Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2021.
Poruka: 2.522
danas u 16:50

Svakako bravo Stipane. Napokon pravi gol krilnog igraca, zaljuljat obrambenog jedan na jedan i lagano plasirat suprotni kut i laku noc,skolski izvedeno.

Lazanjur
Lazanjur
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.10.2020.
Poruka: 467

Drugi poništeni radi ofsajda nestorovskog na centru u začetku akcije je bezveze. Razumin ja da su to pravila, al to je kurac , a ne ofsajd.

mandrak
mandrak
Mali dioničar
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 7.947
danas u 16:51

a zašto su naši došli na utakmicu, tek u dvadeset i nekoj minuti?

Koji su benefiti od toga da Hajduk uzme naslov prvaka?
Amstaff
Amstaff
Pristupio: 29.07.2021.
Poruka: 1.937
danas u 16:53

Tija sam napisati da su Dajaku,Biuk i Diallo užasni uz uvik uzasnog Kalika a onda Biuk gol a Diallo asist 😂

"Vuče ga, vuče ga. Fran, Fran, pa je*ote, odi u ku*ac!
crovitlaci
crovitlaci
Pristupio: 12.06.2012.
Poruka: 3.375

Gol čist da ne može biti čišći, Diallo prvi stiže do lopte. Više sreće nego pameti. Dajaku ne djeluje kao prvoligaški igrač.

Andiamo, Gennaro!
anetisi
anetisi
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 4.514
danas u 16:54

Rezultat odlican, igra nikakva. Dajaku izgubljen skroz, niti u napadu doprinosi necemu, niti pomaze u obrambenoj fazi. On bi prvi letio van. Nakon njega Kalik i onda Diallo, koliko god je zakuhao drugi gol, previse losih odluka kroz utakmicu.

Nemojte me molim te to pitat jer ću odma’ BLA!!!
Ajduk1911
Ajduk1911
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.060

Prvih 20 min jako loše, ostatak prihvatljiv. Pojedinci su poprilično dekoncentrirani i to je razlog one početne tragedije. Diallo malo nesiguran u obrani, ali dosta dobra utakmica, volio bi vidit Durdova ili Bambu umjesto Dajakua i Pukštasa umjesto Kalika/Krovinovića, tamo oko 55-60 minute

Ovo ne bi trebao biti faul ali... ovo je hnl

Nitko nezna vise ni sto je ruka, sto je faul, opasna igra, zaledje....

Nadajmo se

Gotovo ista stvar se dogodila Livakoviću i cijela sudačka struka u Hrvata je složna da nije kažnjivo jer je igrač prije odnija balun...prema tome...

maestro82 je napisao/la:

Belupo je radio neviđeni presing do 30.minute kao da su Newcastle onda su crkli..