HNK HAJDUK SPLIT '21./'22.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.161
07. kolovoza 2021. u 22:20

slabašan šut direktno u njega

u prvi kut

al opet smo nestali s terena

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
07. kolovoza 2021. u 22:20

bistriji je napisao/la:

..jebo vas Posavec jel rekoh ja da će mi pokvarit večer ..

Vidi cijeli citat


Evo da ti se izvinem  ....jbg sve ostaje po starom 

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2020.
Poruka: 3.293
07. kolovoza 2021. u 22:21

BrdaS je napisao/la:

produžena u maloj je napisao/la:

Ovo je jedino i iskljucivo golmanov gol.

Vidi cijeli citat


kako? biuk gubi bezveze? nitko ne čuva lovrića?

Vidi cijeli citat


Pa izgubi i Livaja loptu, izgubi ju i Pogba pa to ne mora znacit da golman moze primit ovakav gol. Daj nemojte me zezat.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.07.2021.
Poruka: 627
07. kolovoza 2021. u 22:22

Sahitija lijevo Dolcek desnooooo

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.08.2018.
Poruka: 4.584
07. kolovoza 2021. u 22:22

Hajduk77 je napisao/la:

Ovaj Posavec nekad brani cuda nekad prima krumpire. Ovo ce bit jos jebeno do kraja.

Vidi cijeli citat

..kako ja nisam vidio ta čuda..kad je to bilo..

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.705
07. kolovoza 2021. u 22:23

Šta je ovo, deri se guste jače

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Hysen Memolla
Hysen Memolla
Moderator
Pristupio: 04.05.2020.
Poruka: 9.637
07. kolovoza 2021. u 22:24

Panika, strah, kasne na svaki balun ako mi vamo pobjedimo to ce biti cudo

Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? PRAVDA ZA MILANKA
tovar12
tovar12
Mali dioničar
Pristupio: 18.07.2016.
Poruka: 7.263
07. kolovoza 2021. u 22:24

Igramo ka da vodimo 3 razlike pa ono laganica ...nikad pameti doć

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.08.2018.
Poruka: 4.584
07. kolovoza 2021. u 22:24

joke1505 je napisao/la:

bistriji je napisao/la:

..jebo vas Posavec jel rekoh ja da će mi pokvarit večer ..

Vidi cijeli citat


Evo da ti se izvinem  ....jbg sve ostaje po starom 

Vidi cijeli citat

..ma sve pet bio i ista najgori golman u ligi..da ja bi Perića stavio.:

Rizla
Rizla
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.12.2010.
Poruka: 14.211
07. kolovoza 2021. u 22:25

guste izdušija s vikon

M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
  • Najnovije
  • Najčitanije