HNK HAJDUK SPLIT 24/25
MateBilic je napisao/la:
IP1110 je napisao/la:
MateBilic je napisao/la:
ante_spava je napisao/la:
Imali su duplo veći buđet od nas kad su ligu mrknuli
Vidi cijeli citat
Nisam siguran da je baš tako, ali poanta je ista. Da je taj netko ostvario nekakav iznadprosječan rezultat sigurno mu se ne bi skakalo na svaku odluku. Iako je ovo što je napravio ovaj prijelazni rok iz njihove perspektive stvarno ajme.
Kod nas nema strpljenja i sve se dočekuje na nož jer nemaš ništa čega bi se uhvatio. Nitko ne zna di goni, ni uprava, ni trener, ni gljive od igrača, a ni vlasnik se ne drži baš najbolje.
Vidi cijeli citat
Nama je iznadprosjecan rezultat bilo osvajanje kupa i drugo misto pa su opet pale glave kad nismo zavrsili prvi, tolko o tome
Vidi cijeli citat
S onolikim uloženim parama je sve osim one Dambrauskasove sezone debeli fijasko. Dva kupa gdje si u finalu imao Rijeku na Poljudu, a u drugom Šibenik bez da si jednom igrao protiv Dinama bi se trebali smatrat teškim običnim danom u uredu.
Ja sam već rekao, ne znam za koji klub vi ovdje navijate kad vam je to iznadprosječno kao da smo Istra. Kup se osvajao i kad se u markerima igralo.
Btw, osvojila je i Rijeka u tom razdoblju četiri kupa, ali to namjerno nisam spominjao s obzirom da to kao rezultat ne može stat u istu rečenicu s naslovom prvaka i skupinama Europe.
Vidi cijeli citat
Navijamo za klub kojem je u zadnjih 20 godina bilo iskorak dohvatiti drugo mjesto i koji je jednom igrao skupine europe i bio tamo okej
Jednim okom na Brač, a drugim u Biokovo
Škiljo iz ZagvOzda je napisao/la:
Đejms Đojs je napisao/la:
Rijeka od ruba ispadanja do vrhunske infrastrukture i popunjenih budžeta do lita - sa minimalnim prihodima od navijača i marketinga.
Osijek ima spletom geopolitike najmoderniji stadion i pripadajuće sadržaje.
Neko ulaže u Goricu, Vukovar ...
Mi ćemo, eto, zasukat rukave i izdat se u Hajdučku zajednicu i Grad , jer, Bože moj, nikog ne zanima klub od 120 Ilijada članova, punim stadionom i sa jednom poštenom ledinom i potpuno odvratnim fudbalom za prodaju ima: Hrgovića, Prpića, Durdova, Sigura, Pukštaša ...
To što je Gatuzo incident i da nismo u stanju nikog prodat je drugi par rukava.
Vidi cijeli citat
Ponovit cu opet da to sto Rijeka radi je za pohvalu... iz perspektive riječke uprave, tj. Miška. Čak se ne može reći da je iz perspektive rijeckih navijaca jer ima sve vise negodovanja, sto zbog dizanja cijena karata/preplata, što zbog na prvu pretjerane prodaje igraca u situaciji kad bi trebao biti ambiciozniji
Jel bi u Hajduku dobro prolazilo da se prodaje kapetana i dva najbolja igraca kad si prvi i dovodi igrac iz hrvatske cetvrte lige?
Pohvalite Rijeku slobodno, ali nemojte molim vas spominjati to kao nesto sto bi Hajduku trebalo ili dobro funkcioniralo. Jer niti Hajduku takvo poslovanje treba niti bi bilo široko prihvaceno
Edit: svi govore Trajko Trajko, Bamba, Bamba
Nitko ne govori kako su u Rijeku došli Andrić i Perica i u iducem prijelaznom roku odlaze. Pa čak ni Jeličić britkog jezika. To su blagodati bivanjem manje histeričnim i medijski eksponiranijim klubom
Vidi cijeli citat
Misko moze profulat sa andricem i pericom jer misko u klubu ima platne razrede preko kojih se ne ide i takodjer sa svakim trenerom i igracem ima u ugovoru ako ga se zeli rijesit da mu je duzan isplatit neku cifru npr kod jakirovica je bilo 100k eura u pitanju, samim tim ne moze mu se dogodit da se nekog mora trpit 3 godine jer ga se ne mozes rjesit...
navest cu samo primjer pjacu kojeg svi navode kao los posao miskovica... on je imao npr 1mil eura u italiji, misko se dogovorio mozes imat 250k godisnje, al cemo ti stavit 1,5 klauzulu nakon 1 sezone i imas 50% od toga....
pjaca se odrekne u italiji 750k, vjeruje u sebe da vrijedi te novce, odradi sezonu u rijeci proda se za 1,5m... zaradi on 750k zaradi misko 750k i izbori se za novi dobar ugovor...
kod nas bi takav igrac dosao na posudbu gdje bi ga mi placali valjda 750k po sezoni, a njegov klub 250k i nakon sezone bi se vratio odakle he dosao... i ne bi nista na njemu zaradili samo bi imali trosak... ali mi smo hajduk mi ne dajemo nikome postotke
kancelskis je napisao/la:
Škiljo iz ZagvOzda je napisao/la:
Đejms Đojs je napisao/la:
Rijeka od ruba ispadanja do vrhunske infrastrukture i popunjenih budžeta do lita - sa minimalnim prihodima od navijača i marketinga.
Osijek ima spletom geopolitike najmoderniji stadion i pripadajuće sadržaje.
Neko ulaže u Goricu, Vukovar ...
Mi ćemo, eto, zasukat rukave i izdat se u Hajdučku zajednicu i Grad , jer, Bože moj, nikog ne zanima klub od 120 Ilijada članova, punim stadionom i sa jednom poštenom ledinom i potpuno odvratnim fudbalom za prodaju ima: Hrgovića, Prpića, Durdova, Sigura, Pukštaša ...
To što je Gatuzo incident i da nismo u stanju nikog prodat je drugi par rukava.
Vidi cijeli citat
Ponovit cu opet da to sto Rijeka radi je za pohvalu... iz perspektive riječke uprave, tj. Miška. Čak se ne može reći da je iz perspektive rijeckih navijaca jer ima sve vise negodovanja, sto zbog dizanja cijena karata/preplata, što zbog na prvu pretjerane prodaje igraca u situaciji kad bi trebao biti ambiciozniji
Jel bi u Hajduku dobro prolazilo da se prodaje kapetana i dva najbolja igraca kad si prvi i dovodi igrac iz hrvatske cetvrte lige?
Pohvalite Rijeku slobodno, ali nemojte molim vas spominjati to kao nesto sto bi Hajduku trebalo ili dobro funkcioniralo. Jer niti Hajduku takvo poslovanje treba niti bi bilo široko prihvaceno
Edit: svi govore Trajko Trajko, Bamba, Bamba
Nitko ne govori kako su u Rijeku došli Andrić i Perica i u iducem prijelaznom roku odlaze. Pa čak ni Jeličić britkog jezika. To su blagodati bivanjem manje histeričnim i medijski eksponiranijim klubom
Vidi cijeli citat
Misko moze profulat sa andricem i pericom jer misko u klubu ima platne razrede preko kojih se ne ide i takodjer sa svakim trenerom i igracem ima u ugovoru ako ga se zeli rijesit da mu je duzan isplatit neku cifru npr kod jakirovica je bilo 100k eura u pitanju, samim tim ne moze mu se dogodit da se nekog mora trpit 3 godine jer ga se ne mozes rjesit...
navest cu samo primjer pjacu kojeg svi navode kao los posao miskovica... on je imao npr 1mil eura u italiji, misko se dogovorio mozes imat 250k godisnje, al cemo ti stavit 1,5 klauzulu nakon 1 sezone i imas 50% od toga....
pjaca se odrekne u italiji 750k, vjeruje u sebe da vrijedi te novce, odradi sezonu u rijeci proda se za 1,5m... zaradi on 750k zaradi misko 750k i izbori se za novi dobar ugovor...
kod nas bi takav igrac dosao na posudbu gdje bi ga mi placali valjda 750k po sezoni, a njegov klub 250k i nakon sezone bi se vratio odakle he dosao... i ne bi nista na njemu zaradili samo bi imali trosak... ali mi smo hajduk mi ne dajemo nikome postotke
Vidi cijeli citat
Ja i dalje tvrdim da je to loš posao za Rijeku. Ko šta je i opterećivanje Frukovog ugovora s 65% klauzula. Radije platit tipa 600k ko za Bambu i imat čist ugovor.
Super to Miško radi u Rijeci, ali to je model kojem je primarni cilj dobro poslovat, a ne biti rezultatski uspješan. Mišku je apsolutno ravno hoće li se borit za titulu ili završit peti
Edit: ako ugovaranje takvih klauzula nije luzerština onda nezz šta je
[uredio Škiljo iz ZagvOzda - 11. veljače 2025. u 14:58]
Jednim okom na Brač, a drugim u Biokovo
Škiljo iz ZagvOzda je napisao/la:
Đejms Đojs je napisao/la:
Rijeka od ruba ispadanja do vrhunske infrastrukture i popunjenih budžeta do lita - sa minimalnim prihodima od navijača i marketinga.
Osijek ima spletom geopolitike najmoderniji stadion i pripadajuće sadržaje.
Neko ulaže u Goricu, Vukovar ...
Mi ćemo, eto, zasukat rukave i izdat se u Hajdučku zajednicu i Grad , jer, Bože moj, nikog ne zanima klub od 120 Ilijada članova, punim stadionom i sa jednom poštenom ledinom i potpuno odvratnim fudbalom za prodaju ima: Hrgovića, Prpića, Durdova, Sigura, Pukštaša ...
To što je Gatuzo incident i da nismo u stanju nikog prodat je drugi par rukava.
Vidi cijeli citat
Ponovit cu opet da to sto Rijeka radi je za pohvalu... iz perspektive riječke uprave, tj. Miška. Čak se ne može reći da je iz perspektive rijeckih navijaca jer ima sve vise negodovanja, sto zbog dizanja cijena karata/preplata, što zbog na prvu pretjerane prodaje igraca u situaciji kad bi trebao biti ambiciozniji
Jel bi u Hajduku dobro prolazilo da se prodaje kapetana i dva najbolja igraca kad si prvi i dovodi igrac iz hrvatske cetvrte lige?
Pohvalite Rijeku slobodno, ali nemojte molim vas spominjati to kao nesto sto bi Hajduku trebalo ili dobro funkcioniralo. Jer niti Hajduku takvo poslovanje treba niti bi bilo široko prihvaceno
Edit: svi govore Trajko Trajko, Bamba, Bamba
Nitko ne govori kako su u Rijeku došli Andrić i Perica i u iducem prijelaznom roku odlaze. Pa čak ni Jeličić britkog jezika. To su blagodati bivanjem manje histeričnim i medijski eksponiranijim klubom
Vidi cijeli citat
Hmmm sve ok ...ali mi kada nismo zadovoljni igračem onda ga ne možemo ni potirati jer imaju dugogodišnje unosne ugovore....tako da taj zadnji primjer nije ni približno isti
WE ARE BACK BITCHES
Nitkoinista je napisao/la:
Škiljo iz ZagvOzda je napisao/la:
Đejms Đojs je napisao/la:
Rijeka od ruba ispadanja do vrhunske infrastrukture i popunjenih budžeta do lita - sa minimalnim prihodima od navijača i marketinga.
Osijek ima spletom geopolitike najmoderniji stadion i pripadajuće sadržaje.
Neko ulaže u Goricu, Vukovar ...
Mi ćemo, eto, zasukat rukave i izdat se u Hajdučku zajednicu i Grad , jer, Bože moj, nikog ne zanima klub od 120 Ilijada članova, punim stadionom i sa jednom poštenom ledinom i potpuno odvratnim fudbalom za prodaju ima: Hrgovića, Prpića, Durdova, Sigura, Pukštaša ...
To što je Gatuzo incident i da nismo u stanju nikog prodat je drugi par rukava.
Vidi cijeli citat
Ponovit cu opet da to sto Rijeka radi je za pohvalu... iz perspektive riječke uprave, tj. Miška. Čak se ne može reći da je iz perspektive rijeckih navijaca jer ima sve vise negodovanja, sto zbog dizanja cijena karata/preplata, što zbog na prvu pretjerane prodaje igraca u situaciji kad bi trebao biti ambiciozniji
Jel bi u Hajduku dobro prolazilo da se prodaje kapetana i dva najbolja igraca kad si prvi i dovodi igrac iz hrvatske cetvrte lige?
Pohvalite Rijeku slobodno, ali nemojte molim vas spominjati to kao nesto sto bi Hajduku trebalo ili dobro funkcioniralo. Jer niti Hajduku takvo poslovanje treba niti bi bilo široko prihvaceno
Edit: svi govore Trajko Trajko, Bamba, Bamba
Nitko ne govori kako su u Rijeku došli Andrić i Perica i u iducem prijelaznom roku odlaze. Pa čak ni Jeličić britkog jezika. To su blagodati bivanjem manje histeričnim i medijski eksponiranijim klubom
Vidi cijeli citat
Hmmm sve ok ...ali mi kada nismo zadovoljni igračem onda ga ne možemo ni potirati jer imaju dugogodišnje unosne ugovore....tako da taj zadnji primjer nije ni približno isti
Vidi cijeli citat
Samo navodim kako se svaki Hajdukov transferni kiks pet puta preokrene preko medija i tipkovnica svakog navijača, a Rijekin, meh
Zato tvrdim da uspoređujemo neusporedivo kad spominjemo Rijeku
A da se slažem s time i da bih volio da se Hajdukov wage budget malo ohladi nakon Lukšine inflacije, volio bih
Jednim okom na Brač, a drugim u Biokovo
mk10 je napisao/la:
Kad su izbori za nadzorni, većina se ne odazove, kad se traže kandidati, malo tko je zainteresirani, pozivali bi druge na odgovornost, a sami ne želite preuzeti ni taj minimum jer lakše je prodati nekom pa što bude.
Prodaja sama po sebi nije problem koliko ovo slinjenje nad Miškovićem, to mi je gadljivo i čitati tako da se odjavljujem na neko vrijeme.
Vidi cijeli citat
Hmmmm ajmo reć da si u pravu ali samo donekle ...izbori su igrokaz kad bi izbori bili IZBORI onda bi mogli o nečemu pričati a da ja biram oce li ginekolok ili kirurg mi vodit klub jer imaju diplomu iz nečega me ne zanima jer znam da od toga nema ništa ...to sam prozreo nakon 1 godine nažalost vlasnici još nisu ..a najtragičnijie je da se još uvijek mislite da je kalik problem ili kale ili Elez ili trajko ili ...ili...ili ....NISU
[uredio Nitkoinista - 11. veljače 2025. u 15:08]
WE ARE BACK BITCHES
Mi smo CIRKUS....ako to nije jasno da nam pokojni spaco zbog kodeksa nije mogao u no a razni jebivjetri su sidili onda ne znam koji bi mogao bolji primjer dati ...ako je to po kodeksu (a je ) onda sa njim treba obrisati g...ili ga revidirati i model zajedno sa njim ... UNAPRIJEDITI ali ne ...nema mrdanja moj sinko iako tapkamo u mistu desetljeće ...zašto se u to ne smije dirati je meni jebena misterija ...ali sve je za pet Miško rasproda momčad mi smo prvi u ZG su dvorske igre pa smo zadovoljni ...sa svime se bavimo osim samim fundamentom
[uredio Nitkoinista - 11. veljače 2025. u 15:15]
WE ARE BACK BITCHES
Nitkoinista je napisao/la:
Mi smo CIRKUS....ako to nije jasno da nam pokojni spaco zbog kodeksa nije mogao u no a razni jebivjetri su sidili onda ne znam koji bi mogao bolji primjer dati ...ako je to po kodeksu (a je ) onda sa njim treba obrisati g...ili ga revidirati i model zajedno sa njim ... UNAPRIJEDITI ali ne ...nema mrdanja moj sinko iako tapkamo u mistu desetljeće ...zašto se u to ne smije dirati je meni jebena misterija ...ali sve je za pet Miško rasproda momčad mi smo prvi u ZG su dvorske igre pa smo zadovoljni ...sa svime se bavimo osim samim fundamentom
Vidi cijeli citat
Ja ću bit zloban pa ću reć da se u to ne smije dirat zato da bi određena grupacija mogla potrgat pola stolica sa sjevera i sl. bez snošenja odgovornosti iako vješaju transparente odgovornost, a ne demagogija
Jednim okom na Brač, a drugim u Biokovo
Đejms Đojs je napisao/la:
rossa19 je napisao/la:
Dalmatino-lero je napisao/la:
Bellygunner je napisao/la:
Odlična rasprava, odlični prijedlozi. Nažalost, mišljenja san da zadrugare takvo nešto ne zanima. Zanima ih samo doć do 50+% dionica i ništa više. Rezultat je trend ka i moderni balun. Svi će se raspast i onda ćemo mi bit vrh
A šteta jer od Hajduka se mogu čuda napravit samo da je želje
Vidi cijeli citat
Amo zamislit da je umisto NH dosa privatni vlasnik
u 15 godina isti rezultati
Taj vlasnik bi bio svakodnevno razapinjan
#livajaostani i #vrimeje bi bili goli kurac koliko bi vec godinama trendalo #xyodlazi
Razlika je sta kod trenutnog vlasnistva previse ljudi ima interese kakve imaju
Vidi cijeli citat
Razlika je šta bi tog imaginarnog vlasnika moga samo gledat kako ti razjebava klub, a danas imaš kakve-takve načine za prominit neke stvari...
Počevši od skupštine i ćakule di se odazove smiješan broj ljudi.
I ono sta je najbitnije, postoji uvik mogućnost dorade modela, šta bi ja osobno želia... počevši od npr direktnog biranja predsjednika od strane članova na izborima pa se onda ne bi moglo govorit o tome ko je postavia predsjednika fikusa itd itd
Ali za sve to tribamo se svi skupa angažirat pa i ako ti se nešto ne sviđa postoje kanali kako da se to pročuje van foruma
Vidi cijeli citat
Tako je. Triba se bojati da će neko imaginaran razjebat klub, a istovremeno ćemo gledati kako Kos, Jakobušić, Brbić dvaput i slični od kojih pola ne zadovoljava Kodeks valjda rade za minimalac i nisu razjebali klub. Ali to su valjda naši, puno je zgodnije kad neko naš uzme milijun kuna nizašta, samo da imaginarni ulagač nas ne obuče u kakve pederaste dresove
Vidi cijeli citat
Ko je uzea milijun kuna nizašta i ko priča o pederkastim dresovima?
HŽV
- Najnovije
- Najčitanije


Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
15 sati•Talijanski nogomet

Mathieu Acapandié potpisao višegodišnji ugovor s Bijelima
19 sati•SuperSport HNL

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
20 sati•SuperSport HNL

Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
1 dan•Talijanski nogomet

Solin još jednu godinu organizira malonogometni turnir pod nazivom 'Zlatni Pan kup Solin 2026'
1 dan•Futsal

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
1 dan•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
1 dan•SuperSport HNL

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
20 sati•SuperSport HNL

Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
15 sati•Talijanski nogomet

Mathieu Acapandié potpisao višegodišnji ugovor s Bijelima
19 sati•SuperSport HNL

Radikalna kazna Fife zbog uplitanja politike: Država suspendirana iz svih nogometnih natjecanja pod okriljem
12 sati•Nogometni svijet

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
3 dana•Talijanski nogomet

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
3 dana•Španjolski nogomet

Dejan Lovren napušta PAOK nakon sezone obilježene ozljedama
2 dana•Ostale lige

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
1 dan•Španjolski nogomet





