1. dio Hrga i Melnjak unutra. Bit će Melnjak na krilu bio. Ne bi se začudio i toj opciji ubuduće

jugoplastika
Pristupio: 14.04.2009.
Poruka: 7.523
24. lipnja 2024. u 20:53

Na početku drugog dijela Bruno Durdov doveo je Hajduk u vodstvo nakon asistencije Madžida Šošića koji ga je lijepo pogodio na drugoj stativi, a mladi krilni napadač je pravovremeno utrčao i pospremio loptu u mrežu.

I još Skoko asistencija Livaji za treći gol.

Hajduk pobijedio Velež u trening utakmici na Poljudu

Nogometaši Hajduka pobijedili su s 3:0 ekipu mostarskog Veleža u trening utakmici koja je u ponedjeljak odigrana na pomoćnom terenu Poljuda. Utakmica je bila zatvorena za javnost, a obje ekipe nastupile su u trening opremi.

Trener Gennaro Gattuso koristio je u ovom susretu ukupno 22 igrača, odnosno dvije različite ekipe u svakom poluvremenu. Prvih 45 minuta završilo je bez pogodaka uz tri dobre prilike Bijelih te jednu šansu koju su kreirali gosti.

Na početku drugog dijela Bruno Durdov doveo je Hajduk u vodstvo nakon asistencije Madžida Šošića koji ga je lijepo pogodio na drugoj stativi, a mladi krilni napadač je pravovremeno utrčao i pospremio loptu u mrežu.

Sudac Karlo Marić na bijelu točku pokazao je u 74. minuti nakon što je branič Veleža igrao rukom u svom šesnaestercu nakon ubačaja Fahda Moufija. Marko Livaja preciznim udarcem s bijele točke povećao je rezultat na 2:0.

Konačan rezultat postavljen je već u sljedećem napadu, Noa Skoko oštro je ubacio pred vrata, a Livaja je laganim dodirom iz blizine skrenuo loptu u mrežu.

Sastav Hajduka (prvo poluvrijeme): Kalinić, Hrgović, Uremović, Šarlija, Melnjak, Jurak, Capan, Kalik, Brajković, Sahiti, Antunović.

Sastav Hajduka (drugo poluvrijeme): Lučić, Moufi, Elez, Prpić, Diallo, Krovinović, Skoko, Ćubelić, Durdov, Šošić, Livaja.