2josip2 je napisao/la:

Nitkoinista je napisao/la:

ante_spava je napisao/la:

Hajduk77 je napisao/la:

Slobodna Dalmacija - Hajduk 'ukrao' Dinamu ispred nosa talentiranog napadača, 'stroj za golove' iz Međimurja nastavit će razvoj u Dalmaciji

Ko kaze da nemozemo nikom sredit posudbu? I ako mi ova bas nema smisla😅

Vidi cijeli citat

sad triba samo sačekat 2 godine, i imamo napadača

Takih ko on smo imali na lopate. I sve i jednog upropastili. Ne sumnjam kako će ovo završiti.

Koji su to ?

Ajmo protupitanje, koje su to vrhunske špice koje smo stvorili?

To je jednostavan odgovor 😂

Alen Bokšić, zadnji u nizu 🤣🤣🤣

Nikola Kalinić. Tamo di je on sve igra mnogi neće otić na ekskurziju. Sve klubčina do klubčine, od prvog do zadnjeg

jučer u 21:20

Sosica cemo prodat za 200-300k max, ako ga ne poklonimo, te price o 2m je ko i 1.5m za Capana.

Da nan neko ponudi 300k Pavelin bi ga na leđima odvea.

Slazem se.
U sezoni prije dolaska u Hajduk vas Mesija Mlakar i Sosic prosle sezone su imali skoro identicnu statistiku u slovenskoj ligi.

Mlakara triba vratit jer je on rjesenje za sve nase probleme, a Šošića potirat jer, iako nije dobio nikakvu konkretnu priliku, vjerojatno je smece pa za svaki slucaj nek se gubi iz kluba.

Sramotno!

Taman 50%. Za Šošića si u pravu, za Mlakara manje.

kancelskis
kancelskis
Pristupio: 05.04.2022.
Poruka: 2.600
jučer u 21:43

Sosic nije neka klasa al kao rotacijski igrac je bolji od benrahoua i jeftiniji negdje 15x

sosic je proso kompletne pripreme i nakupio nekih golova i asistencija nije dobio nijedne minute, benrahou je puco slobodnjake i penale u stobrecu 3 mjeseca i dobio je 5 minuta protiv osijeka

Ali ali sosic je spor, a to sto zna igrat, ima dribling, dobar sut, zna podvalit nije bitno ipak smo mi atleticki klub a ne nogometni

kancelskis je napisao/la:

Neka nama Kalika, tog velikog golgetera. Kako će pored njega Šošić dobiti priliku?

Galileo Maravić
Pristupio: 27.05.2021.
Poruka: 3.423
jučer u 22:44

Srića pa smo mi poznati po tome da ciljano dovodimo isključivo eksplozivne i motoricne igrace, od Eleza, Ferra, Ođiđe i Trajkovskog neznaš ko je brži.

jučer u 23:00

Alen Bokšić...koji su to velikani propali? Nama je kozniku sa nešto sitno golova 12ili 14  bio medju najboljim strijelcima(napadači ) unazad 40 godina do dolaska ćaće ...veze ti nemaš ...špica nema nit smo ih ikad stvarali nit ćemo ih stvarati...imali smo ljubu koji je jedini pokazivao nešto od jebenog Alena Bokšića pa su ga Lukša i pozer štapom tirali kao i stanka ...od svakog mulca radite igracinu (a ovome jebenih 22 godine ) ...jedino mi tekle žao ali i njega se tiralo štapom

[uredio Nitkoinista - 08. rujna 2024. u 23:05]
WE ARE BACK BITCHES
jučer u 23:03

JK1950 je napisao/la:

Bio je odlican napadač i zabio je hrpu golova. Ali za 15 godina teško da će ga ljudi pamtit takvog.

transfermarkt --> free agent je prvi kriterij

e kad je taj kriterij zadovoljen onda gledamo ko je nekad prije 6-7 sezona odigro neku dobru sezonu u nekom dobrom klubu pa onda nestao s mape i cekamo da kod nas eksplodira

Ponekad to ne mora biti ni dobra sezone, bitno da je dobra liga pa dovedemo dialloa uvjerljivo najlosije ocjenjenog beka francuske lige to je ta zvir koja ce nam pomoc da srusimo dinamo

ma vidit cemo sve, ja prvi ne bi a rekao da se rijese sosica a da daju priliku skoki ili antunovicu sa livajom, al kad znam da ce nam igrat trajkovski i benrahou i da ce nas njihova placa kostat vise nego odsteta za sosica muka mi je