Jameson je napisao/la:

zašto bi Hajduk triba igrat za Osijek ili bilo koga?

jel to onda oni Hajduk za koji navijamo od rođenja ili neki drugi?

jel Osijek možda naša filijala? dijelimo neku korporaciju zajedno? jednake vrijednosti?

boli me kita za Osijek, Barcelonu i Real.. oću najbolji Hajduk i svaku utakmicu pobjedu pa dokle stignemo

Vidi cijeli citat

To je istina al istina je i to što sam ja reko da će dinamo za koji bod bit ispred nas.

Jebiga tako valjda mora bit a i sami smo si krivi previše smo prosuli

Vi još imate sve u svojim rukama.prođite ruju i ruglo,pa onda dođi ovde.

Matematički nemaju, ni sve pobjede do kraja im ne garantiraju prvenstvo, ovise o još jednom dinamovom kiksu

Ako ne možemo uzet jedan x agregatu u ove dvi utakmice sa nikad jačim hajdukom onda o čemu cilu sezonu drobimo

Frane iz Omiša
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 1.548
10. travnja 2022. u 22:55

tomič je bija najbolji trener u hnl do 75 minute. posli ne samo da je prosua mliko nego se poskliznija na to mliko pa i pištolj mu  je opalija i pogodija kravu u slipočnicu. eto to je rezime utakmice.

još jedna stvar. danas oba gola iza 80. minutr. izgubija protiv osijeka 85 minute autogol. izgzbija protiv nas pala 2 gola na rujevici opet iza 85. to su mu derbiji i oču reč to je  naša šansa. momčad mu igra za ligu prvaka prvo poluvrime i to triba na rujevici izdržat i uvalit in 2-3 gola drugo poluvrime. ali triba izdržat do 70. onda padnu na županijskog ligaša.

10. travnja 2022. u 23:01

ja bi ipak čestita rijeci. dali su šta su mogli.probali su dati ruke nije išlo. sve se več napisalo vidin na drugim temama o tome. ovi sudac im je sudija kad su izbacili dinamiju iz kupa tribalo je vratit dug. bilo mi je u primisli da če im malo popuštat ali ljudi su išli na pobjedu. svaka čast.

[uredio Frane iz Omiša - 10. travnja 2022. u 23:01]
Pristupio: 06.01.2014.
Poruka: 11.335
10. travnja 2022. u 23:04

Ovo je matematika a ja sam uvjeren da ćemo ih dobit zadnju ako ne smiju izgubit a mi nemamo šta izgubit

10. travnja 2022. u 23:10

triba ih dobit obe utakmice,ne radi osijeka nego radi nas,da nas se poštedi orgijanja zadnje kolo na ruglu.Eto,koliko su mi se kriteriji snizili.Jel tražim puno ?

[uredio njoko prč - 10. travnja 2022. u 23:11]
10. travnja 2022. u 23:13

a čuj. stavi se u poziciju igrača hajduka i dinamije. dinamija če grist ka da nema sutra ako im bude tribalo a našima ako ne bude ih boli briga za tu utakmicu baš naprotiv če se čuvat i bit u glavama za kup koji je odma iza te utakmice.

Bunker Resnik
Pristupio: 14.07.2021.
Poruka: 4.066
10. travnja 2022. u 23:14

Ja stojim pri svome, da sam u Rijeci vidija trenerove mehanizme kako nadhebat Dinamo, izolacije na krilu, okritanje strana i teski fajt u sredini, i zicer Drmica za eventualni kraj balade.

Pa taj Ademi se nije vidija 80 minuta. Dinamo dobija utakmicu na hrkljus i na ogromnu zelju da okrenu zadnjih 10-tak minuta.
I tu dolazimo do onog sta sam zadnji put vidija od nas kontra Rijeke u derbiju na Rujevici. Daju gol i trka Ademija s balunom na centar. Motiv za dobit rivala i trasirat put ka kanti po miljunti put i to nakon 18/20 prvenstava u zadnjih 20 godina !?

Nemos popit 10 pivi doc na trening i neozljedit se !!!

da ne govorim da mi miriše nenin kiks na rujevici odnosno neko nerišeno. on če tamo ispalit na živce ka i svaki put.