HNK HAJDUK SPLIT 24/25

Coney
Coney
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.05.2022.
Poruka: 4.404
12. veljače 2025. u 16:22

Mislim da mnogi ni danas nisu svjesni kakav uspjeh je bilo ono juniorsko finale LP. 

Samo toliko, a i danas mi je muka od nacina na koji su se ponijeli prema tvorcu tog uspjeha i to tko, one karikature Sablic i Vukovic skupa s onima koji su im dali pozicije. Nista mi s vremenom nije popustila ogorcenost, a ti klaunovi i dalje jase u klubu, cak i unaprijedeni. Gadljivo

[uredio Coney - 12. veljače 2025. u 16:23]
To je trenerov put, ako vam se ne sviđa, vrata su vam tamo
Sm27
Sm27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2021.
Poruka: 1.113
12. veljače 2025. u 16:24

Ispadanje iz Kupa mi ne bi previše teško palo ako bi u idućih 5 prvenstvenih utakmica uzeli 11 bodova (pobjede protiv Istre, Osijeka i Gorice i po 1 bod sa Maksimira i Rujevice).

 

 

Jer Isto je za sluge, isto je za gazde i najlipše stvari u životu su džabe
galinjo
galinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 3.710
12. veljače 2025. u 16:29

S obzirom na kvalitetu kadra mi bi morali pobjeđivati bez ikakvih problema Istru, Goricu ili Sibenik. A to nije slučaj. 

 

Evo ja bi stavio ovako dvije ekipe, pa recite jel realno ovo iznad nešto što je fakt. 

 

Lučić- Sigur, Urem, Prpić, Diallo- Raketa, Krov- Sego, Kalik, Bamba- Livaja

 

Kalinić- Hrgović, Elez, Skelin, Melnjak- Zaper, Pukstas- Mlakar, Jurak, Durdov- Rusyn

 

Uz još Brajkovića, Capana, Trajkovskog, Fridla, Biuka, Skoku...

 

Ajde da se ne lažemo. Nismo godinama imali takvu širinu. Osim stopera i desnog beka imamo sve poduplano. 

Unikat86
Unikat86
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.01.2012.
Poruka: 2.584
12. veljače 2025. u 16:44

galinjo je napisao/la:

S obzirom na kvalitetu kadra mi bi morali pobjeđivati bez ikakvih problema Istru, Goricu ili Sibenik. A to nije slučaj. 

 

Evo ja bi stavio ovako dvije ekipe, pa recite jel realno ovo iznad nešto što je fakt. 

 

Lučić- Sigur, Urem, Prpić, Diallo- Raketa, Krov- Sego, Kalik, Bamba- Livaja

 

Kalinić- Hrgović, Elez, Skelin, Melnjak- Zaper, Pukstas- Mlakar, Jurak, Durdov- Rusyn

 

Uz još Brajkovića, Capana, Trajkovskog, Fridla, Biuka, Skoku...

 

Ajde da se ne lažemo. Nismo godinama imali takvu širinu. Osim stopera i desnog beka imamo sve poduplano. 

Vidi cijeli citat


Nije do kadra. Do trenera je koji voli da imamo dupli blok na tridesetak metri, a gori "sta Livaja napravi"

Kikašev rodjak
Kikašev rodjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.01.2025.
Poruka: 1.053
12. veljače 2025. u 16:54

galinjo je napisao/la:

S obzirom na kvalitetu kadra mi bi morali pobjeđivati bez ikakvih problema Istru, Goricu ili Sibenik. A to nije slučaj. 

 

Evo ja bi stavio ovako dvije ekipe, pa recite jel realno ovo iznad nešto što je fakt. 

 

Lučić- Sigur, Urem, Prpić, Diallo- Raketa, Krov- Sego, Kalik, Bamba- Livaja

 

Kalinić- Hrgović, Elez, Skelin, Melnjak- Zaper, Pukstas- Mlakar, Jurak, Durdov- Rusyn

 

Uz još Brajkovića, Capana, Trajkovskog, Fridla, Biuka, Skoku...

 

Ajde da se ne lažemo. Nismo godinama imali takvu širinu. Osim stopera i desnog beka imamo sve poduplano. 

Vidi cijeli citat

Slazem se i odlicno si to istaka. Nadoda bi jedino da nije samo do brojnosti nego upotrebivosti, na primjer, mislim da je kadar los jer je neprirodan. Nemas agresivnu sesticu, nemas desnog beka. Tesko se u danasnjem nogometu kompenziraju osnovne nelogicnosti nekog kadra kao naseg. Sreca imamo livaju pa nas to drzi.

Zamijenio bih vec danas 4 igraca za 2 koja ne moraju kvalitetom toliko biti iznad prvotna 4, ali da se bolje uklapaju u sustav igranja.

Naravno pod uvjetom da taj sustav postoji.

majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.688
12. veljače 2025. u 17:00

Xavi je prošle sezone na kraju rekao da Barcelona nema kvalitete parirati Realu, nakon čega je ekpresno smijenjen, samo par mjeseci nakon srcedrapajućeg obrata u kojem je rekao da ipak ostaje trener. 

To je bio baš jak potez uprave koja je pokazala kako se Barcelona treba prezentirati. Doveli su Flicka koji ne samo da parira Realu (2 boda iza), nego ga je propisno išamarao ove sezone. Ako ništa, barem imaju superkup u vitrini i nisu završili sezonu bez trofeja. S tim likom nebi ni to. 

Poanta je da uvijek postoji načina, nekad i metodom manje je više momčadi proigraju, samo treba imati vjere, kreativnosti i znanja. Leverkusen, Lille i Leicester su samo neki od primjera kako se može mimo mišljenja svih da nije moguće. Ovom Gattusu bi neki drugi trener okinuo bodove s njegovim rezervama i opet bi kukao da nema kvalitetu. 

[uredio majing - 12. veljače 2025. u 17:01]
samohajduk.com
Nocnamuzika
Nocnamuzika
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2023.
Poruka: 728
12. veljače 2025. u 17:05

zrinkec je napisao/la:

Zanima me da morate rangirati Gattusa, Leku, Karoglana, Valdasa i Gustafssona kako bi ste ih poredali prema trenerskoj kvaliteti prikazanoj u Hajduku?

Vidi cijeli citat


Leko, Gustafsson,  Valdas, Karoglan, Gattuso.

galinjo
galinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 3.710
12. veljače 2025. u 17:07

Kikašev rodjak je napisao/la:

galinjo je napisao/la:

S obzirom na kvalitetu kadra mi bi morali pobjeđivati bez ikakvih problema Istru, Goricu ili Sibenik. A to nije slučaj. 

 

Evo ja bi stavio ovako dvije ekipe, pa recite jel realno ovo iznad nešto što je fakt. 

 

Lučić- Sigur, Urem, Prpić, Diallo- Raketa, Krov- Sego, Kalik, Bamba- Livaja

 

Kalinić- Hrgović, Elez, Skelin, Melnjak- Zaper, Pukstas- Mlakar, Jurak, Durdov- Rusyn

 

Uz još Brajkovića, Capana, Trajkovskog, Fridla, Biuka, Skoku...

 

Ajde da se ne lažemo. Nismo godinama imali takvu širinu. Osim stopera i desnog beka imamo sve poduplano. 

Vidi cijeli citat

Slazem se i odlicno si to istaka. Nadoda bi jedino da nije samo do brojnosti nego upotrebivosti, na primjer, mislim da je kadar los jer je neprirodan. Nemas agresivnu sesticu, nemas desnog beka. Tesko se u danasnjem nogometu kompenziraju osnovne nelogicnosti nekog kadra kao naseg. Sreca imamo livaju pa nas to drzi.

Zamijenio bih vec danas 4 igraca za 2 koja ne moraju kvalitetom toliko biti iznad prvotna 4, ali da se bolje uklapaju u sustav igranja.

Naravno pod uvjetom da taj sustav postoji.

Vidi cijeli citat


Istina za desnog beka, a od šestica imamo Žapera koji je prije ozljede bio po meni top 3 šestice u HNL (ako je spreman, uopce ne znam sta se desava s njim..). Žao mi je npr da nismo uzeli desnog beka Ćorluku iz Zrinjskog kao back up jer je jeftin, a pouzdan. Otišao je u Poljsku. I žao mi je da na šesticu nismo uzeli Radoševića koji je otišao u Istru. Sigurno nam ta dva igrača ne bi bila velik udar na budžet, a dobili bi pouzdane igrače. Od stopera mi se npr sviđa onaj Ba iz Varazdina kao back up, iako bi vjerovatno bio skup za zamjenu, pa samo komentiram. Martin Erlic skoro nikako ne igra. 

Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.317
12. veljače 2025. u 17:08

StrilaNebeska je napisao/la:

Dalmatino-lero je napisao/la:

26.2. igramo s Rijekom kup

2.3. derbi na Maksimiru

16.3. Rujevica

Nesto slicno ka prosle godine

u 20 dana ce se odlucit sve

Vidi cijeli citat

15.2. igramo s Istrom u gostima. To je ona Istra protiv koje u zadnjih 9 utakmica Hajduk ima samo 2 pobjede. 

Nesto slicno ka prosle godine kad nas je lokomotiva išamarala nasrid Poljuda

Vidi cijeli citat

Istru smo ove godine trebali dobiti oba puta, u Puli puno više šansi plus zicer Kalika, u Splitu prečka Livaje! Vrijeme je da se stvari vrate na mjesto!

[uredio Dugarry u skoku - 12. veljače 2025. u 17:09]
Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
Škiljo iz ZagvOzda
Škiljo iz ZagvOzda
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.01.2025.
Poruka: 710
12. veljače 2025. u 17:15

majing je napisao/la:

Xavi je prošle sezone na kraju rekao da Barcelona nema kvalitete parirati Realu, nakon čega je ekpresno smijenjen, samo par mjeseci nakon srcedrapajućeg obrata u kojem je rekao da ipak ostaje trener. 

To je bio baš jak potez uprave koja je pokazala kako se Barcelona treba prezentirati. Doveli su Flicka koji ne samo da parira Realu (2 boda iza), nego ga je propisno išamarao ove sezone. Ako ništa, barem imaju superkup u vitrini i nisu završili sezonu bez trofeja. S tim likom nebi ni to. 

Poanta je da uvijek postoji načina, nekad i metodom manje je više momčadi proigraju, samo treba imati vjere, kreativnosti i znanja. Leverkusen, Lille i Leicester su samo neki od primjera kako se može mimo mišljenja svih da nije moguće. Ovom Gattusu bi neki drugi trener okinuo bodove s njegovim rezervama i opet bi kukao da nema kvalitetu. 

Vidi cijeli citat

Naveo si Leverkusen za primjer. Leverkusen je dobio imidž toliko luzerskog kluba da je dobio nadimak Neverkusen. Nisu mogli osvojiti ništa, totalni kiksaši. I jopet u klubu nije vladala totalna šizofrenija i histerija i nije se godišnje dva puta radio zaokret po kružnom toku.

Što im je na kraju krajeva omogućilo da dočekaju svojih 5 minuta slave. Isto totalno neusporediv primjer s nama. Mi se možemo više usporediti sa Schalkeom. Jedan od primjera kako se ne može 

Jednim okom na Brač, a drugim u Biokovo
  • Najnovije
  • Najčitanije