HNK HAJDUK SPLIT 24/25

Fizio
Fizio
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.10.2021.
Poruka: 2.443
13. veljače 2025. u 09:11

Kinez-i-olog je napisao/la:

Škiljo iz ZagvOzda je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

MakiST1950 je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

ekipa koja u zadnjih 11 godina (liga 10) ima 2.31 bod po utakmici

ove sezone u 21 kolo (cca 60% prvenstva) ima 1.6 bodova po utakmici

jedine jedne sezone su bili imalo blizu ovoga i to sa 2.0 bodova po utakmici, ostale osjetno više

LP nema nikakve veze s nicim,

u natjecanju koje zajedno igramo (HNL) ovo im je najgora sezona otkad je lige 10

sve ostalo je (za neke vec uhodana) prodaja magle

Vidi cijeli citat

Pehar ispod 80 punata se ne smi slavit?

Ne kažem da nisi u pravu oko puno stvari, ali jbt, ima 15 kola do kraja 

Imamo izgurati ovo i biti maksimalna podrška ekipi, koliko god na momente izgleda loše

Možda će biti ka i lani, a možda i neće. Nitko nema kuglu

Vidi cijeli citat


zasto ne slaviti?

Niti san to reka niti je to uopce tema bila

tema je bila "najslabiji dinamo dosad" sta su neki (iz nekog meni neshvatljivog razloga) isli demantirat nekim maglama

Al bezuspjesno, naravno, jer su brojke jasne 

Vidi cijeli citat

Pa po rezultatima u hnl je najslabiji u zadnjih mnogo godina, ali nominalno po ekipi ne bi trebali biti i po rezultatima u LP nisu

Tko je demantirao najslabiji dinamo?

Edit: ako su brojke jasne, one kažu 11 bodova u LP u 8 utakmica

Vidi cijeli citat


mogu imat 33 boda u 11 urakmica LP, mi ne igramo LP

mi igramo HNL sa nikad slabijim dinamom

to je fakt (matematicki)

argument sa LP je u rangu da kazes osvojili su državno u balotama

mi to ne igramo i nema nikakve veze s nama

u onom u cemu se natjecemo su najgori dosad

Vidi cijeli citat

Činjenice se mogu različito tumačiti, možda je liga jača nego prijašnjih godina pa Dinamo nema laganih bodova jer nitko ne može skinuti gaće.

Možda je i činjenica što je suđenje bolje nego prije (nema šanse prijašnjih godina da ne bi gol Lokomotive protiv Dinama poništili zbog faula, najvjerojatnije do gola ne bi ni došlo jer bi ga Čulina svirao sam od sebe) to što Dinamo nije onako dominantan kao u vrijeme Mamića.

Argument igranja LP-a uopće nije toliko promašen, isti igrači igraju, samo što podražaj nije isti ni protivnici nisu isto postavljeni pa shodno tome Dinamo ne može u HNL-u igrati onako kako mu odgovara.

Baš ovo što se sada događa je ono za što se Hajduk i njegovi navijači godinama bore, pošteno natjecanje u kojem Dinamu, unatoč kvalitetnijoj momčadi, bez sudaca HNL nije šetnja i poligon za razvijanje juniora.

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.601
13. veljače 2025. u 09:11

Sritan ti rođendan Hajduče! 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
mandrak
mandrak
Mali dioničar
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 9.160
13. veljače 2025. u 09:12

Sritno Hajduku i svima koji slave!

Ostalima roge!

prvaci 34/35
zaki
zaki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2010.
Poruka: 1.856
13. veljače 2025. u 09:31

Da li osvajac kupa ide u europsku ligu ili drugoplasirani ?

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.179
13. veljače 2025. u 09:41

Fizio je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

Škiljo iz ZagvOzda je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

MakiST1950 je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

ekipa koja u zadnjih 11 godina (liga 10) ima 2.31 bod po utakmici

ove sezone u 21 kolo (cca 60% prvenstva) ima 1.6 bodova po utakmici

jedine jedne sezone su bili imalo blizu ovoga i to sa 2.0 bodova po utakmici, ostale osjetno više

LP nema nikakve veze s nicim,

u natjecanju koje zajedno igramo (HNL) ovo im je najgora sezona otkad je lige 10

sve ostalo je (za neke vec uhodana) prodaja magle

Vidi cijeli citat

Pehar ispod 80 punata se ne smi slavit?

Ne kažem da nisi u pravu oko puno stvari, ali jbt, ima 15 kola do kraja 

Imamo izgurati ovo i biti maksimalna podrška ekipi, koliko god na momente izgleda loše

Možda će biti ka i lani, a možda i neće. Nitko nema kuglu

Vidi cijeli citat


zasto ne slaviti?

Niti san to reka niti je to uopce tema bila

tema je bila "najslabiji dinamo dosad" sta su neki (iz nekog meni neshvatljivog razloga) isli demantirat nekim maglama

Al bezuspjesno, naravno, jer su brojke jasne 

Vidi cijeli citat

Pa po rezultatima u hnl je najslabiji u zadnjih mnogo godina, ali nominalno po ekipi ne bi trebali biti i po rezultatima u LP nisu

Tko je demantirao najslabiji dinamo?

Edit: ako su brojke jasne, one kažu 11 bodova u LP u 8 utakmica

Vidi cijeli citat


mogu imat 33 boda u 11 urakmica LP, mi ne igramo LP

mi igramo HNL sa nikad slabijim dinamom

to je fakt (matematicki)

argument sa LP je u rangu da kazes osvojili su državno u balotama

mi to ne igramo i nema nikakve veze s nama

u onom u cemu se natjecemo su najgori dosad

Vidi cijeli citat

Činjenice se mogu različito tumačiti, možda je liga jača nego prijašnjih godina pa Dinamo nema laganih bodova jer nitko ne može skinuti gaće.

Možda je i činjenica što je suđenje bolje nego prije (nema šanse prijašnjih godina da ne bi gol Lokomotive protiv Dinama poništili zbog faula, najvjerojatnije do gola ne bi ni došlo jer bi ga Čulina svirao sam od sebe) to što Dinamo nije onako dominantan kao u vrijeme Mamića.

Argument igranja LP-a uopće nije toliko promašen, isti igrači igraju, samo što podražaj nije isti ni protivnici nisu isto postavljeni pa shodno tome Dinamo ne može u HNL-u igrati onako kako mu odgovara.

Baš ovo što se sada događa je ono za što se Hajduk i njegovi navijači godinama bore, pošteno natjecanje u kojem Dinamu, unatoč kvalitetnijoj momčadi, bez sudaca HNL nije šetnja i poligon za razvijanje juniora.

Vidi cijeli citat


da, mozda je ovaj razlog, mozda je onaj

mozda kombinacija svih navedenih razloga

i dalje stoji da je rezultatski i bodovno najgori dinamo otkad je lige 10

znaci u zadnjih 11 godina

mi smo negdi oko svog prosjeka bodova

znaci mi smo sta se bodova tice slicni ka i svake godine,

samo su oni sad debeeelo ispod svog nivoa

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.695
13. veljače 2025. u 09:42

Titula, poslije ćemo feštat.

Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
Nostradamaud
Nostradamaud
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.07.2018.
Poruka: 3.304
13. veljače 2025. u 09:45

zaki je napisao/la:

Da li osvajac kupa ide u europsku ligu ili drugoplasirani ?

Vidi cijeli citat


Osvajač kupa

Ako ista ekipa osvoji i prvenstvo i kup onda ide drugoplasirani

Fićo04
Fićo04
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2024.
Poruka: 427
13. veljače 2025. u 09:46

ante_spava je napisao/la:

provincijalac je napisao/la:

HajdukSplit1911 je napisao/la:

Treba vratit pod hitno da klubovi imaju B momcadi koje nastupaju u drugoj hrvatskoj ligi ! Da se dica nasa imaju di kalit . Ogromna pogreska je bila od Hns-a sta se to ukinilo .

Vidi cijeli citat
Pa vi ste si to sami ukinuli jer vam je kao bilo preskupo (za razliku od plaća raznih poluigrača), a ni Dinamo nije bio nešto lud za zadržavanjem B ekipe, pa je onda HNS to skroz ukinuo, jer, normalno, bez hajdina nema ništa. 

Vidi cijeli citat


ukinili smo jer nije imalo smisla da igramo 3. ligu, a nije ni osijek bia prelud za igrat 3. ligu. HNS više nije da da se igra 2. liga. Tako da, ko ti drma kavez?

Vidi cijeli citat

Ovo naprosto nije istina. 

Ukidanje B ekipa je isključivo ideja Jakobušića koji je preokrenuo maksimu po kojoj je rezultat samo trend i trebao mu je taj novac od bekavaca. Da je Hajduk želio ekipu u 2. ligi imao bi je jer je isto bilo u interesu i Dinamu. B ekipe su bile super stvar za oba kluba, jedino se u Hajduku dijelila lova koja je bila nerealna. Tipa Pasariček uzme 3-4-5000 plaće, a danas to nitko nema u 2. ligi.

Škiljo iz ZagvOzda
Škiljo iz ZagvOzda
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.01.2025.
Poruka: 710
13. veljače 2025. u 09:51

zaki je napisao/la:

Da li osvajac kupa ide u europsku ligu ili drugoplasirani ?

Vidi cijeli citat

Prošle sezone je išla Rijeka jer je bila druga,  a išao bi ja mislim i osvajač kupa ako bi to bile dvije različite ekipe 

Toliko o tome da neki ovod umanjuju značaj kupa 

Jednim okom na Brač, a drugim u Biokovo
PlaviKarton
PlaviKarton
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.03.2021.
Poruka: 1.056
13. veljače 2025. u 10:06

Škiljo iz ZagvOzda je napisao/la:

zaki je napisao/la:

Da li osvajac kupa ide u europsku ligu ili drugoplasirani ?

Vidi cijeli citat

Prošle sezone je išla Rijeka jer je bila druga,  a išao bi ja mislim i osvajač kupa ako bi to bile dvije različite ekipe 

Toliko o tome da neki ovod umanjuju značaj kupa 

Vidi cijeli citat


Najbolje uzet duplu krunu pa se ne tribamo sekirat

22.11.-21.12 + disi bia?
  • Najnovije
  • Najčitanije