Ako ostanu Fossati Caktas i L Kalinic onda po meni bi bio dosta pravi desni bek i vec smo jaci puno neg prosle sezone u kojoj smo s Livajom bili alpari dinamu i osijeku
Znaci Eduok(ak je zdrav) i Sahiti su pojacanja sigurno, Elez isto i Vuskovic ce uz Eleza djelovat puno bolje npr kak Gvardiol djeluje iz Lauritsena il Theophila. I jos desni bek da dode pravi ne moram govorit koji napredak nakon delije.
Po meni...
Kale
Pojacanje Elez Vuska Colina
Fossati
Sahiti Caktas Livaja Biuk
Ljubicic
Simic alternativa na stoperu, Dolcek na jednom beku, Skaricic mozda na drugom beku, veza Vukovic, Cuic(mozda posudba) Atanasov, Teklic i Cubelic(njega vise u juniorima ak ne dobije minutaze), imamo Eduoka za napad, Kacu koji moze pokrit i krilo i 10tku
Rijesit se jaira diamantakosa jakolisa