Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 7.416
jučer u 23:57

cak nemam nista protiv ovakve igre, ali me jebe kolko para na to trosimo.

s 90 minuta juraka i durdova umisto emira i kalika, i 30 minuta antunovica umisto trajka, bija bi danas zadovoljan s upravo ovakvih 0:0.

[uredio Ne mogu drugo - 09. kolovoza 2024. u 00:07]
"moze nam pomoci 30 minuta za miljun eura godisnje"

Ruper Gubiga je napisao/la:

Perija je bija bolji na proliće, bojim se da tu nema povratka. Glupa priča od starta, kamo sreće da nije ni potpisa

Vidi cijeli citat

Ne bih se slozio s tobom, meni je vidljiv pomak na bolje. Jos ima tu  blokadu, mozda i osjeca bol kada previse optereti koljeno pa povuce kocnici, ne znamo. Ali danas kada je centrirao onu na peterac, fino je izbacio igraca trzajem tijela, to se prije nije usudii raditi. Uz primjerenu minutazu, pravu sliku cemo vidit za 2-3 mjeseca

Sav hate po jadnom Periji.Nemojte tako nije to zaslužio samo zato što mislite da će otići.

Drvoje 91
Drvoje 91
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.03.2024.
Poruka: 27

Pa cekajte ljudi vecina nasih igraca i to standardnih prvotimaca je zajedno 3 sezone ili cak vise a oni igraju ko da su se jucer sastali. More krivih pasova,bez krizanja bez utrcavanja,ubacivanje nemozemo pogodit igraca da nan zivot ovisi i ono najgore sut kad ide to izgleda ko da ga limac puca.4 gola zasad 2 penala gol iz kornera i solo akcija i to je to ja se nesican niti jedne sanse za gol vise

Ne mogu drugo je napisao/la:

s 90 minuta juraka i durdova umisto emira i juraka, i 30 minuta antunovica umisto trajka, bija bi danas zadovoljan s upravo ovakvih 0:0.

Jebiga, novi SD ima autonomiju sastavit ekipu i valjda to radi najbolje što misli da zna. Recimo i ja bi radije da nemamo Trajkovskog na plaći iako može bit koristan u određenim trenucima, ali ugovor je tu. Lovre Kalinić isto...samo da raspolaže njihovom plaćom, NK9 bi moga dovest 3 igrača koji bi nam bili upgrade na ovo sada.  Trajko je teretan i njega bi treba zaminit Antunović. Druga je stvar što GG misli da danas nije bilo vrime za isprobavanje takve kombinacije.

danas u 00:19

Realno ja ne znam sto su neki ocekivali, nekakvu lepršavost? I ovako loša utakmica u gostima je nekakav napredak, a da ne govorim rezultat koji nam je itekako prihvatljiv. Ja sam siguran da će Hajduk proci slovake i vjerujem da cemo iz utakmice u utakmicu biti bolji i bolji. Dali ce to biti dovoljno za srusiti Dinamo, iskreno teško, ali nadamo se kao svake godine. Sto drugo možemo?

Rakitić sigurno nije na 100% i ovakav je odlican, a za ocekivat je da bude još bolji.  Valjda će Rino vidjeti da Kalik nije to sto mu treba. Perišicu tribaju minute i jedna prava utakmica sa nekakvim ucinkom, uhvatit će on formu. Nemoj te se klasicno posrat po igracu nakon 3 poluvremena.

Sigur nam se vraca, a to je stvarno veliko pojacanje. Nadamo se jos kojem igracu i možda ispadne dobro. 🤷🏻‍♂️

[uredio Leader - 09. kolovoza 2024. u 00:20]
danas u 00:20

u3pm je napisao/la:

sve si u pravu.

kako god bilo, danas je gledat kalika, emira i trajka bila teska pokora. pomisao da zajedno uzimaju priko 1mil daje mi dodatan osjecaj klecanja na kuruzu. pogled na lovru na klupi tira me u karmelicanke na godinu dana dok mu ne istekne ugovor.

mini me
mini me
Pristupio: 14.09.2019.
Poruka: 2.011
danas u 00:30

Dobri smo 0-0 zvuci puno bolje od 0-3 naseg vrlog strucnjaka Mislava koji ima da brzo nauci Sheriff kako da utrpa bar 4 ,5 komada Olimpiji na domacem terenu .

Nece mu biti tesko ,kad se sjetimo leprsave igre Hajduka pod njegovim vodstvom .

Kakvi nas sve amateri vode ,vodili su i voditi ce.....