Torca Kvarner je napisao/la:
1. U četvrtak finale Kupa i to je sad najvažnije. Utakmica koja znači trofej, pobjedu nad u zadnje vrijeme mrskim rivalom, ulazak u 3. pretkolo ECL, više vremena za pripreme, ali i znači gubitak pola milijuna eura zarada od utakmice 2. pretkola (ulaznice + Tv prava + Matchday) ako osvojimo. Ipak, trofej je trofej!
2. Klub je pametnije odigrao u cijeloj ovoj situaciji nego inače. Nekad bi ratovali s cijelim svijetom i pisali proglase, a sad smo pustili službeni Dinamo da se svađa s navijačima, novinarima, odvjetnicima.. i pritom se njihovi mediokriteti u Upravi dobrano blamiraju.
3. aaaaaj, aj ne seruckaj.
da, ali ispadanje u 2 rundi nosi 350k eura, a u trecoj 550k eura. znaci imas zagarantiranih 200k eura više.