romeo đerek je napisao/la:
Nego, forum struko, točnije rozocvikaši iste, jel i dalje smatrate da je NK9 tu di je jer je zaslužia tu bit i da ne parazitira od novaca kluba? Ili se sad okrićete kako vitar puiše...
Vidi cijeli citat
Romeo meni je to bila ako se sićaš šta sam govoria jedna od najsramotnijih odluka u povijesti kluba(NK SD)... Čak mi je i palo napamet da je njegov povratak ka igrača(ne prvi put nego kad ga je Karoglan vratio) i onda za SD bilo pitanje neke interesne skupine
Sad bi se tu dalo stvarat teorije zavjere još dalje oko Leke itd al neću više. Odlučia sam podržat ovo lito ali svi strahovi su i više nego opravdani bili...
UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!