HNK HAJDUK SPLIT '21./'22.

Pristupio: 06.01.2014.
Poruka: 11.335
15. travnja 2022. u 22:28

Odlična utakmica, red za pivu 5 minuta, pisma na poluvremenu, najjače su ovakve kad je zajebancija

Koji je rezultat nakraju

Pristupio: 26.08.2021.
Poruka: 2.151
15. travnja 2022. u 22:30

Sta reci nakon ovoga, do 35. min odlicno, onda su stali, ali pobjeda je tu. Danas mi je Fossati bio jako los, puno gresaka. Vukovic bolji od njega. Igraci su bili jako frustrirani sudenjem, vjerujem da je to utjecalo na nervozu i losiji drugi dio.

Za poludit mi je zao Mlakara, ocekujem i Kalinica, Lovru, prije u napadu nego njega. Momak svoje odradi, puno je pomagao u obrani i svaka mu cast, njemu nikad nista ne mozes zamjeriti.

Kalik jako nekorektan, stalno je padao i iznudivao prekrsaje. Naravno da ne ocekujem da ne igra posteno za svoju ekipu, ali ocekujem da igra cisto protiv Hajduka.

Zamjene bolje ne komentirati. Lijevi bek mijenja desnog, kraj zivog desnog na klupi, nakon toga ulazi desni i kad je bilo logicno da Colina ide nazad, Melnjak naprijed, logicno se ne dogodi.

15. travnja 2022. u 22:32

Kolko smo opet loši bili da nam Gorica poštene akcije složila nije. Prilika za gol je bilo sasvim dovoljno, Mlakar s 4-5 metara pravo u Kotarskog, nakon toga Mikanovicu ociste s crte i Krovinovic promasi prazan gol u drugom. Gol zabijemo iz odbijanca. Jednostavno nas jos nece, a kad očepi onda ćemo bit prvaci!

Make Hajduk great again!
Bili Tić
Bili Tić
Pristupio: 15.03.2021.
Poruka: 749

Po meni koji sam poznat kao jedan od zescih kriticara na temi, realan rezultat 3-0 za hajduk

Sudac katastrofalan, cak nemislim da je zlih namjera nego je jednostavno jadan

suma sumarum ocekiva sam vise od ovog kurtona eleza, te njegove duge lopte ne prolaze zadnjih 20 kola. Dambra malo luta ali ne more se od govana napravit pita. U ovoj ekipi su osim livaje na ljeto svi zamjenjivi. Ne kazem da sve treba otrat' jer znsm hajdukovu plateznu moc, ali doslovno su svi zamjenjivi osim livaje.

Rezultat nije trend. O idealima ćemo kad napravimo rezultat.
Pristupio: 20.07.2021.
Poruka: 918
15. travnja 2022. u 22:34

kome je ovo bilo dobro, taj pojma nema o nogometu ...

prvih pola sata, odlična igra, nakon toga raspad i zajebavanje. ne ulazi se skoncentrirano, leđere, lako ćemo ... zadnjih 20 minuta otežemo, valjamo se, krademo vrijeme protiv gorice ... jednom rječju sramota ...

Poruka: 495

ne znam koja je svrha gurat krovinovica u zavrsnicu kad on od 5 cistih sansi jednu iskoristi

kad je prebacio prazan gol oko 50te mislio sam da ce nas kaznit, na kraju srecom sve dobro proslo