HNK HAJDUK SPLIT 24/25

dossantosleite
dossantosleite
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.03.2023.
Poruka: 489
13. veljače 2025. u 10:09

Sritan rodendan Hajduce 🔴🔵

Znas sta ti zelin..

Kunemo se u te, kad nas u svit bace.
Fizio
Fizio
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.10.2021.
Poruka: 2.442
13. veljače 2025. u 10:17

Kinez-i-olog je napisao/la:

Fizio je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

Škiljo iz ZagvOzda je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

MakiST1950 je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

ekipa koja u zadnjih 11 godina (liga 10) ima 2.31 bod po utakmici

ove sezone u 21 kolo (cca 60% prvenstva) ima 1.6 bodova po utakmici

jedine jedne sezone su bili imalo blizu ovoga i to sa 2.0 bodova po utakmici, ostale osjetno više

LP nema nikakve veze s nicim,

u natjecanju koje zajedno igramo (HNL) ovo im je najgora sezona otkad je lige 10

sve ostalo je (za neke vec uhodana) prodaja magle

Vidi cijeli citat

Pehar ispod 80 punata se ne smi slavit?

Ne kažem da nisi u pravu oko puno stvari, ali jbt, ima 15 kola do kraja 

Imamo izgurati ovo i biti maksimalna podrška ekipi, koliko god na momente izgleda loše

Možda će biti ka i lani, a možda i neće. Nitko nema kuglu

Vidi cijeli citat


zasto ne slaviti?

Niti san to reka niti je to uopce tema bila

tema je bila "najslabiji dinamo dosad" sta su neki (iz nekog meni neshvatljivog razloga) isli demantirat nekim maglama

Al bezuspjesno, naravno, jer su brojke jasne 

Vidi cijeli citat

Pa po rezultatima u hnl je najslabiji u zadnjih mnogo godina, ali nominalno po ekipi ne bi trebali biti i po rezultatima u LP nisu

Tko je demantirao najslabiji dinamo?

Edit: ako su brojke jasne, one kažu 11 bodova u LP u 8 utakmica

Vidi cijeli citat


mogu imat 33 boda u 11 urakmica LP, mi ne igramo LP

mi igramo HNL sa nikad slabijim dinamom

to je fakt (matematicki)

argument sa LP je u rangu da kazes osvojili su državno u balotama

mi to ne igramo i nema nikakve veze s nama

u onom u cemu se natjecemo su najgori dosad

Vidi cijeli citat

Činjenice se mogu različito tumačiti, možda je liga jača nego prijašnjih godina pa Dinamo nema laganih bodova jer nitko ne može skinuti gaće.

Možda je i činjenica što je suđenje bolje nego prije (nema šanse prijašnjih godina da ne bi gol Lokomotive protiv Dinama poništili zbog faula, najvjerojatnije do gola ne bi ni došlo jer bi ga Čulina svirao sam od sebe) to što Dinamo nije onako dominantan kao u vrijeme Mamića.

Argument igranja LP-a uopće nije toliko promašen, isti igrači igraju, samo što podražaj nije isti ni protivnici nisu isto postavljeni pa shodno tome Dinamo ne može u HNL-u igrati onako kako mu odgovara.

Baš ovo što se sada događa je ono za što se Hajduk i njegovi navijači godinama bore, pošteno natjecanje u kojem Dinamu, unatoč kvalitetnijoj momčadi, bez sudaca HNL nije šetnja i poligon za razvijanje juniora.

Vidi cijeli citat


da, mozda je ovaj razlog, mozda je onaj

mozda kombinacija svih navedenih razloga

i dalje stoji da je rezultatski i bodovno najgori dinamo otkad je lige 10

znaci u zadnjih 11 godina

mi smo negdi oko svog prosjeka bodova

znaci mi smo sta se bodova tice slicni ka i svake godine,

samo su oni sad debeeelo ispod svog nivoa

Vidi cijeli citat

Ili su prije bili iznad svih nivoa jer su im sudci pomagali u prvih 15 kola odmagliti na bodovnu razliku da mogu igrati juniori i jer bi im pojedine momčadi skidale gaće?

Napokon igramo isto natjecanje gdje Lokomotiva otkida i njima i nama bodove? Imamo VAR pa ne mogu uvijek 4 igrača stajati u zaleđu i svejedno im gol bude priznat.

Kju press
Kju press
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.05.2021.
Poruka: 2.077
13. veljače 2025. u 10:25

Burek, pita, rođendanska torta

sretnih ti 114 godina života!

MateBilic
MateBilic
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.11.2009.
Poruka: 891
13. veljače 2025. u 10:25

Vezano za priču je li Dinamo najgori, jesmo li mi jaki. Pa tu je stanje potpuno jasno. Zar to uopće treba ponavljati? Dinamo je takvu polusezonu imao prvenstveno zbog Lige prvaka i činjenice da su mu se ključni igrači ozljeđivali kao na traci (slično kao nama prošlo proljeće). Nema šanse da se takav bodovni saldo ponovi sad čak i uz odsustvo Petkovića. 

Sada ima jednu utakmicu tjedno i za očekivati je da će mu bodovni skor u ovoj polusezoni bti na razini prijašnjih godina.

Uzevši to u obzir, ako mi uspijemo tome parirati svaka čast i mislim da nijedan "zagadur" neće riječi reći protiv igre, Gattusa igrača itd. Ali s obzirom na viđeno dosad takav rasplet je teški SF.

"Budite dostojni tog imena!"
ante_spava
ante_spava
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.03.2023.
Poruka: 3.756
13. veljače 2025. u 10:30

Fićo04 je napisao/la:

Ovo naprosto nije istina. 

Ukidanje B ekipa je isključivo ideja Jakobušića koji je preokrenuo maksimu po kojoj je rezultat samo trend i trebao mu je taj novac od bekavaca. Da je Hajduk želio ekipu u 2. ligi imao bi je jer je isto bilo u interesu i Dinamu. B ekipe su bile super stvar za oba kluba, jedino se u Hajduku dijelila lova koja je bila nerealna. Tipa Pasariček uzme 3-4-5000 plaće, a danas to nitko nema u 2. ligi.

Vidi cijeli citat


HNS je nedavno zauzeo stav da će opet mijenjati jer se na štetu klubova i nogometa brzo osjete negativne strane tih (ne)stručnih zabluda. Pogotovo kada financije postanu dodatno težak teret klupskim zbiljama. No, izbor je smanjiti Drugu ligu i pokrenuti Treću jedinstvenu ligu na nacionalnoj razini. I B momčadi sada ograničiti (vratiti) na treći razred natjecanja. Koliko nedosljednosti...

Robert Matteoni 3.12.2020. šporke novosti

I Hajduk nije tia u 3. rang natjecanja 

[uredio ante_spava - 13. veljače 2025. u 10:30]
Skužajte! Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum! prinesi tekst, ne daji bagri klikove!!! Lile > ip4. Šta niste zabili 3 komada? Niman straja od sumrežne pogibelji, samo od prezira boljih od mene koji će me nadživit!
MrRoso
MrRoso
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2019.
Poruka: 1.650
13. veljače 2025. u 10:31

Sretan ti rodjendan Hajduce! Zelim ti da slijedeci docekas u Europi

Ipak ovo 😡 Sve potjerat u karantenu do kraja sezone!
u3pm
u3pm
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.06.2020.
Poruka: 2.989
13. veljače 2025. u 11:08

Kinez-i-olog je napisao/la:

Fizio je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

Škiljo iz ZagvOzda je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

MakiST1950 je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

ekipa koja u zadnjih 11 godina (liga 10) ima 2.31 bod po utakmici

ove sezone u 21 kolo (cca 60% prvenstva) ima 1.6 bodova po utakmici

jedine jedne sezone su bili imalo blizu ovoga i to sa 2.0 bodova po utakmici, ostale osjetno više

LP nema nikakve veze s nicim,

u natjecanju koje zajedno igramo (HNL) ovo im je najgora sezona otkad je lige 10

sve ostalo je (za neke vec uhodana) prodaja magle

Vidi cijeli citat

Pehar ispod 80 punata se ne smi slavit?

Ne kažem da nisi u pravu oko puno stvari, ali jbt, ima 15 kola do kraja 

Imamo izgurati ovo i biti maksimalna podrška ekipi, koliko god na momente izgleda loše

Možda će biti ka i lani, a možda i neće. Nitko nema kuglu

Vidi cijeli citat


zasto ne slaviti?

Niti san to reka niti je to uopce tema bila

tema je bila "najslabiji dinamo dosad" sta su neki (iz nekog meni neshvatljivog razloga) isli demantirat nekim maglama

Al bezuspjesno, naravno, jer su brojke jasne 

Vidi cijeli citat

Pa po rezultatima u hnl je najslabiji u zadnjih mnogo godina, ali nominalno po ekipi ne bi trebali biti i po rezultatima u LP nisu

Tko je demantirao najslabiji dinamo?

Edit: ako su brojke jasne, one kažu 11 bodova u LP u 8 utakmica

Vidi cijeli citat


mogu imat 33 boda u 11 urakmica LP, mi ne igramo LP

mi igramo HNL sa nikad slabijim dinamom

to je fakt (matematicki)

argument sa LP je u rangu da kazes osvojili su državno u balotama

mi to ne igramo i nema nikakve veze s nama

u onom u cemu se natjecemo su najgori dosad

Vidi cijeli citat

Činjenice se mogu različito tumačiti, možda je liga jača nego prijašnjih godina pa Dinamo nema laganih bodova jer nitko ne može skinuti gaće.

Možda je i činjenica što je suđenje bolje nego prije (nema šanse prijašnjih godina da ne bi gol Lokomotive protiv Dinama poništili zbog faula, najvjerojatnije do gola ne bi ni došlo jer bi ga Čulina svirao sam od sebe) to što Dinamo nije onako dominantan kao u vrijeme Mamića.

Argument igranja LP-a uopće nije toliko promašen, isti igrači igraju, samo što podražaj nije isti ni protivnici nisu isto postavljeni pa shodno tome Dinamo ne može u HNL-u igrati onako kako mu odgovara.

Baš ovo što se sada događa je ono za što se Hajduk i njegovi navijači godinama bore, pošteno natjecanje u kojem Dinamu, unatoč kvalitetnijoj momčadi, bez sudaca HNL nije šetnja i poligon za razvijanje juniora.

Vidi cijeli citat


da, mozda je ovaj razlog, mozda je onaj

mozda kombinacija svih navedenih razloga

i dalje stoji da je rezultatski i bodovno najgori dinamo otkad je lige 10

znaci u zadnjih 11 godina

mi smo negdi oko svog prosjeka bodova

znaci mi smo sta se bodova tice slicni ka i svake godine,

samo su oni sad debeeelo ispod svog nivoa

Vidi cijeli citat

Naravno da je kombinacija različitih faktora. Cilu jesen igraš ritam srida-nedilja, normalno da ne možeš pružit maksimum svaku utakmicu. Njihov "Livaja" vuče ozljedu, protivnici bez obzira na kvalitetu žele odmirit snage sa ekipom koja je par dana ranije igrala protiv Monaca, Milana... 

Ne znam kako za ekipu u kojoj igraju Pjaca, Petković, Baturina, Stojković, Mišić, Sučić... reći da su najgori. Rezultataki i po dojmu se valjda podrazumjeva, bodovi su egzaktni pokazatelj. Na kraju krajeva, da ih nismo dva puta dobili, sada bi bili iza njih.

Kako bilo- Sritno Hajduče

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.118
13. veljače 2025. u 11:15

Inga skildring tilgjengeleg for biletet.

Ispuni godine životom, a ne život godinama.
Ostvari ono što želiš, i sačuvaj ono što voliš.

Sretno nam svima bilo koji danas slavimo. ❤️💙

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
MRnB1950
MRnB1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.02.2025.
Poruka: 397
13. veljače 2025. u 11:30

Samo Hajduk Zivi Vjecno 🔴🔵

Sretan Rodendan ⚪

Škiljo iz ZagvOzda
Škiljo iz ZagvOzda
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.01.2025.
Poruka: 710
13. veljače 2025. u 11:47

Zagadur će cvikašu pružiti ruku

Kino će uspavanom Anti

Preko cijele zemlje poslat čestitku veliku

Sretan rođendan svakome

Sretan rođendan... svakome

⚪️🔴🔵⚪️

 

Jednim okom na Brač, a drugim u Biokovo
  • Najnovije
  • Najčitanije