduk živi vječno!SLOBODA NAVIJAČIMA!!!