Sta je bilo s onim palite baklje koliko ocete al nemojte ih bacat u teren?

Sad kad se ne bacaju vam i na tribini baklje smetaju, a da bi se okladit da je svaki od vas bar jednom izvadija mobitel iz dzepa, otvorija kameru i slika/snimija.

Postali smo kamilica od drustva.

Vidi cijeli citat

Nije problem baklja, nego je problem da se često pali i radi prekid zbog baklji, a moramo stiskati i ganjati rezultat.

Nemam ništa protiv da se slavi gol, ali kod nas je oko 70 e minute prekid jer ekipa ima svoju utakmicu.

frane matosic
Mali dioničar
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 5.713
jučer u 18:36

Mi smo igrali bez zadnjeg veznog sad nekoliko zadnjih utakmica zato nema balansa u ekipi...nadam se da je Sigur konacno spreman da malo rastereti rakitica prema naprid

1.HAJDUK 2.HRVATSKA 3.ARSENAL 4.CELTICS
StrilaNebeska
Pristupio: 08.03.2021.
Poruka: 1.149
jučer u 18:37

ronaldinjo je napisao/la:

Tu se slazemo, tajming im je godinama ocajan i ko za Boga se uzga sve svaki put kad stisnemo protivnika.

Naš jedini kompas - tvoj grb na obzoru.
Gnok ili Still
Pristupio: 15.02.2021.
Poruka: 1.382
jučer u 18:51

Lazanjur je napisao/la:

Ljudi su najviše razočarani činjenicom ( i ja) da perišić nije tija produžit još godinu dana i ja to razumin.

Razgovor između njega i lukše znaju samo oni dva i iz ničega se ne može zaključit da je perišić pogazija rič.

Također, ako se sićate Kalinog predstavljanja, na pitanje o perišicu je reka: koliko znan on ima ugovor do kraja osmoga.

Znači sve se znalo!!!

E sad moje je pitanje da li je možda perišićev razgovor za gatussom u stvari bija fer potez?

Šta ako mu je kaza: treneru, red je da znate ili virujem da znate da sam ja ovde samo do kraja osmoga, ali ako me trebate tu sam i na raspolaganju sam za 5 ili 90 minuta, kako god vi rečete.. .

Jel ovo opcija? Po meni itekako je, ali izvukla se priča o obavijesti od prije 20 dana, (a to nije bilo pitanje novinara), i to naravno nakon katastrofalno odigrane i vođene utakmice.

Znači dva obećanja pred punom rivom su značila dolazak sa puknutim ligamentima, besplatna rehabilitacija, kondicijski treneri 24/7 i minutaža po želji.

Ako su njegova dva obećanja pred punom rivom značila 10ak utakmica, onda smo mi to krivo shvatili. Ispričavamo mu se ovim putem jer je zapravo ispao ljudina, čovjek od riječi.

Ajde ne zajebajite momka više.

Momčino, benvenuto na talijanskom znači dobrodošao.

Ovo je u stilu onoga, ulazi neugodni Minutes. Zaboravia sam koji je naš biser bia komentator

iskusni minutes s brojem 22 na leđima.. milojko, niste se setili cveće da donesete..dragi naši fudbaleri iz splita

[uredio ante_spava - 14. kolovoza 2024. u 19:21]
Skužajte! Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum! prinesi tekst, ne daji bagri klikove
Bunker na Subicevcu
Pristupio: 30.03.2023.
Poruka: 484
jučer u 19:28

Evo pise slobodna da ako prođemo mi, Noah (3-1 dobio u prvoj) i pyunik (1-0 dobio u prvoj u gostima), znaci cak relativno realan scenarij, europu igramo u utorak i nema utakmice s varazdinom za vikend.

A odigrala bi se, gle cuda, u prvom slobodnom terminu 13.9. (Bas kako su se i sve ostale zaostale utakmice uvijek otkako je lige odigravale u prvom slobodnom terminu)😁

U hrvatskom jezikoslovlju nema atributa koji može označit veličinu Hajduka. Hajduk je, ne samo vječan, neuništiv!

jedan broj nickova uporno piše tako

misle valjda da ako svaki dan dovoljno puta to napišu, da ćemo mi ostali prihvatit ka činjenicu

imamo 4 boda iz 2 kola, a dinamo ima 6 bodova,

za dlaku, ali doslovno za dlaku, jer se radilo o sekundama, je moglo bit obratno

u europi, smo prošli jednu rundu i imamo aktivan rezultat, prid uzvrat druge runde