Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.03.2018.
Poruka: 1.392
10. travnja 2022. u 22:41

Radije bi da 100 derbija odigramo 0-0 nego da igramo ka u početku kod Jensa a to je visoki presing 60-65 min i onda izdušiš pa preokret

Otprilike tako Rijeka stalno igra u derbijima, zato ih generalno i nema nigdi u drugon poluvrimenu

3. smo :(

Rim nije izgrađen za jedan dan! Treba se radovat i malim stvarima, bit ponizan. Iskorak je iskorak koliko god patetično zvučalo. Mi smo Hajduk hoćemo vrh, al ne može preko noći.

Pristupio: 14.10.2018.
Poruka: 2.907

Mikinosonja je napisao/la:

Gašpar 1911 je napisao/la:

Tolko ste nam bodova izbili da će jebeni dinamo opet bit prvak.

A vi nama, 9 bodova ste nam uzeli.

Ali da nije gnk logistike ja mislim da bi i vi i mi bili ispred gnk, da u 2022. može proći da se ademi ispriča za faul, a ovi priznaju gol i poklone im 2 boda.

Opet mislim sa svim pobjedama do kraja vi ste prvaci 90%, a mi 70%.

Ne možemo mi pobjedit sve do kraja.

Mislin da bi mi mogli prosut bodove u Koprivi di smo redovna musterija godinama (1 pobjeda, 1 x i 3 poraza u zadnjih 5 gostovanja) i za Rujevicu nisan bas optimistican, uvik se napale na nas, a i nije bas da nam Rijeka nesto lezi.

Ostalih me nije straj.

E ta Koprivnica, znači eventualna pobjeda protiv Gorice pa protiv gnk, to čak i vjerujem i onda nekoliko dana iza Slaven, negledljiva utakmica, umorni i skloni lako prosut prije ostvareno i tu nekako ne vidim pobjedu

3. smo :(

Ma rugan se malo, lipo je to al nije za slavit... iako ako nista bar ce se zavrsit sto godina klecanja.

Naš jedini kompas - tvoj grb na obzoru.
Pristupio: 06.01.2014.
Poruka: 11.335
10. travnja 2022. u 22:44

To je istina al istina je i to što sam ja reko da će dinamo za koji bod bit ispred nas.

Kaštelanin je napisao/la:

Da... Da nismo primili onaj drugi gol na Poljudu okrenuli bi... Kakvi god bili taj dan... Ali sa subom nije išlo

Sad mi palo napamet da valdas nije izgubija nijednu sa lovrom na golu

Pristupio: 23.06.2021.
Poruka: 4.339
10. travnja 2022. u 22:49

Jameson je napisao/la:

zašto bi Hajduk triba igrat za Osijek ili bilo koga?

jel to onda oni Hajduk za koji navijamo od rođenja ili neki drugi?

jel Osijek možda naša filijala? dijelimo neku korporaciju zajedno? jednake vrijednosti?

boli me kita za Osijek, Barcelonu i Real.. oću najbolji Hajduk i svaku utakmicu pobjedu pa dokle stignemo

Vi još imate sve u svojim rukama.prođite ruju i ruglo,pa onda dođi ovde.

Pristupio: 20.07.2021.
Poruka: 918

3 .smo :)

3. smo :(

naravno, ali raduje da smo mi na 60% svojih mogućnosti. igrački ... sad trener treba u finišu to posložit ...

10. travnja 2022. u 22:51

njoko prč je napisao/la:

Matematički nemaju, ni sve pobjede do kraja im ne garantiraju prvenstvo, ovise o još jednom dinamovom kiksu

Pristupio: 26.08.2021.
Poruka: 2.151
10. travnja 2022. u 22:53

zbrojovka je napisao/la:

Po komentaru ispada da smo ih bez Kalinica spasitelja izgubili tko zna koliko 😀

Da mi je samo znati cime je npr. GNK zasluzio biti prvak, kad mi vec nicim nismo.

[uredio bzvzl - 10. travnja 2022. u 22:54]