mandrak je napisao/la:
velika hrvatina kojoj se ustvari gadi hrvatska
i rađe će igrat u zadnjoj pripizdini u italiji nego u hajduku
jer je to ispod njegovog nivoa
Vidi cijeli citat
Lako za Perišića ako smo iz toga nešto naučili, tipa da se ne treba ponižavat akcijama "ostani", "vrime je", "sine vrati se" i "tu je tvoj dom". Dabogda Poljud do temelja izgorio čim prvi novinar spomene Vlašića ili Pašalića.
Druga stvar koja bi se dala prodiskutirat su imena koja ne treba googlat.
Za Lovrenčića nikad nisam čuo pa je klubu dao više od osvajača lige prvaka i osvajača belgijske lige.
Ali dobro, valjda ovo nećemo zaboravit do 2034. kad će se opet ukazat prilika za osvojit ligu.
Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.