Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 981
25. srpnja 2024. u 23:11

PetarKružić je napisao/la:

1 udarac iz capanove greske, mi u jeku priprema i vjerojatno teski. Capan je lani na klupi sirokog bija, kalik nekima nije ni za zupanijsku ligu ko ni diallo, sahiti je bivsi i prije i posle utakmice. Dakle 5 od 11 po vecini nebi smili bit u prvih 11

Uz to, ima 2 miseca bili smo odron od ekipe. I nakon 6 tjedana uglavnom fizickih priprema neko je ocekiva rapsodiju??

Strasno kolko se sere nije bitno jel ima razloga il nema

Vidi cijeli citat

Ali jesu. I to ne zato što odmaramo 5 igrača.

novinari crvi
Novi12
Novi12
Pristupio: 24.10.2018.
Poruka: 121

Očekivao sam euforiju, a dočekao sasvim suprotno. Hajduk rutinski, šteta što nisu odlučili u svlačionici na poluvremenu da stisnu za 3-0 i tako završe utakmicu ali ajde. Stvarno nema smisla kritizirat, ne budite takvi.

lapadjanin
lapadjanin
Pristupio: 13.01.2024.
Poruka: 121

Skupljao sam slinu cijelo drugo poluvrijeme, koga se pljuva? 😄

Prva utakmica, barem pola igraca nije dobilo prolaznu ocjenu, ali veceras necu nikoga pokopati.

Isto tako treba reci da smo po prilikama ipak zasluzili nesto vise. Sarlija blokira Livaji cisti gol, njihovo izbacivanje sa crte nakon udarca Sarlije, bilo je toga jos...

Mali Bamba se cini zanimljiv, danas ga je bilo posvuda. Uremovic jako dobar, Moufi takodjer.

Prvih pola sata smo izgledali bas dobro. Drugo poluvrijeme ne znam jesmo li uzeli iti jednu "niciju" loptu sto mi je neobjasnjivo. Gatusso ima dosta posla, ali kao sto sam vec rekao, prvih pola sata mi se jako svidilo i tu treba traziti naznake kako cemo izgledati ove sezone.

Ruper Gubiga je napisao/la:

Čim je malo pala temperatura pokazalo se da su momčadi ravnopravne. Bia bi zadovoljan minimalnim porazom u uzvratu ali bojim se da ni to nećemo uvatit

Sory što vam se ubacujem na temu, ali brate po Kristu, ovi Farani svi redom imaju najgoru obradu lopte koju sam u životu vidio, Rudes svi redom brazilska repka za ove, da ne govorim da im je problem izvest dodavanje duže od 7 metara. Niste odigrali dobro, ali ako su to 2 ravnopravne ekipe onda gasi HNL i na.mjestu svih stadiona gradi parking jbt.

25. srpnja 2024. u 23:14

Sve šanse i golovi su došli nakon prekida. Igrom u polju nismo skoro ništa uradili. Kalik nema šta radit na krilu, nema on vještinu za tu poziciju. Uz Rakitića mora se u vezu dovest još jedan razarač jer nam je trenutno vezni red daleko najlošiji dio ekipe. Zadovoljan sam jedino presingom na polovici protivnika i trkom svih 90 minuta.

soecc
soecc
Pristupio: 23.09.2009.
Poruka: 2.980

Ljudi, idealan rezultat. Sigurna pobjeda bez primljenog gola, ali opet te tjera da budeš ozbiljan do kraja.

Najbolje da smo dobili 5:0, pa da opet krene euforija, je li? Bolje ovako...

25. srpnja 2024. u 23:15

Dakle, argument euforičarima je da ne triba utakmicu gledat ozbiljno jer su igrali Capan i Kalik na koje se ne racuna.

Pa taj Kalik sam ima ka svi ovi skupa, ali eto, nama je igrac manje.

25. srpnja 2024. u 23:18

Mene najvise brine pozicija golmana...lucic mi neulijeva povjerenje...kalinić je za penziju