HNK HAJDUK SPLIT 24/25

majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.686
12. veljače 2025. u 12:53

kancelskis je napisao/la:

Škiljo iz ZagvOzda je napisao/la:

kancelskis je napisao/la:

GabrieleBatistuta1997 je napisao/la:

kancelskis je napisao/la:

Zar je netko stvarno pomislio da mozes perisica izostavit sa popisa za utakmicu i da on nece otic?

veci je krivac onaj ko potpise ugovor sa ozljedjenim igracem da moze otic nakon 4 mjeseca i predstavlja ga ne centru uoci utakmice

Vidi cijeli citat

Mene je pokazatelj kakav je to covik, kad je si dopustio da ga uništavaju igrači Zmijavaca. znaci 0 truda za Hajduk, nakon svih izjava legendi i svega i svačega ispričavam se Dajaku, Diallu i ostalima, ove sto imaju tetovirano i vole sve Splitsko, neka ih dalje od nas. 

Vidi cijeli citat
a gledaj njegova ozljeda nije bila lagana i ne vjerujem da tu nije bilo truda za hajduk i za reprezentaciju je odigrao ocajno prvenstvo... i na pressici je odma rekao fokus je na sljedecu sezonu to sto smo mi ocekivali da ce se njegovim povratkom sve rijesit samo od sebe jbg...

mozda je planirao ostat ako se osvoji naslov i plasira u grupe europe, mozda je i sam cekao da vidi ocemo li se plasirat u ko nferencijsku ligu... mozda je imao bonus ako se plasiramo u europu... to sve mozemo samo nagadjat...

cinjenica da je luksa doveo ozljedjenog igraca na posudbu pola sezone i omogucio mu ugovorom da za 4 mjeseca ide, a zbog toga dao vuskovica s popustom...

Ko je gore prosao tjeranjem perisica? On je otiso u jacu ligu, jaci klub, za bolju placu i igra zavrsnicu lige prvaka i zabije juventusu, a mi jbg dovodimo rusyna na posudbu...

navijacki mu imamo sta zamjerit al objektivno nije ti perisic sarlija da ga mozes izbacivat iz momcadi, covjek je osvojio bundesligu, serie a, ligu prvaka itd.. izostavi sutra rakitica mislis da ce ti igrat poslije toga

Vidi cijeli citat

Ovo boldano je teška luzerština i to nam je Rino trebao doć reći. Svakoga se moze izbaciti iz momčadi

Vidi cijeli citat

Realno pricas gluposti... real i barcelona 2 vjerojatno najveca kluba na svijetu pa ko je smio izostavit ronalda i messija iz ekipe...

al eto mi smo hajduk, pokazali smo perisicu da smo velik klub a on mali igrac...

i onda ispali od 10. Ekipe slovacke lige iz miki maus konferencijske, a on jucer zabio juventusu u zavrsnici lige prvaka

boze svasta... 

Vidi cijeli citat


Nije ista situacija. Perišić je bio među našim najlošijim igračima, bojao se ulaska u driblinge i duele da ne obnovi ozljedu, a istovremeno je htio igrati da izbori transfer u drugi klub. 

Ne bih rekao da je neopravdano da je odstranjen iz momčadi ako je narušavao trenerov autoritet i zahtjevao igru, a zna se da Gattuso samo daje igrat najspremnijima. 

Ne treba sad pametovat i govorit koliko je Perišić sad dobar. Ovog Perišića bi svatko htio imati u momčadi, ali ne zaboravimo da prije pola godine jedini koji su ga htjeli su Como i Monza. 

[uredio majing - 12. veljače 2025. u 12:54]
samohajduk.com
Coney
Coney
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.05.2022.
Poruka: 4.404
12. veljače 2025. u 13:05

Puno manje mu zamjeram odlazak od onih izjava nakon njega gdje je imao obraza reci da ga je Hajduk odvojio od obitelji i da je zbog Hajduka riskirao karijeru, e to je neoprostivo ako se mene pita i zasluzio je status koji sad ima kod navijaca Hajduka, najobicniji izdajnik

[uredio Coney - 12. veljače 2025. u 13:06]
To je trenerov put, ako vam se ne sviđa, vrata su vam tamo
Zadranin5654
Zadranin5654
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.01.2025.
Poruka: 202
12. veljače 2025. u 13:13

Dosadni ste s Perišićen, ajmo dobit Istru i nadat se da će Banić, naš Hajdukovac, radit čuda protiv Dinama i odlipit nas na +7

maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.639
12. veljače 2025. u 13:13

Smišniji ste mi vi sta ste ga slavili sta je na klupi ko podrska, nego on.

)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.694
12. veljače 2025. u 13:17

Zadranin5654 je napisao/la:

Dosadni ste s Perišićen, ajmo dobit Istru i nadat se da će Banić, naš Hajdukovac, radit čuda protiv Dinama i odlipit nas na +7

Vidi cijeli citat


Da nam je bar Gnjida najveći problem...

Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.415
12. veljače 2025. u 13:20

Coney je napisao/la:

Puno manje mu zamjeram odlazak od onih izjava nakon njega gdje je imao obraza reci da ga je Hajduk odvojio od obitelji i da je zbog Hajduka riskirao karijeru, e to je neoprostivo ako se mene pita i zasluzio je status koji sad ima kod navijaca Hajduka, najobicniji izdajnik

Vidi cijeli citat

za mene je on najveca nula ikad

Brodeur30
Brodeur30
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.10.2013.
Poruka: 1.230
12. veljače 2025. u 13:23

Prikinite spominjat Grcku 2004. Grcka 2004 je okrecala rezultate, napadala, igrala nogomet kakav mi samo mozemo sanjat pod Genarom (isto kao i titulu)

What I'm working for is something more than free
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.179
12. veljače 2025. u 13:28

Brodeur30 je napisao/la:

Prikinite spominjat Grcku 2004. Grcka 2004 je okrecala rezultate, napadala, igrala nogomet kakav mi samo mozemo sanjat pod Genarom (isto kao i titulu)

Vidi cijeli citat


kako, pa po sofi smo prvaci garant

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
podolski10
podolski10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.08.2010.
Poruka: 3.429
12. veljače 2025. u 13:29

Zadranin5654 je napisao/la:

Dosadni ste s Perišićen, ajmo dobit Istru i nadat se da će Banić, naš Hajdukovac, radit čuda protiv Dinama i odlipit nas na +7

Vidi cijeli citat

da ostane +5 nakon ovog kola bit cu jako jako zadovoljan

ante_spava
ante_spava
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.03.2023.
Poruka: 3.756
12. veljače 2025. u 13:47

podolski10 je napisao/la:

Zadranin5654 je napisao/la:

Dosadni ste s Perišićen, ajmo dobit Istru i nadat se da će Banić, naš Hajdukovac, radit čuda protiv Dinama i odlipit nas na +7

Vidi cijeli citat

da ostane +5 nakon ovog kola bit cu jako jako zadovoljan

Vidi cijeli citat


Misliš +1, ja bi tia da je rijeka šta duže u igri isto

[uredio ante_spava - 12. veljače 2025. u 13:47]
Skužajte! Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum! prinesi tekst, ne daji bagri klikove!!! Lile > ip4. Šta niste zabili 3 komada? Niman straja od sumrežne pogibelji, samo od prezira boljih od mene koji će me nadživit!
  • Najnovije
  • Najčitanije