HNK HAJDUK SPLIT 24/25

Nitkoinista
Nitkoinista
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.09.2020.
Poruka: 10.230
12. veljače 2025. u 14:06

kraajki je napisao/la:

zrinkec je napisao/la:

Zanima me da morate rangirati Gattusa, Leku, Karoglana, Valdasa i Gustafssona kako bi ste ih poredali prema trenerskoj kvaliteti prikazanoj u Hajduku?

Vidi cijeli citat


1. Valdas

2. Gattuso

3. Leko

4. Gustafsson

5. Karoglan

Vidi cijeli citat


1.Karogoan... pa dugo nitko 

Dalje slazite kako ocete 

WE ARE BACK BITCHES
Nitkoinista
Nitkoinista
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.09.2020.
Poruka: 10.230
12. veljače 2025. u 14:08

Zamolit ću da onog supka oslovljavate pravim imenom ....sralo.... unaprijed hvala 

WE ARE BACK BITCHES
KYLA
KYLA
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2022.
Poruka: 2.174
12. veljače 2025. u 14:12

GabrieleBatistuta1997 je napisao/la:

zrinkec je napisao/la:

Zanima me da morate rangirati Gattusa, Leku, Karoglana, Valdasa i Gustafssona kako bi ste ih poredali prema trenerskoj kvaliteti prikazanoj u Hajduku?

Vidi cijeli citat

Leko,Valdas,Jens,Mislav,Rino 

Od svih njih najviše mi se zao sto nismo istrpili Jensa, Leko je igrao puno bolji nogomet nego Valdas, još ne mogu Paola prežaliti. 
Za Mislav mislim da je dobar trener, ali da jednostavno nije imao sreće, ozljede i manja autoriteta, a za autoritet ne krivim njega nego uprava. Rino mislim da ima bolje upravu nego sto su ostali imali ( da je bivša uprava bio bih već bivši ). Po meni trenutno radi los posao, ali ima sreću da su ostali bas loši 

Vidi cijeli citat

uz cvike će Mislo biti perceptiran kao neshvaćen i analitičan

Forum STruka !
KYLA
KYLA
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2022.
Poruka: 2.174
12. veljače 2025. u 14:13

Zadranin5654 je napisao/la:

Dosadni ste s Perišićen, ajmo dobit Istru i nadat se da će Banić, naš Hajdukovac, radit čuda protiv Dinama i odlipit nas na +7

Vidi cijeli citat

ante da naoštri kope

Forum STruka !
MikosGaal
MikosGaal
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2023.
Poruka: 511
12. veljače 2025. u 14:18

podolski10 je napisao/la:

Zadranin5654 je napisao/la:

Dosadni ste s Perišićen, ajmo dobit Istru i nadat se da će Banić, naš Hajdukovac, radit čuda protiv Dinama i odlipit nas na +7

Vidi cijeli citat

da ostane +5 nakon ovog kola bit cu jako jako zadovoljan

Vidi cijeli citat


Znači gubimo i mi i dinamo 😂😂

Škiljo iz ZagvOzda
Škiljo iz ZagvOzda
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.01.2025.
Poruka: 710
12. veljače 2025. u 15:01

MikosGaal je napisao/la:

podolski10 je napisao/la:

Zadranin5654 je napisao/la:

Dosadni ste s Perišićen, ajmo dobit Istru i nadat se da će Banić, naš Hajdukovac, radit čuda protiv Dinama i odlipit nas na +7

Vidi cijeli citat

da ostane +5 nakon ovog kola bit cu jako jako zadovoljan

Vidi cijeli citat


Znači gubimo i mi i dinamo 😂😂

Vidi cijeli citat

Nek izgube opet hajduk rijeka i dinamo pa da gori sve

Jednim okom na Brač, a drugim u Biokovo
Dalmatino-lero
Dalmatino-lero
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.03.2023.
Poruka: 972
12. veljače 2025. u 15:30

26.2. igramo s Rijekom kup

2.3. derbi na Maksimiru

16.3. Rujevica

Nesto slicno ka prosle godine

u 20 dana ce se odlucit sve

HajdukSplit1911
HajdukSplit1911
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.02.2025.
Poruka: 48
12. veljače 2025. u 15:39

Rinov Hajduk u gostima ima 3 pobjede , 4 remija i 3 poraza . To je jako tanko s obzirom da imas dva milijuna eura godisnje . Prvi si iskljucivo jer ti je konkurencija tesko groblje . 

Na lito tesko da ce iti jedan nas klub izborit grupnu fazu europe . 

mandrak
mandrak
Mali dioničar
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 9.160
12. veljače 2025. u 15:44

konkurencija je za dlaku ušla među 24 najbolje europske ekipe, 

čudo je kako nisu, s obzirom na broj osvojenih bodova

prvaci 34/35
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.593
12. veljače 2025. u 15:49

HajdukSplit1911 je napisao/la:

Rinov Hajduk u gostima ima 3 pobjede , 4 remija i 3 poraza . To je jako tanko s obzirom da imas dva milijuna eura godisnje . Prvi si iskljucivo jer ti je konkurencija tesko groblje . 

Na lito tesko da ce iti jedan nas klub izborit grupnu fazu europe . 

Vidi cijeli citat

Prvak oće, Dinamo će isto ako i ne bude prvak, ostali teško

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
  • Najnovije
  • Najčitanije