HNK HAJDUK SPLIT 24/25

Kikašev rodjak
Kikašev rodjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.01.2025.
Poruka: 1.053
13. veljače 2025. u 00:14

Sve najbolje najvecem simbolu krsa i kamena, i Hrvata. Nek pozivi vjecno i nek bude uspjesno, da nadmasi stare staze uspjeha. Hvala mu na svim emocijama i bogastvima kojima me/nas je obasjao kroz zivot.

HŽV, Bog i nitko više!

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.179
13. veljače 2025. u 00:22

Škiljo iz ZagvOzda je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

MakiST1950 je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

ekipa koja u zadnjih 11 godina (liga 10) ima 2.31 bod po utakmici

ove sezone u 21 kolo (cca 60% prvenstva) ima 1.6 bodova po utakmici

jedine jedne sezone su bili imalo blizu ovoga i to sa 2.0 bodova po utakmici, ostale osjetno više

LP nema nikakve veze s nicim,

u natjecanju koje zajedno igramo (HNL) ovo im je najgora sezona otkad je lige 10

sve ostalo je (za neke vec uhodana) prodaja magle

Vidi cijeli citat

Pehar ispod 80 punata se ne smi slavit?

Ne kažem da nisi u pravu oko puno stvari, ali jbt, ima 15 kola do kraja 

Imamo izgurati ovo i biti maksimalna podrška ekipi, koliko god na momente izgleda loše

Možda će biti ka i lani, a možda i neće. Nitko nema kuglu

Vidi cijeli citat


zasto ne slaviti?

Niti san to reka niti je to uopce tema bila

tema je bila "najslabiji dinamo dosad" sta su neki (iz nekog meni neshvatljivog razloga) isli demantirat nekim maglama

Al bezuspjesno, naravno, jer su brojke jasne 

Vidi cijeli citat

Pa po rezultatima u hnl je najslabiji u zadnjih mnogo godina, ali nominalno po ekipi ne bi trebali biti i po rezultatima u LP nisu

Tko je demantirao najslabiji dinamo?

Edit: ako su brojke jasne, one kažu 11 bodova u LP u 8 utakmica

Vidi cijeli citat


mogu imat 33 boda u 11 urakmica LP, mi ne igramo LP

mi igramo HNL sa nikad slabijim dinamom

to je fakt (matematicki)

argument sa LP je u rangu da kazes osvojili su državno u balotama

mi to ne igramo i nema nikakve veze s nama

u onom u cemu se natjecemo su najgori dosad

[uredio Kinez-i-olog - 13. veljače 2025. u 00:28]
postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
PlaviKarton
PlaviKarton
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.03.2021.
Poruka: 1.056
13. veljače 2025. u 00:36

Prije nego legnen iman samo jednu misao:

-"Klub neka se Hajduk zove"

-"Budite dostojni tog imena"

22.11.-21.12 + disi bia?
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.179
13. veljače 2025. u 00:45

PlaviKarton je napisao/la:

Prije nego legnen iman samo jednu misao:

-"Klub neka se Hajduk zove"

-"Budite dostojni tog imena"

Vidi cijeli citat


dostojni bunker doma protiv goropadnog varaždina

dostojno 😬

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
PlaviKarton
PlaviKarton
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.03.2021.
Poruka: 1.056
13. veljače 2025. u 00:47

Upravo zato san i doda taj citat, zadnje tri utakmice igramo ko zadnje pi***

22.11.-21.12 + disi bia?
SplitskiŽuti
SplitskiŽuti
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.02.2022.
Poruka: 385
13. veljače 2025. u 01:01

Sretan rođendan najvoljeniji starče! 🎂🤍

romeo đerek
romeo đerek
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 12.991
13. veljače 2025. u 01:29

Sritan rođendan. Puno sriće, para, ljubavi i članarina. Titulu ćemo ti poklonit za idući, kunemo se

Hrvatsko Narodno Kazalište Hajduk Split
HS1911
HS1911
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.03.2024.
Poruka: 513
13. veljače 2025. u 02:18

cameosis je napisao/la:

b momčadi u vrh glave treću ligu (treći rang natjecanja) ili odvojenu rezervnu ligu, kao što je slučaj u većini drugih država. to inače iskrivljava natjecanje.

jer ako je primarni cilj nuđenje prilika juniorima da igraju protiv kvalitetnih protivnika, zašto stati na drugoj ligi i ne ubaciti b momčadi odmah u prvu, odnosno supersport hnl? 💀🙄

Vidi cijeli citat

Ma koje natjecanje iskrivljava, u toj drugoj ligi u 90% slučajeva jedva čekaju da ne uđu u prvu ligu, evo sad vode borbu Vukovar i Opatija i u slučaju da uđu nemaju osnovne uvjete za igrati prvu ligu, prvo nemaju svoj stadion, a o financijama da ne pričamo i onda će se ponoviti slučaj Rudeša od prošle godine, gdje je u već u 5. Kolu jasno tko ispada, pa je pola lige do kraja sezone u leru. Realnost je da Hrvatska ima 10 ajmo reći stabilnih klubova i to je upravo ovih 10 koji su sad u ligi, zato se i događa ovo nemilo prosipanje bodova favorita u svakom kolu, svima je borba za goli život, a liga puno napetija.

HajdukSplit1911
HajdukSplit1911
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.02.2025.
Poruka: 48
13. veljače 2025. u 04:29

Sretan rođendan prvoj i zadnjoj ljubavi mog ẓ̌ivota ! Splitskom Hajduku ❤️

Vječni "mladiću" naṣ̌ ti si NEUNIṢ̌TIV !

"Čuvam za tebe jednu pjesmu što ju nikada ne pjevam, vjeruj mi sve bi još za tebe da i nema noći u kojoj titulu ne sanjam":')))

Every year of my life I want you to be the best , because you are !!

Gaz97
Gaz97
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.04.2018.
Poruka: 1.720
13. veljače 2025. u 06:18

Sretan ti rođendan!❤️💙

Želim ti još ljepše dane i dodatne razloge za slavlje!🥳🏆

Prkos moćnome, zaštita slabome
  • Najnovije
  • Najčitanije