HNK HAJDUK SPLIT 24/25

gorky16
gorky16
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.07.2021.
Poruka: 3.156
13. veljače 2025. u 07:00

💙❤️ Sretan rođendan ❤️💙

 

darmar
darmar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.04.2006.
Poruka: 2.680
13. veljače 2025. u 07:13

❤️💙❤️💙🎂🎂💪

Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.321
13. veljače 2025. u 07:14

Sretan rođendan Hajduče i želim ti da u ovoj godini nikad ne primiš gol kad se za bunker odlučiš!

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
Prika
Prika
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.12.2024.
Poruka: 381
13. veljače 2025. u 07:45

" Bez pinezi i rispeta rodilo se dite puka iz jubavi iz dispeta"

Toliko vazni stihovi nassg Olivera u kojima se krije cijela srz postojanja naseg kluba.

A danas se samo prica o pinezima, tko ima tko nema a sve je manje dispeta.

Nadam se da ce se Hajduk vratiti svom iskonskom znacenju jer kad je tako onda smo najjaci

 

Sretan rodendan Hajduce 🔴🔵

anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.110
13. veljače 2025. u 08:08

HS1911 je napisao/la:

cameosis je napisao/la:

b momčadi u vrh glave treću ligu (treći rang natjecanja) ili odvojenu rezervnu ligu, kao što je slučaj u većini drugih država. to inače iskrivljava natjecanje.

jer ako je primarni cilj nuđenje prilika juniorima da igraju protiv kvalitetnih protivnika, zašto stati na drugoj ligi i ne ubaciti b momčadi odmah u prvu, odnosno supersport hnl? 💀🙄

Vidi cijeli citat

Ma koje natjecanje iskrivljava, u toj drugoj ligi u 90% slučajeva jedva čekaju da ne uđu u prvu ligu, evo sad vode borbu Vukovar i Opatija i u slučaju da uđu nemaju osnovne uvjete za igrati prvu ligu, prvo nemaju svoj stadion, a o financijama da ne pričamo i onda će se ponoviti slučaj Rudeša od prošle godine, gdje je u već u 5. Kolu jasno tko ispada, pa je pola lige do kraja sezone u leru. Realnost je da Hrvatska ima 10 ajmo reći stabilnih klubova i to je upravo ovih 10 koji su sad u ligi, zato se i događa ovo nemilo prosipanje bodova favorita u svakom kolu, svima je borba za goli život, a liga puno napetija.

Vidi cijeli citat


Što je najbolje, pitanje regularnosti se najlakše riješi kroz pravilnike da tipa B ekipa može imati max 3 igrača starija od 21 na terenu, da svatko tko odigra 5 utakmica u višem rangu automatski otpada za igranje za B ekipu itd itd. Nizozemska, Belgija, Portugal - svugdje normalno funkcionira to da B ekipe igraju u drugom rangu natjecanja.

I ne, razne Primavere i lige za rezerve nisu isto kao igranje u regularnom sustavu natjecanja, gdje igraš protiv seniora, protiv klubova koji se bore za naslov ili za opstanak, gdje je naboj dodatan i čini nogomet kvalitetnijim.

A ako je istina da se trošilo 2 mil eura za B ekipu prije nekoliko godina, treba pitati nekoga di su pare? Pa trenutno klubovi u HNL-u, poput Varaždina, troše cca 4 mil na godišnjoj razini, a ti si kao na ekipu sastavljenu mahom od juniora trošio polovicu tog iznosa.

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 4.014
13. veljače 2025. u 08:21

Sretan rođendan Starce!

Zelim ti losu igru, 30% posjeda, bunker svaku utakmicu, pobjede od 1:0 i prvo mjesto na kraju ove balade.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.416
13. veljače 2025. u 08:24

Jedini rondedan kojega jos slavim, nek ti je sretan najdrazi starce. Neka ga proslavis uz titulu 

GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.416
13. veljače 2025. u 08:25

Hajdukovac27 je napisao/la:

Sretan rođendan Starce!

Zelim ti losu igru, 30% posjeda, bunker svaku utakmicu, pobjede od 1:0 i prvo mjesto na kraju ove balade.

Vidi cijeli citat


ja zelim 70% posjeda, i pobjedu 3-0, neka vicu idu oni Rinovi sve ce nam uzeti! neka okupirana i ne sportske novosti moraju pisati naslov atomski Hajduk

Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.590
13. veljače 2025. u 08:33

Sretan rođendan Hajduče i učini nas ponosnima..

Da se svaki navijač može kurčit kako si jak i močan..

Kao kad sam bio mali pa sam došao na igralište i rekao svima"moj tata je jači od tvog"

 

Obični d0d0
Obični d0d0
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.05.2020.
Poruka: 2.040
13. veljače 2025. u 09:11

Svih ovih godina željeli smo mu iskusnog i karizmatičnog predsjednika, sposobnog sportskog direktora koji za 5 kuna dovodi nove Messije i trenera taktičara koji složenim mehanizmima baca protivnike u očaj. Željeli smo mu lijepu igru, ulaganja u infrastrukturu i dobru atmosferu. Željeli smo mu iskorak u Europu, stabilne financije i jasan plan za dalje.

Svih ovih godina željeli smo sve to, a i kad se činilo da barem nešto imamo, ona najveća želja bila je daleko. Sada kad se čini da nemamo apsolutno ništa od navedenog, sad smo najbliže. Zato ti Hajduče želim da se domogneš titule. Rukama, nogama i zubima ako treba. Ružno, stresno i uz puno sreće (drugačije ni ne može), ali da zgrabimo više tu kantu pa da se kvartovi natječu čiji će Kalik biti veći. 

Sretno i HŽV 🔴🔵

 

[uredio Obični d0d0 - 13. veljače 2025. u 09:25]
Kamp > Stadion 🔴🔵
  • Najnovije
  • Najčitanije