Pristupio: 05.06.2024.
Poruka: 280
danas u 12:26

Nostradamaud je napisao/la:

Utakmicu po utakmicu, moramo se ekipirat, od iduceg čet pocinje maraton di neces moc posteno ni trenirat koliko ce puno bit utakmica

Dojam me na zanima do sredine 9.mj.dok se ne ekipiramo i vidimo s kojom ekipom igramo ovu polusezonu

Nevezano za ovu zadnju utakmicu di dan nakon kad saberes misli, uopce nije bilo lose

Vidi cijeli citat

do 9. mjeseca za nas može već završit sezona.

jašta, sad će počet utakmice, nećeš moći ni trenirat, pa ja ne kužim, noge teške od priprema što li? teško je na početku sezone, teško na kraju, jel ikad lagano?

Kad muzika muliva dajmo njin kuraja samo šiškaj roža plešimo do kraja
Šiškaj Roža
Šiškaj Roža
Poruka: 280
danas u 12:29

ljudima je vjerojatno godišnji budžet manji od Krovinovićeve plaće, ali danas svi igraju nogomet

[uredio mandrak - 28. srpnja 2024. u 12:31]
Koji su benefiti od toga da Hajduk uzme naslov prvaka?
Šiškaj Roža
Šiškaj Roža
Poruka: 280
danas u 12:31

mandrak je napisao/la:

e vidiš druže,  kako se može izrazit skepsa a da pritom ne.lažeš i nisi zločesti

s tim da smo golove zabili iz kornera i penala.

Šiškaj Roža je napisao/la:

znači protiv ekipe iz države koja ima malo više stanovnika nego što stane na Poljud, protiv ekipe iz države koja ima stanovnika kao trećina Splita ili pola Dubrave, ekipa koja nije mogla popuniti zapisnik, tri igrača su im falila da napune zapisnik, od 20 igrača 5 nisu farani.

iskreno nisam toni bilić niti njegov fan niti prvo pitanje na presici treba biti u smjeru u kojem je išao bilić, ali meni ona igra ne ulijeva povjerenje za nadolazeće prvenstvene utakmice.

možda to s durdovom/bambom, raketom i perišićem, pa možda čak i melnjakom bude bolje izgledalo, ne znam, vidit ćemo, samo znam da ako igramo s krilima želim vidjeti 2 krila, ne veznjake nego krila, kad prime loptu da se okreću prema golu, a ne da vraćaju beku ili veznom loptu, krilo kad dobije loptu uz liniju ima apsolutno odrješene ruke da radi što god hoće, idi 1 na 1, ubaci, zabodi u sredinu, šta god, Kalik i Sahiti to ne mogu

...ili klub koji ima duplo više članova nego njihova država stanovnika

Nostradamaud
Pristupio: 17.07.2018.
Poruka: 1.995
danas u 12:35

Nisam mislio na to da je tesko ili da se ne moze trenirat

Mislio sam na to da trebamo imat roster za polusezonu, a nemamo ga jos i tribat ce vrimena da sve sidne na svoje misto

Zato i kazem da meni osobno dojam dotad nije toliko bitan nego samo krajnji rezultat

Ova momcad ima kvalitete da i dojam bude dobar, a i da rezultatski budemo ok, kao što je po meni zadovoljavajuće bilo i u 1.utakmici

Nadam se da ce Hajduk biti jaci pocetkom 9.mj.kad zavrsi prijelazni rok i da cemo do kraja 2024.gledati bolji Hajduk

Ne moze ti sezona nikako zavrsiti do pocetka 9.mj. osim ako od 5 uvodnih kola prvenstva ne uzmes 1 bod, a konkurent dobije svih 5 i osvoji 15 bodova, jer imaju 4 derbija dokraja u kojima je u igri 12 bodova, jednako bi bilo i da je obratan skor

Europu cemo vidit, nitko ne moze nista pognozirat jer se igra kup sistemom i ne znamo protivnike

Dubi_bj
Dubi_bj
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 3.231
danas u 12:38

Rezultat bez igre ili igra bez rezultat.. sve smo.prošli u ovih 4g.

Od bušenja trenera do potpune nediscipline igraca i uprave koja je stala na krivu stranu.

Dolaskom Nikole Kaliniča to se sve potvrdilo.

Gattusa je bogom dan za ovo naš atmosferu i podneblje.

Ta njegova stras i energija diže sve.

Isto tako svi smo svjesni da ovaj kadar nije dosta za borbu za toliko željeni naslov i ulazak u skupinu KL koju svi želimo.

Kasnimo sa ekipiranjem ali i to ocekujem poslije HB i do dvoboja sa Slovacima.

Do kraja kolovoza imamo paklen raspored i treba nam kvalitete i kvanititete bez ozljeda.

Ja sam osobno ocekivao bolju igru ali ok vazno je proci ove farane i uci jako u dvoboj sa slovacima koji u ozbiljan protivnik.

Ajmo u niz pobjeda koji ce nam dati mir i atmosferu za bolji rad i napredak na svim poljima u klubu.

Moramo težit boljem svaki dan..

Šiškaj Roža
Šiškaj Roža
Poruka: 280

moram se složit da je ipak bitniji rezultat od dojma pogotovo u kvalifikacijama za europu, ali koliko smo utakmica prošle sezone igrali na 1:0, optimizirali maksimalni broj bodova što bi rekao Mićo pa poslije remizirali ili gubili.

iskreno, na 2:0 protiv farana ideš na još bar jedan, a ne da je razmišljanje ajmo ne primit

jugoplastika
Pristupio: 14.04.2009.
Poruka: 7.472
danas u 12:45

mene u cetvrtak vodila neka znatizelja da pogledam utakmicu, prvenstveno da vidin je li bilo kakvih pomaka nakon debakla prosle polusezone. i mislim da ih je bilo. pozitivnih, jel.

ugodno su me iznenadile uigrane kombinacije iz prekida i presing. realno, razlika u prvom poluvremenu izmedju dvi momcadi bila je nebo-zemlja.

u drugon poluvremenu san se nakon otprilike 25 minuti poceja nervirat jer su ovi sve lakse i lakse dolazili do naseg gola i taj period mislim da ne zasluzuje prolaznu ocjenu. dapace, proslo mi je kroz glavu da bi mogli mi plakat za onin udarcen sarlije sta mu je ocistilo sa crte.

ali isto tako mislin da su se recimo minute rasporedile obrnuto - da je prvih 25 minuti bilo lose, a ostatak gazenje - da bi histerija bila puno manja. ali mozda i nije lose da nema ni traga euforiji. da vidimo kako ce to ic za promjenu.

u cetvrtak cu isto pogledat sa znatizeljon jer ocekujen napradak u odnosu na prvu utakmicu. i ocekujen da se prvo poluvrijeme odigra kako se odigralo u Splitu. to mislin da je dosta za prolaz i s time bi Hajduk mislim dobija prolaznu ocjenu. naravno, pusen i na ladno

e, i mislin da je Gattuso napravija odlicne zamjene, logicne i pravovremene. palac gori za to

[uredio jugoplastika - 28. srpnja 2024. u 12:46]