siva eminencija je napisao/la:
El_Presidente2707 je napisao/la:
Normalno da triba ic na posudbu,evo ne pratin recimo varazdina ne znan kako su oni pokriveni na tim napadackim pozicijama al tamo mi se cini lipa sredina za razvijanje. Docekat ce ga vjv jos neki odavde momak,lip miran grad sta bi mu falilo.
Jos jedna sezona di je realno cetvrta opcija u napadu je pogubna za tako mladog momka. Pogotovo kad udje onda zna kao da mora napravit nesto posebno ,zabit gol pokazat se da bi nekako se izboria za bolji status i to je prevelik pritisak. U prijateljskoj sa sahtarom se vidilo da nije tupan ,triba mu dat negdi kontinuitet i mislim da ce proigrat.
Vidi cijeli citat
Ako Varaždin ide u prvu ligu i naši ostanu, imati ćemo problem s brojem igrača na posudbi.
Šibenik nema nešto širok kadar klasičnih napadača, još ako prodaju Delića nakon ove dobre sezone mogao bi Ljubo tu imati svoje mjesto.
Varazdin ulazi 99 posto. Koliko je dopusten broj igraca na posudbi za iducu godinu.